Profesionálna brúska na nechty - Na manikúru a pedikúru

Kód: DS67303520
€23,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Táto jedinečná elektrická brúska na nechty je účinný spôsob ako dopriať vašim nechtom profesionálnu, efektívnu a rýchlu domácu manikúru a pedikúru.

Dokonale, rýchlo a pohodlne odstráni starý lak, zbrúsi nechty, odstráni kožičku okolo nechtov, nechty dokonale vyhladí a tvaruje. S touto brúskou hravo zvládnete všetko čo potrebujete. Je účinná no zároveň šetrná a jemná k vaším nechtom.

Profesionálna brúska na nechty Vám poskytne extra vysoký výkon a široký rozsah otáčok pre dokonalú a pohodlnú prácu. Obsahuje aj veľkú sadu celého príslušenstva.  Špeciálne diamantové nástavce sa vyznačujú vysokou kvalitou a dlhodobou životnosťou.

Maximálny výkon, široký rozsah otáčok, najkvalitnejšie materiály, ergonomický design a extra široká sada doplnkového príslušenstva robí z tohto produktu jednotku vo svojej cenovej kategórií. Spoznajte riešenie atraktívnych rúk a nôh už za pár minút.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

JEDINEČNÁ ELEKTRICKÁ BRÚSKA NA NECHTY

Nebaví vás čakať až si na vás vaša manikérka nájde čas? Hľadáte rýchlejšie pohodlnejšie a lacnejšie riešenie? Prinášame vám túto skvelú elektrickú brúsku na nechty, ktorá je vhodná na úpravu akýchkoľvek nechtov.

  • Vysoký výkon
  • Plynulá regulácia otáčok
  • Najširšia sada príslušenstva
  • Kvalitné diamantové hlavice

 

 jedinecni-bruska-na-nehty

 

PROFESIONÁLNE AJ DOMÁCE POUŽITIE

Pri tejto výkonnej brúske je samozrejmosťou plynulá regulácia otáčok pomocou gombíka. Takto môžete bez problémov prispôsobiť počet otáčok vašim potrebám. Vysoký rozsah je vhodný na akúkoľvek úpravu nechtov na profesionálne aj domáce použitie. Výmenné hlavice sa inštalujú rýchlo a pohodlne.

 

NA AKÉKOĽVEK NECHTY

Brúska na nechty umožňuje rýchle a efektívne odstránenie hybridných, gélových, akrilových aj prírodných nechtov. Vďaka tejto súprave môžete upravovať akékoľvek nechty. Nemusíte sa báť, že by elektrická manikúra nejako poškodila umelé nechty. Stačí zvoliť ten správny nadstavec, dostatočný počet otáčok a elektrický pilník môžete použiť aj na gélové nechty. Brúska je zabalená v priehľadnej a pevnej krabičke pre pohodlné skladovanie, prácu aj prenášanie.

 

ÚPRAVA NECHTOV V POHODLÍ DOMOVA

S domácou elektrickou manikúrou už nemusíte nikam chodiť. Keď vidíte, že ruky potrebujú revíziu, jednoducho siahnete po správnom nástavcami a do pol hodinky máte hotovo. Žiadne telefonáty a čakanie, kedy bude mať vaše manikérka čas. Navyše tento kvalitný elektrický pilník môžete bez obáv využiť aj na nechty na nohách.

 

 profesionalni-bruska-na-nehty-na-manikuru-a-pedikuru

 

KOMPLEXNÁ SADA PRE DOKONALÚ MANIKÚRU

S touto sadou už nič ďalšie nemusíte dokupovať.

V sade s brúskou dodávame aj komplet univerzálnych diamantových brúsnych stopiek a brúsne valčeky.  Brúsne valčeky sú určené k hrubším prácam, ako je príprava nechtu (zdrsnenie) a odstraňovanie gélu a laku. Pomocou ostatných frézok môžete upravovať tvar nechtu, zabrusovať, odstraňovať zrohovatenú kožu, atď.

Pomocou tejto sady pohodlne skrátite nechty, obrúsite ich, odstránite akrilové alebo gélové nechty, kožičku, je vhodná na čistenie nechtov odstraňovanie lakov a iné.

 

NAJVYŠŠIA KVALITA 

Pri výrobe tejto elektrickej frézy na nechty boli použité najkvalitnejšie materiály a špeciálna technológia výroby, čo je zárukou najvyššej kvality a maximálnej funkčnosti produktu. Elektrická manikúra spĺňa európske normy; vyznačuje sa tichým a plynulým chodom.

 

ERGONOMICKÝ DESIGN

Pri výrobe tejto brúsky na nechty je kladený maximálny dôraz na ergonómiu tvaru produktu. Rukoväť perfektne padne do ruky, vďaka čomu zabraňuje únave aj po dlhšom používaní, čo výrazne ovplyvňuje kvalitu vykonanej práce.

 

PREČO JE ELEKTRICKÉ BRÚSKA TAKÁ ÚČINNÁ?  

Tajomstvo tkvie vo vysoko rýchlostnej otáčajúcej hlavici, ktorá v kombinácii s najkvalitnejšími materiálmi a plynulej regulácii otáčok si poradí s akýmikoľvek nechtami. Vaše nechty budú dokonalé.

 

 profesionalni-bruska-na-nehty

 

UŠETRÍ ČAS AJ PENIAZE 

Dajte stop predraženým procedúram. Kúpte si túto multifunkčnú brúsku na nechty  a ušetríte. Taktiež ušetríte váš drahocenný čas. Od teraz si doprajete profesionálnu pedikúru a manikúru kedykoľvek v pohodlí vášho domova.  

  


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: