Nosič dosiek max 50 kg, úchop max 25 mm

Kód: DS16046674
€24,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Šetrite si vaše zdravie, chrbát ruky a nohy. Od teraz už žiadne ohýbanie a namáhanie. Robte vašu prácu efektívnejšie, ľahšie a s rozumom. Spoznajte riešenie - špeciálny nosič dosiek, ktorý výrazne znižuje namáhanie a riziko poranenia chrbta, krku, ramien i rúk. Zároveň šetrí vaše sily a robí nosenie oveľa jednoduchším a praktickejším.

Nosič má patentovaný ergonomický tvar, vďaka ktorému pohodlne a s ľahkosťou odnesiete až 50 kg v jednej ruke. Môžete ho použiť na všetky druhy dosiek, preglejok, plechov, sadrokartónové dosky, cementové dosky a iný materiál.

     
  • Ľahko unesiete až 50 kg
  • Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu
  • Ľahká preprava všetkých materiálov
  • Veľmi pohodlné uchytenie do ruky
  • Hrúbka pre uchytenie materiálu až 2,5 cm

 

Pozrite sa na ďalšie skvelé produkty pre kutilov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

NA AKÝKOĽVEK MATERIÁL

Špeciálny nosič použijete na zdvíhanie a prenášanie všetkých druhov dosiek, panelov z preglejky, drevotrieskové dosky, sadrokartónu, stenové dosky, melamínu, plechu, pevných jadrových dverí, stolových dosiek, pevných povrchových materiálov, žuly, mramoru a ďalších. Hrúbka pre uchytenie materiálu až 2,5 cm.

nosic-dosiek-do-150-kg 

UŠETRITE SI ZDRAVIE

Tento nosič dosiek je špeciálne navrhnutý pre bezpečnú manipuláciu s maximálnym dôrazom na ergonómiu pohybu. Už žiadne ohýbanie alebo nebezpečná manipulácia. Nosič dosiek ponúka vynikajúce ergonomické zdvíhanie všetkých dosiek. Chráni chrbát, krčnú chrbticu, ramená aj ruky. Navyše prácu nesmierne zľahčuje a tým Vám šetrí sily. Zdravie sa Vám odvďačí.

 

AKO FUNGUJE ŠPECIÁLNY NOSIČ DOSIEK?

Nosič dosiek pracuje tak, že sa zovrie na hornú časť panelu a vytvorí dočasnú robustnú rukoväť pre osobu, ktorá ju nosí. Uchopí a nepustí prenášaný materiál, kým nepoložíte materiál a neznížite rukoväť. To oceníte aj pri vyťahovaní dosiek do poschodia na kladke alebo aj ručne.

Umožňuje dvíhať a premiestňovať materiály s rovným chrbtom. Tím sa eliminuje ohýbanie a tým spojené bolesti, ktoré sú pre stavebných robotníkov príliš známe.

 

GARANCIA, ŽE SA NEZLOMÍ

Prémiová kvalita nosiča dosiek, ktorý je vyrobený z extrémne odolnej ocele, hliníka na ráme a protišmykového gumového povrchu na rukoväti je zárukou dlhotrvajúcej výdrže produktu. Upínacia svorka je potiahnutá patentovanou antisklzovou plochou. Ponúka úžasnú priľnavosť na takmer každom povrchu dosiek a panelov.

unikatny-nosic-dosiek  

UNESIE 50 KG V JEDNEJ RUKE

Vďaka špeciálnym čeľustiam a kvalite materiálu je nosič zostavený, aby udržal aj veľmi ťažké materiály. Pomocou pákového efektu zdvihnete až 50 kg jednou rukou. Pákový efekt oceníte aj pri opakovanom nosení. Materiál bude ľahší a vy sa pri manipulácii neunavíte.

 

JEDINEČNÁ ŠÍRKA ÚCHOPU

Nosič dosiek a materiálu má špeciálne čeľuste, ktoré dokážu uchopiť materiál so šírkou až 25 mm. Toto žiadny iný nosič nedokáže.

 

OVERENÝ PRODUKT

Profesionálny nosič dosiek je overený produkt s množstvom spokojných zákazníkov. Nosič využívajú veľké firmy, fabriky ale aj domáci kutilovia.

 

 


 

NÁŠ TIP

Nepáčia sa Vám zarastené a špinavé škáry na záhrade a vo vašich chodníkoch? Prinášame jednoduché a praktické riešenie - čistič špár.

S rovnomerným polievaním záhrady Vám pomôže tento otočný zavlažovač záhrady.

Rukavice proti porezaniu a úrazom sú skvelým pomocníkom pre každého kutila.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: