Praktické stúpadlo na zámok dverí auta

Kód: DS35419188
€19,99 / ks
Skladom (>5 ks)

Spoznajte jedinečnú pomôcku, ktorá sa stane nenahraditeľnou súčasťou výbavy vášho auta. S jej pomocou budete mať ľahší prístup na strechu auta a poslúži vám aj ako bezpečnostný klin pod koleso.  

Viacúčelová pomôcka do auta vás môže zachrániť aj v prípade núdze. Ak by ste potrebovali rozbiť okno či prerezať bezpečnostný pás, určite sa oplatí mať ju poruke. Je malá, skladná a s prehľadom sa zmestí do priehradky

Mimoriadne silná a pevná konštrukcia tohto pomocníka ho predurčuje k naozaj širokému využitiu. Je schopný udržať až 200 kg a má nekĺzavý povrch, takže sa na neho môžete postaviť úplne bez obáv. 

Spoľahnite sa na najvyššiu kvalitu materiálu viacúčelovej pomôcky do auta. Výrobca použil zliatinu hliníka s takými vlastnosťami a schopnosťami, aby mohla stopercentne plniť akúkoľvek úlohu.

 

NÁŠ TIP

Zvýšte bezpečnosť vás i vašich spolujazdcov vďaka balíčku pre bepečné nočné riadenie ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

Kúpte si praktický organizér do auta na sedačku, ktorý vám prinesie vytúžený poriadok a množstvo odkladacieho priestoru.

Pozrite sa tiež na ďalšie vychytávky pre vodiča.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

SENZAČNÁ VIACÚČELOVÁ POMÔCKA DO AUTA

Majitelia áut sa často stretávajú s komplikovanými situáciami, či už počas jazdy, alebo mimo nej. Táto viacúčelová pomôcka do auta vyrieši väčšinu problémov. Je mimoriadne praktická a môžete ju mať kedykoľvek k dispozícii.

  • Uľahčí prístup k strešnému nosiču
  • Môže slúžiť ako zarážka pod koleso
  • V prípade núdze sa ňou dá rozbiť okno
  • Je vybavená systémom na jednoduché prerezanie bezpečnostného pásu
  • Vďaka silnej a pevnej konštrukcii má nosnosť až 200 kg
  • Má protišmykový povrch
  • Sklápateľné časti umožňujú ľahké skladovanie v priehradke

 

praktické stúpadlo na zámok dverí auta 

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Viacúčelová pomôcka do auta vás nikdy nenechá v úzkych. Okrem situácií, ktoré sme spomenuli vyššie, sa určite nájdu aj také, kedy budete mať príležitosť využiť ju. Funguje aj ako perfektný stojan na mobil. 

 

OBDIVUHODNÁ NOSNOSŤ

Ak budete túto vychytávku používať ako stupienok, môžete sa spoľahnúť na jeho fantasticky pevnú a silnú konštrukciu, vďaka ktorej udrží až 200 kilogramov. Oceníte aj nekĺzavý povrch, ktorý zaručuje bezpečnosť.

 

STÁLE K DISPOZÍCII

Už ste niekedy potrebovali dočiahnuť na strechu auta alebo zabezpečiť koleso, no nemali ste poruke vhodný nástroj? S touto viacúčelovou pomôckou sa vám to už nestane. 

Má totiž kompaktné rozmery, takže sa pohodlne zmestí do ktorejkoľvek priehradky v aute a bude stále pripravená na použitie.

 

stúpadlo na zámok dverí auta 

MATERIÁL

Spoznajte kvalitnú, odolnú a pevnú zliatinu hliníka. Materiál s tými najlepšími vlastnosťami v kombinácii s dizajnom a stavbou konštrukcie vytvára skvelé predpoklady na viacúčelové využitie tejto pomôcky. 

 

BEZ OBÁV O AUTO

Viacúčelová pomôcka do auta je vybavená špeciálnou povrchovou úpravou, vďaka ktorej sa nemusíte obávať o lak na svojom aute. Najmä v prípade, že ju zavesíte na zaisťovacie vodítko zámku dverí.

 

SKLÁPATEĽNÉ, ALE PEVNÉ

Unikátna pomôcka do auta so širokým využitím funguje vďaka sklápateľným častiam. Tie sú mimoriadne pevné a môžete sa na ne vždy spoľahnúť. Majú aj praktickú funkciu, pretože ak ich sklopíte, môžete ich jednoduchšie uložiť do priehradky.

 

stúpadlo na zámok dverí 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: zliatina hliníka
  • Rozmery: 3,4 x 7,5 x 15,3 cm
  • Nosnosť: 200 kg

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: