DVOJBALENIE - Výkonný chladiaci poťah sedadla auta

Kód: DA30449821
€79,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Objavte jedinečný pocit z jazdy autom. Chladiaci poťah sedadla je neoceniteľný spoločník na cestách za letným dobrodružstvom. 

Užite si cestovanie autom bez zbytočného stresu z tepla. Chladiaci poťah sedadla je univerzálny, takže sa hodí do každého auta a môžete ním vybaviť ktorékoľvek sedadlo.

Ventilátor v spodnej časti chladiaceho poťahu zaisťuje maximálny komfort. Tento inovatívny systém oceníte najmä v horúcich letných dňoch.

Chladiaci poťah sedadla je skvelou voľbou pre autá bez klimatizácie. Stačí ho zapojiť do zásuvky zapaľovača a vydať sa na ničím nerušenú cestu.


 
NÁŠ TIP 
 
Počas horúcich letných dní vám pomôže náš výkonný ventilátor do auta.
 
Tu nájdete ďalšie praktické doplnky do auta pre každého vodiča.
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

INOVATÍVNY CHLADIACI POŤAH SEDADLA

Spoznajte maximálne pohodlie počas cestovania autom. Chladiaci poťah sedadla sa stane neoceniteľnou súčasťou vašich ciest počas najteplejších dní. Oceníte aj jeho univerzálnosť, vďaka ktorej skvele sadne do každého auta a na každé sedadlo.

  • Je pohodlný
  • Efektívne chladí sedaciu časť, aj operadlo
  • Napájanie pomocou 12V zásuvky
  • Ventilátor v spodnej časti poťahu sa stará o cirkuláciu vzduchu
  • Príjemný a kvalitný materiál
  • Je univerzálny

 

 vykonny-chladiaci-potah-sedadla-auta

TAJOMSTVO CHLADIACEHO POŤAHU SEDADLA

Jedinečnosť tohto chladiaceho poťahu spočíva v revolučnom systéme, ktorý funguje na princípe aktívneho chladenia. Pomocou ventilátora nasáva vzduch, ktorý následne vháňa do otvorov poťahu. Tým odvádza teplo, respektíve chladí sedadlo.

 

MAXIMÁLNA FUNKČNOSŤ 

Chladiaci poťah sedadla je vybavený špeciálnymi otvormi, ktoré slúžia na prúdenie vzduchu. Sú systematicky rozmiestnené po celom jeho povrchu, čo zaisťuje efektívne chladenie sedacej časti a operadla.

 

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Už žiadne starosti s montážou poťahov, ku ktorým potrebujete titul z inžinierstva. Chladiaci poťah sedadla sa vyznačuje mimoriadne jednoduchým používaním. Stačí ho položiť na sedadlo a zapojiť do zásuvky zapaľovača. 

 

 unikatny-chladiaci-potah-sedadla-auta

 

NA TYPE AUTA NEZÁLEŽÍ

Doprajte si nezabudnuteľný zážitok z jazdy s chladiacim poťahom sedadla. Absolútne nezáleží na tom, aké máte auto. Jedinou podmienkou pre používanie tohto poťahu je sedadlo, a to by malo spĺňať každé vozidlo.

 

KLIMATIZÁCIU NEPOTREBUJETE

Klimatizácia nie je súčasťou výbavy každého vozidla. Ak ju aj máte, určite viete, že nie je vhodné, aby ste ju používali neustále. Navyše, zvyšuje spotrebu. Chladiaci poťah sedadla je ekologickým a zdraviu nezávadným riešením, ako si dopriať osvieženie v aute.

 

PRVOTRIEDNY KOMFORT 

Objavte maximálny komfort počas dlhého cestovania. Chladiaci poťah sedadla auta má okrem funkcie chladenia ďalšie výrazné plus, a tým je veľmi príjemný materiál. Má špeciálne tvarovaný dizajn, aby poskytol optimalnu oporu vášmu telu. 

 

 jedinecny-chladiaci-potah-sedadla-auta

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 104 x 48 x 4 cm
  • Napájanie: 12V (zapaľovač)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: