Sviečky do ucha

ŠIROKÝ VÝBER UŠNÝCH SVIEČOK

Vitajte v našom internetovom obchode, kde nájdete široký výber vysokokvalitných ušných sviečok. Či už hľadáte balenie 20 alebo 40 kusov, máme pre vás všetko. Naše ušné sviečky sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou a precíznosťou, čo našim zákazníkom zaručuje bezpečný a účinný zážitok.

Ušné sviečky sa už po stáročia používajú ako prírodný liek na rôzne problémy súvisiace s ušami. Poskytujú jemný a neinvazívny spôsob odstraňovania prebytočného ušného mazu, podporujú relaxáciu a celkové zdravie uší. Naše ušné sviečky sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ako je 100 % prírodný včelí vosk alebo kombinácia včelieho vosku a bylinných extraktov, čo zaručuje čisté horenie a optimálne výsledky.


 

Najpredávanejšie

usne sviecky
Kvalitné ušné sviečky 20ks
Skladom (>5 ks)
DS10841841
 
€20,99
2 položiek celkom

Cena

2037
12037
usne sviecky 2x
ZADARMOZADARMO
€36,99

Spoznajte tieto skvelé ušné sviečky pre blahodarnú terapiu. Ušné sviečky môžu mať priaznivý účinok pri bolestiach v ušiach, hlavy, svrbení v uchu, pískaní v ušiach,...

DA10841841
usne sviecky
€20,99

    Spoznajte tieto skvelé ušné sviečky pre blahodarnú terapiu. Ušné sviečky môžu mať priaznivý účinok pri bolestiach v ušiach, hlavy, svrbení v uchu, pískaní v ušiach, únave,...

DS10841841

Pokiaľ ide o hygienu uší, je veľmi dôležité vybrať si vysokokvalitné výrobky, ktoré uprednostňujú bezpečnosť a účinnosť. Naše ušné sviečky prechádzajú prísnymi procesmi kontroly kvality, aby sa zabezpečilo, že spĺňajú najvyššie štandardy. Prioritou je pre nás vaše blaho, preto naše ušné sviečky získavame od renomovaných výrobcov, ktorí dodržiavajú prísne smernice a používajú len tie najlepšie ingrediencie.

Používanie našich ušných sviečok je jednoduchý proces. Stačí zapáliť jeden koniec ušnej sviečky a druhý koniec jemne vložiť do zvukovodu. Ako sviečka horí, vytvára ľahký vákuový efekt, ktorý odsáva prebytočný ušný maz a nečistoty. Mnohí používatelia po použití ušných sviečok uvádzajú upokojujúci pocit a pocit lepšej čistoty v ušiach.