Efektívne zoštíhľujúce rukávy na tvarovanie paží

Kód: DS79200845
€12,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Snívate o štíhlych pažiach, ktoré môžete predviesť vo svojom obľúbenom outfite? Zoštíhľujúce rukávy na tvarovanie paží sú pre vás tou správnou voľbou.

Zoštíhľujúce rukávy sú maximálne komfortné pri nosení. Vďaka príjemnému priedušnému materiálu úplne zabudnete, že ich máte na sebe.

Neoceniteľnou funkciou týchto rukávov je aj spaľovanie tukov. Vďaka stimulácii prirodzenej cirkulácie krvi vám pomôžu zmenšiť obvod a získať štíhlejšie paže. Bonusom je detoxikačný účinok.

Objavte jedinečné zoštíhľujúce rukávy na tvarovanie paží, ktoré budú dokonale držať na svojom mieste. Tréning, beh či tanec bude bezstarostný vďaka silikónovým pásom. Získajte maximálne sebavedomie a skvelý vzhľad.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

SENZAČNÉ ZOŠTÍHĽUJÚCE RUKÁVY NA TVAROVANIE PAŽÍ

Sú vaše paže jednou z oblastí, ktoré vás trápia? Chceli by ste mať pevné, štíhle a dobre formované paže, no zdá sa vám, že neexistuje žiadne riešenie? Skúste niečo nové a účinné. Zoštíhľujúce rukávy na tvarovanie paží vám pomôžu dosiahnuť dokonalý tvar, o ktorom ste vždy snívali.

  • Formujú paže podľa vašich predstáv 
  • Zvyšujú pevnosť paží
  • Podporujú prirodzenú cirkuláciu krvi, spaľujú tuky a majú detoxikačné účinky
  • Zmierňujú únavu, uvoľňujú svaly a odstraňujú celulitídu
  • Priedušný a príjemný materiál, ktorý sa prispôsobí postave 
  • Spoľahlivo držia na svojom mieste

zaštihľujúce rukavy 

ZOŠTÍHĽOVANIE A FORMOVANIE PAŽÍ BEZ NÁMAHY

Odhaľte senzačný spôsob, ako získať štíhle a perfektne tvarované paže rýchlo a jednoducho. Keďže zoštíhľujúce pásy zvyšujú cirkuláciu krvi v oblasti paží, pomáhajú aj pri spaľovaní tukových buniek, takže sa môžete tešiť na okamžitý i dlhodobý efekt.

 

PODPORA A UVOĽNENIE SVALOV

Zoštíhľujúce rukávy na tvarovanie paží môžu mať ďalší príjemný následok, a to pevnejšie svaly. Príjemná kompresia, ktorú pocítite pri nosení zoštíhľujúcich rukávov, zvyšuje stabilitu svalových tkanív. Zároveň oceníte okamžité uvoľnenie.

 

KVALITNÝ DETOX

Detoxikujte svoje telo pomocou týchto rukávov. Okrem tvarovania paží majú aj detoxikačné účinky, a to opäť vďaka stálej kompresii.

 bandáž

 

ZBOHOM, CELULITÍDA!

Redukcia celulitídy pomocou zoštíhľujúcich rukávov? Áno, aj to patrí k ich kompetenciám. Rozbíjanie nahromadených tukových buniek a toxínov má za následok aj odstránenie celulitídy. Vaša pokožka bude znovu krásna a hladká.

 

MAXIMÁLNY KOMFORT

Pri nosení zoštíhľujúcich rukávov objavíte maximálny komfort. Medzi ich mimoriadne vlastnosti totiž patrí príjemný a vzdušný materiál. Nebudete ani vedieť, že ich máte a už nikdy sa ich nevzdáte.

 

VHODNÉ NA ŠPORT AJ NA BEŽNÉ NOSENIE

Zoštíhľujúce rukávy na tvarovanie paží sa vyznačujú ohromnou schopnosťou držať na svojom mieste po celý deň. Vďaka tomu sú vhodné na akúkoľvek príležitosť, tréning či bežné nosenie.

 rukávy zoštihľujúce - bandáž

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Veľkosť: univerzálna
  • Materiál: nylon

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: