Masážne valce

PRE UNAVENÉ SVALY

Ak hľadáte spôsob, ako upokojiť unavené svaly, znížiť stres a zlepšiť krvný obeh, masážne valčeky sú skvelým nástrojom, ktorý môžete pridať do svojej rutiny starostlivosti o seba. V našom internetovom obchode ponúkame široký výber masážnych valčekov, ktoré vyhovujú všetkým vašim potrebám.

Naše masážne valčeky majú rôzne tvary a veľkosti, takže sa môžete zamerať na konkrétne oblasti tela alebo si vychutnať masáž celého tela. Či už dávate prednosť penovým, plastovým alebo dreveným valčekom, máme niečo pre každého. Naše valčeky sú navrhnuté tak, aby pomáhali uvoľňovať napätie, zlepšovali flexibilitu a podporovali relaxáciu.


 

Najpredávanejšie

valček na nos
Účinný masážny valček na nos
Skladom (>5 ks)
DS83071411
 
€12,99
masazny valec
Terapeutický masážny valec - roller
Skladom (>5 ks)
DS50537040
 
€17,99
2 položiek celkom

Cena

1218
11218
masazny valec
Akcia Tip
€17,99

  Mimoriadne kvalitný masážny valec - roller je moderná rehabilitačno terapeutická pomôcka pre účinnú masáž tela. Jeden z najlepších regeneračných nástrojov pre liečbu...

DS50537040
valček na nos
€12,99

  Doprajte si luxusný relaxačný zážitok. Masážny valček na nos so sebou prináša množstvo výhod pre vzhľad a zdravie pokožky. Okrem toho objavíte celkom nový spôsob, ako povýšiť...

DS83071411

Okrem štandardných valčekov ponúkame aj valčeky s textúrou, ktoré poskytujú hlbšiu masáž tkanív a podporujú prietok krvi. Sú ideálne pre športovcov alebo pre každého, kto chce intenzívnejší masážny zážitok.

Všetky naše masážne valčeky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Okrem toho sa ľahko čistia a skladujú, takže sú vhodným doplnkom vašej domácej posilňovne alebo štúdia jogy.