Zrkadlo do auta pre deti

Kód: DS32743905
€16,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Vyskúšajte jedinečné zrkadlo do auta pre deti a získajte neustály prehľad o tom, čo vaše dieťatko robí, aj keď sedí v autosedačke otočenej proti smeru jazdy.

Potrebný uhol nastavenia úžasného zrkadla do auta pre deti závisí od výšky vodiča auta. Vďaka otočnému systému zrkadla, ktoré sa dokáže otáčať o 360°, si dokonalo dokáže nastaviť zrkadlo každý podľa vlastných potrieb.

Montáž spätného zrkadla do auta pre deti je veľmi jednoduchá, pohodlná a rýchla. Zvládne ju každý.

Navyše vám pevné popruhy upínania zaručia bezpečnosť počas jazdy. Zrkadlo sa nebude zbytočne hýbať a vy si aj počas šoférovania – vedenia auta jednoducho a spoľahlivo postrážite svoje dieťa. Váš drobček bude stále v bezpečí.


 

NÁŠ TIP

Vyskúšajte okuliare pre vodičov, ktoré zabraňujú oslepenie protiidúcimi autami , podporujú videnie v noci a v hmle. 

Čistič autoskiel s mikrovláknom proti zahmlievaniu pomáha vďaka špeciálnej handričke z mikrovlákna zabraňovať zahmlievaniu okien v aute .  

Kúpte si praktický organizér do auta na sedačku, ktorý vám prinesie vytúžený poriadok a množstvo odkladacieho priestoru.

Pozrite sa na ďalšie vychytávky pre vodičov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ZRKADLO DO AUTA PRE DETI

Aj vy máte občas rešpekt pred cestou s malým dieťaťom v aute? Častým dôvodom jednoducho býva, že nevidíte na vaše dieťa otočené v autosedačke v protismere jazdy. Našťastie, tento pocit teraz odstránite behom okamihu.

Nainštalovaním zrkadla do auta pre deti pohodlne a presne uvidíte odraz vášho dieťaťa vo vašom spätnom zrkadle. Vaše dieťatko bude stále pod kontrolou.

 

 zrkadlo-do-auta-pre-deti

PRE DETI SEDIACE V PROTISMERE JAZDY

Jedinečné spätné zrkadlo do auta pre deti je určené na pozorovanie a stráženie dieťaťa sediaceho proti smeru jazdy. Budete prekvapení, aký prehľad o činnosti vášho dieťatka zrazu dosiahnete.

 

ZRKADLO OTOČNÉ O 360°

Vďaka úžasnému zrkadlu do auta pre deti, ktoré je možné otáčať o 360 °si jednoducho, pohodlne a presne toto zrkadlo nastavíte. Uhol, v akom bude detské spätné zrkadlo do auta nastavené, závisí od výšky osoby, ktorá vedie dané vozidlo.

 

BEZPEČNOSŤ POČAS CESTY

Až doteraz bolo pre mnohých rodičov najmenších detičiek veľmi ťažké sústrediť sa na cestu a zároveň mať prehľad o tom, čo dieťatko v autosedačke otočenej proti smeru jazdy robí. Teraz je to však iné.

Praktické spätné zrkadlo na autosedačku vám poskytne pohľad na vaše dieťa bez toho, aby ste sa museli otáčať dozadu. Jednoducho si nastavíte otočné zrkadlo tak, aby ste pohodlne videli jeho odraz v spätnom zrkadle vášho auta.

 

 unikatne-zrkadlo-do-auta-pre-deti

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Jedinečné spätné zrkadlo do auta pre deti je veľmi praktické aj vďaka rýchlemu, jednoduchému a pohodlnému spôsobu montáže.

Toto zrkadlo do auta pre deti sa pripevní na opierku hlavy zadnej sedačky. Následne sa nastaví tak, aby vodič mohol v spätnom zrkadle  pozorovať odraz dieťaťa v detskom spätnom zrkadle do auta.

 

PEVNÉ UPÍNANIE

Pevné upínanie zrkadla do auta pre deti je zabezpečené vďaka kvalitným popruhom. Manipulácia s týmito kvalitnými popruhmi je rýchla, jednoduchá a bezproblémová. Cestovanie bude bezpečné. 

 

VYNIKAJÚCI VÝHĽAD NA VAŠE DIEŤA

V tomto spätnom zrkadle do auta získate úžasný výhľad na autosedačku s dieťaťom, ktorá je otočená proti smeru jazdy.

Navyše zrkadlo do auta pre deti má rozmery 26,5 cm x 16,5 cm, čo je ideálne práve na kompletný náhľad na vaše dieťa v aute. Vo vašom spätnom zrkadle bez problémov rozoznáte, čo vaše dieťatko robí.

 jedinecne-zrkadlo-do-auta-pre-deti-

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Otočný o 360°
  • Umožňuje pozorovanie detí cestujúcich proti smeru jazdy
  • Jednoduchá montáž
  • Má popruhy na zapínanie
  • Nastavenie uhla pohľadu
  • Rozmery zrkadla: 26,5 cm x 16,5 cm
  • Čierna farba

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: