Praktická odsávačka prachu na nechty

Kód: DS70872135
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte praktickú odsávačku prachu na nechty a doprajte si zdravé, krásne vyzerajúce nechty bez zbytočného neporiadku.

Užite si príjemnú domácu manikúru, výsledkom ktorej budú len vaše nádherné nechty. Až 99% prachu vznikajúceho pri práci s pilníkmi alebo brúskami dokáže absorbovať špeciálna odsávačka prachu na nechty.

Jednoduchým ovládaním , zapnutím spínača, sa aktivujú 3 ventilátory a výkonný pohlcovač prachu začne okamžite pracovať s plným výkonom až 40 W.

Vďaka svojej výkonnosti a elegantnému vzhľadu je tento unikátny pohlcovač prachu na manikúru vhodný aj do profesionálnych kozmetických salónov.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCA ODSÁVAČKA PRACHU NA NECHTY

Ak chcete mať pravidelný, správny tvar vašich nechtov, je potrebné upraviť ich tvar pilníkom alebo brúskou ešte pre nanášaním lakov. Použitím vynikajúcej odsávačky prachu na nechty docielite, že lak na vašich nechtoch bude následne hladší a pracovné prostredie čistejšie.

 • jemné čiastočky prachu z nechtov sa jednoducho odsajú
 • jemné čiastočky prachu z nechtov nezostanú na povrchu nechtov
 • jemné čiastočky prachu z nechtov nezostanú ani na stole

 

odsavacka-prachu-na-nechty-jedinecna

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Unikátna odsávačka prachu na nechty sa veľmi ľahko používa. Pred použitím pripojíte zariadenie k elektrickej sieti. Počas manikúry naň stačí položiť vašu ruku, zapnúť prístroj a prach sa absorbuje priamo pri pílení a brúsení nechtu.

Prepnutím spínača sa totiž aktivujú 3 ventilátory a výkonný pohlcovač prachu hneď začne pracovať s plným výkonom až 40 W.

 

ABSORBUJE AŽ 99 % PRACHU

Špeciálne 3 vysokorýchlostné ventilátory, umiestnené pozdĺž zariadenia, robia tento pohlcovač prachu z nechtov maximálne účinný. Táto odsávačka na nechty bez problémov absorbuje až 99 % prachu vznikajúceho pri práci s pilníkmi alebo brúskami: nájdete tu.

3 vysokootáčkové ventilátory robia chod prístroja veľmi efektívnym a zároveň bezhlučným.

 

ELEGANTNÝ ERGONOMICKÝ DIZAJN

Jedinečná odsávačka prachu na nechty zaujme svojim elegantným dizajnom. Aj v domácom prostredí sa budete cítiť ako u profesionála. Tento vzhľad jej dodáva najmä biela farba, chrómové okraje a eko koža.

Ergonomický tvar pohlcovača prachu z nechtov a mäkká výplň zaisťujú 100 % komfort.

 

odsavacka-prachu-na-nechty-unikatna

 

S 2 OPAKOVANE POUŽITEĽNÝMI VRECKAMI

Praktická odsávačka prachu na nechty obsahuje 2 opakovane použiteľné vrecká na zachytávanie prachu, ktorý vzniká počas manikúry: 1 vrecko na nasadenie a 2 na výmenu. Po naplnení stačí vrecúška vysypať a vyčistiť a budú pripravené na ďalšiu manikúru. Možno ich teda použiť znova, nie je potrebné kupovať nové.

 

RÝCHLE ČISTENIE ODSÁVAČKY PRACHU

Udržiavanie odsávačky prachu v čistote je jednoduché. Vďaka použitiu ekologickej kože postačí na odstránenie prípadných nečistôt vlhký kúsok handričky. Až 99 % odpadu pri brúsení nechtov vysaje vysokovýkonný pohlcovač prachu z nechtov.

 

DOMÁCE I PROFESIONÁLNE VYUŽITIE

Elegantný, módny dizajn, biela farba a prídavok ekologickej kože robia z tejto špeciálnej, výkonnej a praktickej odsávačky prachu na nechty zaujímavý doplnok nielen na domácu manikúru, ale je ideálny aj do každého kozmetického salónu.

Unikátny pohlcovač prachu na manikúru je kompaktné zariadenie , ktoré umožní udržiavať pracovisko čisté pri použití pilníka na nechty alebo brúsky. Po úprave nechtu môžete bez problémov nanášať ďalšie kozmetické prípravky a laky.

Svoju manikúru si skutočne užijete.

 odsavacka-prachu-na-nechty

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • farba: biela
 • výkon: 40W
 • napájanie: 220 – 240 V; 50 – 60 Hz
 • počet ventilátorov: 3
 • rozmery (dĺžka / šírka / výška): 34 / 28 / 9,5 cm
 • dĺžka kábla: 130 cm
 • hmotnosť súpravy: 1,1 kg
 • hmotnosť s obalom: 1,2 kg

 

Súprava obsahuje:

 • odsávačka prachu na nechty
 • vrecia: 2

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: