Terapeutická magnetická bandáž na koleno

Kód: DS99962075
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 Unikátna magnetická bandáž na koleno je určená pri problémoch s bolesťou kolena meniskom, pri bolesti a únave

Vďaka špeciálnemu dizajnu dochádza k riadenej kompresií pre odstránenie bolesti. Zároveň terapeutické magnety prispievajú k regenerácii a zlepšeniu hybnosti. Bandáž je univerzálna na ľavú i pravú nohu, vhodná pre mužov aj ženy. 

Terapeutická bandáž na koleno je vhodná pre dlhodobé a pravidelné používanie. Využijete ju doma, v práci, v škole a všade tam, kde ju potrebujete. Je odporúčaná chiropraktikmi, terapeutmi aj odborníkmi ako terapeutická pomôcka pre zlepšenie zdravia vášho kolena.  


NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie magnetickej bandáže na koleno za zvýhodnenú cenu.

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA BANDÁŽ VHODNÁ PRI BOLESTI KOLENA A PROBLÉMOCH S MENISKOM

Terapeuti odporúčajú na rýchlu rehabilitáciu i po ľahkých výronoch, preťažení pri problémoch s meniskom. Táto inovatívna podpora kolena ponúka potrebnú stabilitu a veľmi dobrú priľnavosť. Bandáž je vďaka svojmu dizajnu ideálna pre mužov aj ženy. Ľahko sa čistí a je odolná proti poškodeniu. Špeciálny materiál zaisťuje veľmi pohodlné nosenie.  

 

 bandaz-na-koleno

AKO FUNGUJE TÁTO BANDÁŽ NA KOLENO?

Táto bandáž je vyrobená z elastického, priedušného silikónu, ktorý spevňuje kolenný kĺb, zaisťuje kompresiu a tiež zahrieva kĺb. Zmenšuje bolesť spojenú s preťažovaním kĺbu.  

Mierna kompresia a teplo nielen pomáhajú kontrolovať a znižovať opuchy kĺbov, ale tiež zvyšujú cirkuláciu krvi a kyslíka do jednotlivých tkanív. Zároveň výkonné magnety dodávajú poškodeným tkanivám blahodárnu magnetoterapiu.

 

PREČO MAGNETOTERAPIA?

Magnetické pole podporuje zásobovanie tkanív kyslíkom a výživnými látkami, prietok krvi v žilách, artériách a kapilárach sa podstatne zvyšuje. Následne dochádza k  zásobovaniu buniek vitamínmi, stopovými prvkami a hormónmi. Pravidelné používanie 2 až 3 hodiny denne môže prispievať k zmierňovaní bolesti kĺbov a urýchľovať regeneráciu poškodených tkanív. 

 

PRE KOHO JE BANDÁŽ URČENÁ?

  • Pre ľudí trpiacich bolesťami kolena, únavou a preťažením
  • Pre ľudí trpiacich problémami s meniskom
  • Pri športových aktivitách 

 terapeuticka-bandaz-na-koleno

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ  

Špeciálna magnetická bandáž na koleno je vyrobená z najkvalitnejších flexibilných materiálov pre maximálny účinok. To zaistí, že Vám poskytne potrebnú oporu aj po dlhodobom používaní. Výkonné magnety vám poskytnú terapeutickú magnetoterapiu kedykoľvek. Táto kombinácia robí z tejto bandáže prémiový produkt.  

 

VHODNÉ PRE MUŽOV AJ ŽENY

Pre maximálny terapeutický účinok a v závislosti na rozsahu ochorenia sa odporúča pravidelné nosenie 2 až 3 hodiny denne alebo podľa potreby. Je ju možné nosiť v noci, počas spánku, cez deň alebo kombinované. Bandáž je určená pre ženy aj mužov na ľavú i pravú nohu.

 


 

NÁŠ TIP

UNIKÁTNA BANDÁŽ NA KOLENO  

terapeutická bandáž na koleno

Terapeutická bandáž na koleno je vhodná pre dlhodobé a pravidelné používanie. Využijete ju doma, v práci, v škole, pri športe a všade tam, kde ju potrebujete. Je odporúčaná chiropraktikmi, terapeutmi aj lekármi ako terapeutická pomôcka pre zlepšenie zdravia vášho kolena.

 

 

TERAPEUTICKÁ MAGNETICKÁ BANDÁŽ NA ČLENOK

terapeutická magnetická bandáž na členok

 

Unikátna magnetická bandáž na členok je určená pri problémoch s bolesťou členku, pri poraneniach, problémoch s achilovou šľachou a klenbou nohypri bolesti a únave

 

 

ÚČINNÝ GÉLOVÝ HREJIVÝ / CHLADIVÝ ZÁBAL NA KOLENÁ

 

gélový hrejivý - chladivý zábal na kolená

 

Získajte špeciálny gélový hrejivý i chladivý zábal na kolená, ktorý vám pomôže pri odstraňovaní bolestí v kĺboch. Využíva pokročilý dizajn a materiály, ktoré sú špeciálne vybrané pre optimálnu efektivitu, komfort a úľavu od bolestí.

 

 

SPOĽAHLIVÁ AKUPRESÚRNA KOLENNÁ BANDÁŽ

 

akupresúrna kolenná bandáž

 

Účinná akupresúrna kolenná bandáž zaisťuje okamžitú úľavu od bolesti pri chôdzi a poskytuje účinné riešenie pre ľudí s rôznymi zdravotnými problémami, vrátane bolesti sedacieho nervu a kĺbov.

 

 

MASÁŽNY PRÍSTROJ NA LÝTKA

 

masážny prístroj na lýtka

 

Spoznajte tento účinný svalový elektrostimulátor tens pre terapeutickú masáž lýtok. Svalový elektrosimulátor je terapeutické, rehabilitačné a relaxačné zariadenie určený pre masáž nôh.

 

 

UNIKÁTNA KOLENNÁ ORTÉZA - STABILIZÁTOR

 

kolenná ortéza - stabilizátor kolena

 

Tieto ortézy s pružinovými stabilizačnými podperami kolien nielenže poskytujú potrebnú oporu kolenám, ale navyše dodávajú väčšiu silu a tak prispieva k regenerácii a zlepšeniu hybnosti.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: