Špeciálny ortodontický zubný korektor

Kód: DS18850829
€16,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte špeciálny ortodontický zubný korektor a získajte perfektný úsmev. Tento unikátny dentálny korektor vám umožní jednoducho a bezbolestne upraviť zarovnanie vašich zubov priamo z pohodlia domova.

Vďaka kvalitnému materiálu - potravinárskemu silikónu lekárskej kvality si môžete byť istí, že vaše zuby budú v bezpečí.

Používanie ortodontického zubného korektoru ponúka množstvo výhod. Nielenže vám pomôže získať rovné zuby, ale tiež zabraňuje škrípaniu a zatínaniu zubov. Pomáha tiež k správnemu vývinu spodnej čeľusti. Stačí 1 - 2 hodiny denne.

Je čas na dokonalý úsmev, bez komplikácií a nepríjemností. Skúste jedinečný silikónový zubný strojček ešte dnes a zažite jednoduchú a efektívnu cestu ku krásnym zubom.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PROFESIONÁLNY ORTODONTICKÝ ZUBNÝ KOREKTOR

Hľadáte jednoduché a bezbolestné riešenie na vyrovnanie svojich zubov? Potom by ste mali vyskúšať tento profesionálny ortodontický zubný korektor. Tento praktický dentálny korektor umožňuje jednoduché opravenie zarovnania zubov pohodlne z domova a bez potreby konzultácie so zubným lekárom.

špečialny korektor na zuby 

KVALITNÝ MATERIÁL

Unikátny zubný korektor je vyrobený z kvalitného materiálu, akým je potravinársky silikón lekárskej kvality. Tento materiál je úplne bezpečný a neškodný pre vaše zuby, takže sa nemusíte obávať žiadnych nežiaducich vplyvom na vašu sklovinu.

 

PROTI ŠKRÍPANIU A ZATÍNANIU ZUBOV

Ak riešite problém so škrípaním zubov, alebo dokonca so zatínaním zubov, tento špeciálny silikónový zubný strojček je vhodným riešením. Účinne pomáha zabraňovať škrípaniu a zatínaniu zubov. Určite zbadáte rozdiel a zlepšenie aj pri týchto nepríjemných návykoch.

 

PO LIEČBE NIEKTORÝCH ZUBNÝCH PROBLÉMOV

Unikátna, praktická a jednoduchá ortodontická pomôcka, silikónový zubný korektor, môže byť tiež použitá ako doplnok na udržanie dobrého stavu zubov po liečbe niektorých zubných problémov.

 korektor na zuby

 

PRE SPRÁVNY VÝVIN SPODNEJ ČEĽUSTI

Aj používanie špeciálneho zubného korektoru môže dopomôcť k správnemu vývinu spodnej čeľusti, ako aj k predchádzaniu vzniku problému s tesnými zubami.

Jedným z dôvodov, ktoré môžu spôsobiť problémy je dýchanie ústami a ťahanie jazyka. Práve tieto zlozvyky dokonalo odstraňuje používanie silikónového zubného korektoru.

 

PRE DETI A DOSPELÝCH

Jedinečný ortodontický zubný korektor je vhodný pre deti a dospelých s rôznymi ortodontickými problémami, vrátane:

 • pevných horných a dolných zubov
 • otvorenej alebo hlboko položenej čeľuste
 • hlbokého zovretia čeľuste
 • čeľustného výbežku
 • širokých pier

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE – IBA 1 – 2 HODINY

Unikátny prístroj na zarovnanie zubov sa používa veľmi jednoducho. Je vhodný hlavne na predné zuby.

 • korektor vložíte medzi horné a dolné zuby
 • noste ho iba 1 až 2 hodiny
 • môžete ho nosiť vo dne alebo v noci
 • po použití je nutné korektor dôkladne umyť

Dosiahnite rovné a zdravé zuby bezbolestne bez nutnosti návštevy zubného lekára. Profesionálny silikónový zubný korektor vám pomôže získať zdravý a krásny úsmev.

zubný korektor_1 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • ortodontický zubný korektor
 • materiál: potravinársky silikón lekárskej kvality
 • použitie: hlavne na predné zuby

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: