Praktická sieťka do kufra auta

Kód: DS17149175
€15,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vďaka praktickej sieťke do kufra auta získate dokonalý prehľad v batožinovom priestore. Už nikdy nebude počúvať, ako sa vaše veci počas jazdy presúvajú hore-dole. Zaistite im bezpečné miesto a jazdite bez starostí.

Sieťka do kufra auta je univerzálna, čo znamená, že ju môžete používať v akomkoľvek type auta. Stane sa neoceniteľným pasažierom pri prevoze veľkého, aj malého nákladu.

Objavte praktickosť a zároveň všestrannosť tejto sieťky. Spôsoby jej použitia sú neobmedzené. Nájde uplatnenie ako organizér, upevňovacia sieť, dokonca aj ako závesná taška. 

Extrémne pevný, pružný a odolný materiál vám zaistí bezpečný transport vašich osobných vecí a iného nákladu, ako napríklad nákupné tašky, kanistre a podobne.


 

NÁŠ TIP

Vyskúšajte okuliare na nočné videnie pre vodiča, ktoré zabraňujú oslepeniu protiidúcimi autami, podporujú videnie v noci a v hmle a aktívne chránia zrak.

Čistič autoskiel s mikrovláknom proti zahmlievaniu pomáha vďaka špeciálnej handričke z mikrovlákna zabraňovať zahmlievaniu okien v aute.

Kúpte si praktický organizér do kufra auta, ktorý vám prinesie vytúžený poriadok a množstvo odkladacieho priestoru.

Pozrite sa tiež na ďalšie vychytávky pre vodiča.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

UNIVERZÁLNA SIEŤ DO AUTA

Hľadáte spôsob, ako zabezpečiť veci vo svojom batožinovom priestore? Počujete počas jazdy zvuky zo svojho kufra a dúfate, že to váš nákup prežil? 

  • Riešenie ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Sieťka do kufra auta vám poskytne absolútnu istotu, ktorú oceníte v každej situácii. 
  • Univerzálna veľkosť, ktorá perfektne sadne do akéhokoľvek typu auta
  • Mnohostranné využitie
  • Zaistí vynikajúcu orientáciu v priestore kufra
  • Je neoceniteľná pri zabezpečení batožiny počas dynamickej jazdy
  • Kvalitný materiál, ktorý sa vyznačuje pevnosťou, pružnosťou a odolnosťou

 

 prakticka-sietka-do-kufra-auta

SPÔSOBY POUŽITIA

Odhaľte senzačnú všestrannosť, vďaka ktorej môžete sieťku do kufra auta používať ako tlakovú sieť, vrecko alebo závesnú tašku. Skvele poslúži aj ako organizér povinnej výbavy vozidla. Sieťka do kufra auta vám pomôže udržať poriadok za každých okolností.

 

BEZPEČNÁ PREPRAVA NÁKLADU

Skvelá vychytávka, akou sieťka do kufra auta nepochybne je, vás ohromí aj počas prevozu väčších vecí. Už sa nebudete musieť báť rozhádzaného nákupu po celom kufri. 

Dokonalú stabilitu však neoceníte len v prípade nákupných tašiek. Sieťka do kufra auta sa stane praktickým pomocníkom pri preprave čohokoľvek.

 

JE VHODNÁ DO VŠETKÝCH TYPOV ÁUT

Spoľahnite sa na sieťku do kufra bez ohľadu na to, aké máte auto. Pohodlne ju upevníte do kufra sedanu, aj combi. V súčasnosti má väčšina áut vo výbave svorky na pripevnenie siete. 

Ak by ste však náhodou vlastnili vozidlo, ktoré ich nemá, máte k dispozícii držiaky, ktoré sú súčasťou balenia. Montáž je skutočne jednoduchá a zaberie len pár minút. 

 

 sietka-do-kufra-auta-jedinecna

 

PREČO JE SIEŤKA DO KUFRA AUTA TAKÁ PRAKTICKÁ?

Objavte praktickosť siete do auta predovšetkým vďaka jej materiálu. Flexibilita, odolnosť a pevnosť sú jej hlavnými črtami.

 

ČO ZARUČUJE JEJ PEVNOSŤ

Bezpečnosť je na prvom mieste, preto musí byť sieťka do kufra auta vyrobená zo syntetických materiálov. Optimálna hustota zapletených ôk sa postará o bezpečné uchytenie predmetov v kufri.

 

PREMYSLENÁ TECHNIKA

Pri dokonalom zabezpečení nákladu určite oceníte pružnú šnúru, ktorá vedie po celom okraji siete. Pomocou nej budú vaše predmety v kufri v absolútnom bezpečí.

 

 jedinecna-sietka-do-kufra-auta

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 110 - 170 x 42 - 110

Obsah balenia: Sieť, 4 montážne konzoly, 4 skrutky so sponami


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: