Kvalitný masážny stimulátor na pevné poprsie

Kód: DS61643578
€30,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
 
 

Vyskúšajte kvalitný masážny stimulátor na pevné poprsie a užite si dobrý pocit z vášho krásneho a pevného poprsia. Vďaka príjemnej masáži dosiahnete lepšiu cirkuláciu krvi a tým aj lepšiu revitalizáciu buniek. Značne tak zastavíte proces starnutia.

Unikátny prístroj na spevnenie a zväčšenie prsníkov využíva najmodernejšie technológie z oblasti biotechnológie.

Tento špeciálny masážny prístroj pre ženy je ideálny na použitie počas rôznych aktivít, napríklad oddych, domáce práce, šport a podobne.  Ľahko sa ovláda pomocou diaľkového ovládača a aj jeho čistenie je veľmi jednoduché.

Disponuje 6 prevodovými stupňami, takže si sama môžete zvoliť intenzitu vibrácií, ktoré vysiela tento jedinečný spevňovač poprsia.

Bezpečnosť je zaručená špeciálnymi funkciami, ako sú časovač a funkcia automatického vypnutia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ÚŽASNÝ MASÁŽNY STIMULÁTOR NA PEVNÉ POPRSIE

Chcete sa dokonalo postarať o svoj dekolt? Vyskúšajte úžasný masážny stimulátor na pevné prsia a s výsledkom budete zaručene spokojná. Tento jedinečný prístroj zabezpečí zdravie i pekný vzhľad vášho poprsia.

  • masáž poprsia - pravidelnou masážou sa prsia spevňujú a podvihujú.
  • zväčšujúci efekt - prostredníctvom 2 zabudovaných vibračných motorov sa prsia viditeľne zväčšujú a stávajú sa okrúhlejšie, pevnejšie a viac sexy.
  • napínanie poprsia -  pravidelnou masážou sa podporuje napínanie a tým spevnenie hrudníka - predchádza sa tým jednoducho nežiaducemu padajúcemu efektu poprsia
  • zlepšenie cirkulácie krvi - prostredníctvom hĺbkovej vibrácie sa zrýchľuje cirkulácia krvi, čo zabezpečuje obnovu buniek
  • praktické použitie – počas domácich prác, oddychu, športu a podobne

 

 masazny-stimulator na poprsie

SPEVŇUJE A ZVÄČŠUJE POPRSIE

Vďaka unikátnemu masážnemu stimulátoru na zväčšenie objemu pŕs získate krásne a pevné prsia. Stačí len pravidelne pár minút denne intenzívnej masáže poprsia a výsledky sa zaručene dostavia.

Príjemnou masážou totiž poskytnete vášmu poprsiu lepšie prekrvenie,  a tým aj zdravie a  zväčšenie ich objemu.

 

ŠPECIÁLNA TECHNOLÓGIA

Tento senzačný spevňujúci masážny prístroj využíva najnovšiu biotechnológiu. Produkuje tak až 1600 bionických  pulzných vĺn za sekundu, čo výrazne zabraňuje ochabnutiu pŕs. Pomáha odstrániť prebytočný tuk a tvarovať prsia

Prístroj navyše vyniká aj svojim 3D stereoskopickým dizajnom.

 

INTELIGENTNÉ OVLÁDANIE

Unikátny prístroj na spevnenie prsného svalstva sa jednoducho ovláda diaľkovým ovládačom. Je skutočne veľmi prehľadný, pohodlný a jednoduchý na ovládanie. Nastavíte, prípadne upravíte si behom okamihu požadovaný prevodový stupeň.

 

 stimulator-na-poprsie

6 PREVODOVÝCH STUPŇOV INTENZITY

Podľa vašich aktuálnych potrieb si môžete vybrať zo 6 prevodových stupňov intenzity. Na začiatku je najideálnejšie nastavenie najnižšej možnej intenzity a postupom času jednoducho pridávate na intenzite výkonu prístroja. Výsledky sa určite dostavia.

 

S ČASOVAČOM A AUTOMATICKÝM VYPNUTÍM

Vysokokvalitný masážny stimulátor na pevné poprsie je bezpečný aj vďaka zabudovanému časovaču. Pred prehriatím a poškodením zariadenia váš prístroj ochráni  funkcia automatického vypnutia.

 

UMÝVATEĽNÝ A PRENOSNÝ

Používanie špeciálneho prístroja na spevnenie a zväčšenie poprsia je okrem rôznych technických výhod aj zaručene hygienické. Prístroj je vodotesný, takže ho pohodlne, rýchlo a jednoducho vyčistíte.

Veľkou výhodou použitia vynikajúceho masážneho prístroja na prsia je jeho jednoduché a ľahké prenášanie.

 

 kvalitny-masazny-stimulator

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • spevňujúci a zväčšujúci stimulátor na poprsie
  • vodotesný
  • funkcia: časovač
  • funkcia: automatické vypnutie

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: