Špeciálny detský stolík do auta

Kód: DS97501456
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Doprajte svojmu dieťaťu pohodlie a zábavu počas cestovania autom. Vďaka praktickému detskému stolíku mu čas ubehne rýchlejšie a vy sa budete môcť naplno venovať šoférovaniu.

Detský stolík na cestovanie disponuje jedinečnou zábranou po celom obvode, ktorá pomáha predchádzať neželaným pádom predmetov. Oceníte tiež praktické vrecká po stranách, v ktorých si vaše dieťa vždy nájde niečo zaujímavé.

Cesta autom dokáže byť pre dieťa poriadne nudná, no tento stolík sa môže stať nenahraditeľnou pomôckou aj počas letu, alebo jazdy v kočíku. Jednoducho všade tam, kde potrebujete.

Nepochybne najväčšou výhodou tohto detského stolíka je jednoduchá údržba, a to vďaka vrchnému materiálu, ktorý je vyrobený zo 100 % nylonu. Stačí ho pretrieť vlhkou utierkou a môže opäť stopercentne plniť svoj účel.


Keďže prvoradá je bezpečnosť, detský stolík do auta je vyrobený z bortiacej sa peny (PU peny), čím spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VÝNIMOČNÝ DETSKÝ STOLÍK NIELEN DO AUTA

Cestovanie s dieťaťom môže byť občas životnou skúškou. Častokrát je však nevyhnutné absolvovať aj dlhšiu cestu, ktorá dokáže potrápiť aj dospelého človeka. Dieťa má tú výhodu, že môže mať svoj stolík do auta a venovať sa aktivitám, ktoré ho bavia.

  • Mantinely po obvode stolíka bránia padaniu predmetov.
  • Praktické vrecká po stranách slúžia na odkladanie hračiek či nápojov.
  • Je vhodný na cestovanie autom, lietadlom, vlakom a oceníte ho aj v kočíku.
  • Vďaka bortiacej sa pene (PU pene) je maximálne bezpečný.
  • Jeho stabilitu zabezpečujú popruhy.
  • Jednoducho sa čistí.

kvalitný detský stolík do auta_1

VÝROBCA MYSLEL NA VŠETKO

Zábrana po obvode detského stolíka plní veľmi významnú úlohu. Stará sa o to, aby všetky predmety ostali na stolíku. Vaše dieťa sa vďaka nim môže hrať aj s hračkami, ktoré majú tendenciu gúľať sa.

 

VŠETKO PORUKE

Uistite sa, že vášmu dieťaťu nebude nič chýbať. Do praktických priehradiek mu môžete pripraviť obľúbený nápoj, niečo na zahryznutie a pohodlne sa tam zmestia aj jeho hračky, bez ktorých nemôže ani na krok.

 

NIELEN DO AUTA

Spoľahnite sa na tento úžasný detský stolík, ktorý zachráni nielen cestu autom, ale tiež lietadlom či vlakom. Odteraz už nemusíte premýšľať, či vaše dieťa zvládne cestu bez problémov. Určite sa vám hodí aj k športovému kočíku.

 

detsky-stolik-do-auta

ŠPECIÁLNA VÝSTUŽ

Odhaľte tajomstvo bezpečnosti detského stolíka na cestovanie. To spočíva v materiáli, z ktorého je vyrobený. Ide o PU penu, ktorú môžete poznať aj pod pojmom “bortiaca sa pena”. Mäkký, bezpečný, ľahký a odolný materiál efektívne chráni pred možnými zraneniami v prípade nárazu.

 

STABILITA DETSKÉHO STOLÍKA

Jedinečný detský stolík na cestovanie je skvelým pomocníkom. Okrem jeho praktickosti vás poteší aj možnosť pripevnenia stolíka pomocou popruhov. Získate istotu, že stolík bude stabilne stáť na svojom mieste.

 

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

Spoznajte unikátny materiál, ktorý sa mimoriadne ľahko čistí a udržiava. 100% nylon stačí len pretrieť vlhkou utierkou a detský stolík do auta bude ako nový. Túto vlastnosť oceníte zvlášť pri menších deťoch.

 

jedinecny stolik pre deti

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 42 x 37 cm
  • Materiál: 100% nylon

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: