Terapeutické akupunktúrne pero

Kód: DS35693209
€24,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Spoznajte toto jedinečné akupunktúrne elektromasážne pero pre úľavu od bolesti a stuhnutosti chrbta, ramien, nôh, rúk, zadku, svalov, klbov a inéAkupunktúrne pero je terapeutické, rehabilitačné a relaxačné zariadenie, ktoré môžete využívať na celom tele.

Pomáha k dokonalému uvoľneniu, zmierneniu bolestí, prekrveniu postihnutej oblasti a rýchlejšej regenerácii. Využíva špeciálnu technológiu nízkofrekvenčnej elektrickej terapie, ktorá poskytuje komplexné a kompletné riešenie cervikálnych problémov a najčastejších bolestí.

Ide o nízkofrekvenčnú elektrickú terapiu ktorá pomáha stimulovať rôzne typy nervových vlákien. Pomáha tiež stimulovať krvný obeh a uvoľňuje svaly, eliminuje zápaly, opuchy, bolesť a únavu.

Spoznajte najmodernejšiu technológiu v boji proti bolestiam chrbtice a svalov. Jedinečný dizajn, unikátne spracovanie a najkvalitnejšie materiály sú zárukou že vám tento produkt vydrží. Prístroj je vhodný pre dlhodobé a pravidelné používanie. Je odporúčaný chiropraktikmi, terapeutmi aj lekármi ako terapeutická pomôcka pre zlepšenie zdravia.  


 

NÁŠ TIP

Ozdravovací účinok prinášajú tiež špeciálne lávové masážne kamene.

Prinášame tiež riešenie pre korekciu chrbtice a odstránenie zlého držania telaOrtopedický korektor pre správne držanie tela

Pri bolestiach chrbta Vám môže pomôcť masážna opierka chrbta alebo zdravotný podsedák.

Na bolesť a úľavu svalov je vhodný masážny roller.

Vyskúšajte tiež ostatné masážne pomôcky.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNE AKUPUNKTÚRNE PERO

Elektrický akupunktúrny terapeutický prístroj s digitálnym displejom pre ošetrovanie akupunktúrnych bodov. Prístroj pôsobí hĺbkovo priamo v mieste vzniku bolesti. Priaznivo pôsobí na naše bioenergetické pole, pomáha uvoľňovať a uzdravovať jednotlivé bunky. Má vplyv tiež na prekrvovanie, metabolizmus a obranyschopnosť organizmu, čím zaručuje celkovú úpravu zdravotného stavu.

Pero uľavuje od akútnych a chronických bolestí: ramenách, kolenách, nervov, v krížoch, svalov. Stimulácia pokožky pripomína jemné dlhšie vibrácie. Umiestnením do ohniska bolesti zosilníte účinok prístroja. Zakrátko pocítite príjemné pocity a uvoľnenie.

jedinecne-akupresurne-terapeuticke-pero

 

PRE KOHO JE AKUPUNKTÚRNE PERO VHODNÉ

 • Pre ľudí trpiacich bolesťami chrbtice, stuhnutosťou
 • Pre ľudí s častými bolesťami hlavy a migrénami  
 • Pre športovcov a aktívne žijúcich ľudí 
 • Pri sedavom zamestnaní  
 • Pri strese a pocitu napätia 
 • Pre každého, čo miluje uvoľňujúcu masáž

 

PREČO AKUPUNKTÚRA

Akupunktúra je tradičná terapeutická metóda, ktorá pôsobí na biologicky aktívne body, ktoré sa nachádzajú na povrchu tela. Pôsobením na nich nasleduje terapeutický účinok. Akupunktúra sa dá robiť aj elektrickými impulzmi. Práve túto metódu využíva toto jedinečné akupunktúrne pero. Akupunktúra môže pomôcť v celom rade problémov.

 

AKO FUNGUJE AKUPUNKTÚRNE PERO

Na základe presných a účinných nízkofrekvenčných elektromagnetických impulzov spoľahlivo účinkuje na akupunktúrne body na chrbte, ramenách, rukách, nohách a iných partiách  čím sa dosahuje skvelého pocitu uvoľnenia.

Postihnutú oblasť dokonale a šetrne rozmasíruje a prekrvuje čím dochádza k procesu prirodzenej regenerácie. Zároveň odstraňuje bolesť, uvoľňuje svaly, podporuje krvný obeh, zlepšuje prísun kyslíka, podporuje metabolizmus.

 

 jedinecne-terapeuticke-akupresurne-pero

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Použitie elektronických impulzov a akupunktúrnej hlavice namiesto tradičnej čínskej akupunktúrnej techniky je oveľa jednoduchšie a ľahšie. S týmto perom si akupunktúru doprajete v pohodlí domova, bez rizika poranenia, jednoducho a pohodlne.

Zariadenie prikladajte na akupunktúrne body, zvýšte intenzitu na požadovanú úroveň a vychutnajte si uľavujúcu terapiu.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Intenzita citlivosti: 1-9 prevodových stupňov
 • displej LCD
 • Červená kontrolka
 • Tlačidlá +/- slúžia na nastavenie intenzity
 • Svetlo
 • Napájanie: 1 x AA batéria (nie je súčasťou balenia)
 • Veľkosť produktu: 18cm x 2,5cm
 • *Variantu produktu posielame na základe našej skladovej dostupnosti.

*Nie je vhodné pre ľudí s kardiostimulátorom, ľudí trpiacich epilepsiou, tehotné, deti do 12 rokov, na otvorené rany.


 

NÁŠ TIP

UNIKÁTNA BANDÁŽ NA BOLESŤ ZÁPÄSTIA, KARPÁLNY TUNEL A INÉ

terapeutická bandáž na zápästie

Unikátna terapeutická bandáž na zápästie je určená pri problémoch s karpálnym tunelom, kĺbmi ruky, pri bolesti a únave zápästia.

 

 

TERAPEUTICKÁ MAGNETICKÁ BANDÁŽ NA ZÁPÄSTIE

terapeutická magnetická bandáž na zápästie

Terapeutická bandáž na zápästie je vhodná pre dlhodobé a pravidelné používanie. Využijete ju doma, v práci, v škole a všade tam, kde ju potrebujete.

 

 

KVALITNÁ TEJPOVACIA PÁSKA

profesionálna tejpovacia páska 5m

Spoznajte túto kvalitnú tejpovaciu pásku, s ktorou si doprajete profesionálne tejpovanie.

 

 

PRAKTICKÁ GÉLOVÁ PODLOŽKA

gélová podložka s opierkou zápästia

Vyskúšajte jedinečnú ergonomickú podložku pod klávesnicu s opierkou zápästia a vaša práca s notebookom bude presnejšia a pre vaše zápästie prirodzenejšia.

 

UNIKÁTNY POSILŇOVAČ ZÁPÄSTIA, PRSTOV A RÚK

posilňovač zápästia, prstov a rúk

Spoznajte unikátny posilňovač zápästia pre najúčinnejšie posilňovanie svalov rúk. Vďaka nastaviteľnému zaťaženiu je vhodný pre začiatočníkov ale aj profesionálov, mužov aj ženy.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: