PÄŤBALENIE - Kvalitné kovové sťahovacie pásky z nerezovej oceli - 100 ks

Kód: DB63581982 DB14496951 Zvoľte variant
€21,99 / ks €23,99 / ks od €21,99 / ks
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
 

 

Balenie obsahuje 100 sťahovacích pások

Kvalitné kovové sťahovacie pásky z nerezovej oceli sa vyznačujú omnoho vyššou pevnosťou, sú ideálne kdekoľvek aj na uchytenie horúcich vecí a sú vhodné do interiéru, exteriéru aj pod zemou.

Sťahovacie pásky využijete nielen v stavebnom a hutníckom priemysle. Hodia sa ale aj do domácnosti, do áut či na záhradu. Sú praktické a stiahnete nimi veľa vecí. Upevníte k sebe dve veci zároveň. Slúžia k stiahnutiu potrubia alebo na upevnenie nákladu.

Nehrdzavejúca oceľ je odolná voči korózii a vysokým teplotám, vďaka čomu sú tieto kovové sťahovacie pásky ideálne na vonkajšie použitie a kontakt s horúcimi povrchmi. Majú veľkú húževnatosť, odolnosť proti korózii, požiarnu odolnosť a dlhšiu životnosť, ktorú je možné použiť v rôznych prostredia, ako sú mokré miesta, vonku, miesta s vysokou teplotou a pod.

Tieto zaväzovacie pásky sú navrhnuté so zosilnenou sponou takže máte istotu že vydržia aj silné namáhanie. Najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby zabezpečia maximálnu výdrž a životnosť. Práca s nimi je jednoduchá, bezpečná a komfortná. Spoznajte tieto prémiové kovové sťahovacie pásky.

Detailné informácie

Podrobný popis

SŤAHOVACIE PÁSKY Z NEREZOVEJ OCELI

Tieto pásky sú perfektné pre svoje univerzálne použitie pre automobilové diely, domáce opravy, opravy počítačov, na záhrade, na potrubie a iné . Môžu byť inštalované v interiéri, exteriéri alebo pod zemou. Môžete ich dať dokopy 2 alebo 3, aby ste ich predĺžili tak, aby vyhovovali vašim rôznym projektom. Možno ich použiť do vysokých teplôt i chladu. Sú vyrobené z pevnej a odolnej nerezovej ocele. Ich ďalšou výhodou je, že sú antikorózne.

 • Maximálna pevnosť a výdrž
 • Odolné proti korózii, poveternostným vplyvom a taveniu
 • Jednoduché použitie a inovatívny dizajn

 

 kvalitne-stahovacie-pasky

 

VYUŽIJETE ICH NA ČOKOĽVEK

Potrebujete pripevniť horúci predmet? Chcete pevné nehrdzavejúce a a odolné riešenie? Spoznajte tieto skvelé kovové pásky. Vďaka svojím vlastnostiam nájdu uplatnenie kdekoľvek v domácnosti, v aute ale aj na záhrade. Nemusíte sa obávať horúčavy a korózie. Perfektné pre vonkajšie použitie.

 

PEVNÉ A ODOLNÉ UCHYTENIE

Tieto pásky vám poskytnú mimoriadne pevné a odolné prichytenie. Sú dostatočne veľké, preto sú vhodné na upevnenie čohokoľvek. Na používanie nie sú potrebné žiadne špeciálne nástroje, stačia vám klasické kliešte na utiahnutie  a prípadne kliešte na odstránenie prebytočnej pásky.

 

 kovove-pasky-z-nerezovej-oceli

 

POUŽITIE AJ V EXTERIÉRI

Vďaka nehrdzavejúcej oceli sú tieto pásky vhodné aj na použitie na záhrade a kdekoľvek vo vlhkom prostredí.

 

PRE MAXIMÁLNU BEZPEČNOSŤ PRI POUŽÍVANÍ

Plne zaoblené hrany s hladkými povrchmi, ktoré chránia pre maximálnu bezpečnosť pri aplikácií. Práca s týmito páskami bude maximálne bezpečná a komfortná.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe týchto pásiek boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby čo je zárukou maximálnej pevnosti a životnosti produktu.

 

 jedinecne-kovove-pasky-z-nerezovej-oceli

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Šírka: 0,5 cm
 • Dĺžka: 20 - 30cm (podľa výberu)
 • Hrúbka: 0,25 mm
 • Materiál: nerezová oceľ
 • Jednorazové
 • Do vysokých teplôt i chladu
 • Antikorózne a odolné
 • Zaťahovací guličkový zámok
 • Na stiahnutie potrubia, na upevnenie nákladu či pripevnenie vecí

 

OBSAH BALENIA: 100 ks


 

Ilustračné video: 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: