Praktický dvojitý ventilátor do auta na 12 V

Kód: DS25178308
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte tento praktický ventilátor do auta na 12V a zažite príjemné ochladzovanie aj v tých najväčších horúčavách. Ventilátor je nápomocný pre šoférov v aute, autobuse, nákladných autách, ale aj v poľnohospodárskych strojoch a traktoroch.

Napájanie ventilátora do auta je rýchle, pohodlné a jednoduché. Stačí ho napojiť do 12 V zásuvky autozapaľovača priamo v aute.

Pomocou praktickej prísavky pripevníte ventilátor na vami zvolené vhodné miesto a nastavíte si uhol sklonu dvojitého ventilátora do auta.

Tento jedinečný dvojitý ventilátor na 12 V do auta môžete použiť aj mimo auta. Poslúži vám ako príručný ventilátor pri kempovačke, na rybačke, alebo pri posedení vonku v letných horúčavách. V takomto prípade ho môžete napojiť k sieti pomocou adaptéra s výstupom 12 V zásuvky autozapaľovača.

Ochlaďte sa v horúčavách a spríjemnite si cestovanie pomocou dvojitého ventilátora do auta.


NÁŠ TIP
 
Tu nájdete ďalšie praktické doplnky do auta pre každého vodiča. 
 
 
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VYNIKAJÚCI DVOJITÝ VENTILÁTOR DO AUTA NA 12 V

Každý pozná pocit, keď sadne v lete do auta. Auto je zvyčajne veľmi prehriate, v momente sa otvárajú okná. To však často krát nestačí. Doprajte si teraz príjemné ochladenie pomocou vynikajúceho, praktického a vysokoúčinného ventilátora do auta.

Je skutočne nenahraditeľným zariadením v automobiloch počas horúcich dní.

 kvalitný dvojitý ventilátor do auta na 12V

PRE ŠOFÉROV RÔZNYCH AUTOMOBILOV

Jedinečný dvojitý ventilátor do auta bude určite nápomocný pre šoférov, ktorí vedú:

  • Auto
  • Autobus
  • Nákladné autá
  • Poľnohospodárske autá a traktory
  • A iné vozidlá

Šoférovanie v týchto zvyčajne veľmi vyhriatych automobiloch bude oveľa príjemnejšie. Určite oceníte aj 2 prevádzkové režimy, ktoré slúžia na zmenu otáčok. Môžete si zvoliť rýchle a pomalé prúdenie vzduchu.

 

ZLEPŠUJE VÝKON KLIMATIZÁCIE V AUTE

Klimatizácia v aute je síce fajn, no je lepšie, keď je studený vzduch distribuovaný rovnomerne do celého priestoru vozidla. Dvojitý ventilátor do auta splní tento účel stopercentne. 

Použitie ventilátora do auta zabezpečí okamžitú distribúciu vzduchu, a to vďaka veľkým vrtuliam a výkonnému motoru. Ventilátor dokáže vyvinúť skutočne veľkú silu fúkania. Vzduch v aute sa tak rýchlo ochladí.

 

JEDNODUCHÉ NAPÁJANIE

Ventilátor do auta je napájaný z 12V zásuvky autozapaľovača. Dlhý napájací kábel umožňuje jeho jednoduché pripojenie. Ventilátor môže byť umiestnený od napájacieho zdroja aj vo väčšej vzdialenosti. 

 praktický dvojitý ventilátor do auta na 12V

POHODLNÉ PRIPEVNENIE

Pripevnenie ventilátora na 12 V do auta je naozaj veľmi pohodlné, rýchle a bezproblémové. Jednoducho ho pripevníte v aute, napríklad na čelné sklo, pomocou silnej prísavky.

Vďaka tomuto systému pripevnenia prísavkou je možné kedykoľvek meniť miesto pripevnenia ventilátora.

 

BEZPEČNÉ POUŽÍVANIE

Použitie vynikajúceho ventilátora do auta je skutočne bezpečné. Vrtule ventilátora sú zakryté bezpečnostným krytom.

Ventilátory s priemerom 10,5 cm  bezpečné aj pre vaše zdravie. Pohodlne si nastavíte uhol vrtule tak, aby vám vyhovoval. Záleží na vás, či budú fúkať vzduch priamo na vás alebo do okolitého priestoru.

 

ŠIRŠIE MOŽNOSTI VYUŽITIA

Tento jedinečný dvojitý ventilátor môžete použiť kdekoľvek, kde budete potrebovať ochladiť vzduch.

Je typom príručného príslušenstva. Môžete si ho vziať napríklad na kempovanie, na rybačku, do stanu, na loď a podobne. Stačí, ak budete mať so sebou napríklad adaptér s výstupom na klasickú 12V zásuvku zapaľovača.

S výkonnosťou a funkčnosťou tohto ventilátora do auta budete spokojní.

unikátny dvojitý ventilátor do auta na 12V 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Priemer ventilátora: 2x10,5 cm
  • Napájanie: z 12 V zásuvky autozapaľovača
  • Materiál: plast
  • Počet režimov: 2

 

NÁŠ TIP

UNIKÁTNA CLONA NA NOČNÉ VIDENIE AJ DENNÉ RIADENIE PRE VODIČOV 

 

clona na nočné i denné riadenie

 

Špeciálna clona do auta na nočné a denné videnie pre vodiča slúži pre perfektne čisté, ostré a kontrastné videnie na cestách, ktoré prispieva k lepšej koncentrácii a orientáciu.

 

 

ČISTIČ AUTOSKIEL S MIKROVLÁKNOM PROTI ZAHMLIEVANIU

 

čistič autoskiel s mikrovláknom proti zahmlievaniu

 

Unikátna stierka na okná do auta z mikrovlákna s odnímateľnou rukoväťou pre dokonalé, jednoduché, rýchle a profesionálne vyčistenie vašich okien. Vďaka špeciálnej handričke z mikrovlákna pomáha zabraňovať zahmlievaniu okien v aute.

 

 

PRAKTICKÁ ROLETA DO AUTA 

 

roleta do auta

 

Spoznajte kvalitnú roletu do auta, ktoré dokonale chráni pred slnečným žiarením a teplom. Vďaka najkvalitnejším materiálom a špeciálnej technológii výroby je navrhnutá tak, aby dokonale chránila pred slnečným žiarením a teplom.

 

 

DIERKOVANÉ OKULIARE PRE ZLEPŠENIE ZRAKU

 

dierkované okuliare pre zlepšenie zraku

 

Spoznajte tieto unikátne dierkované okuliare, ktoré Vám môžu pomôcť pri bolesti a únave očí, ako aj pri krátkozrakosti, ďalekozrakosti, astigmatizme a iných očných poruchách.

 

 

UNIKÁTNY ČISTIČ OKULIAROV PRE KRIŠTÁĽOVÚ ČISTOTU

 

čistič na okuliare z mikrovlákna

 

Unikátny čistič na okuliare z mikrovlákna pre dokonalé, jednoduché, rýchle a profesionálne vyčistenie dioptrických a slnečných okuliarov. Okuliare čistíte jedným ťahom z oboch strán. 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: