Výkonný elektrický masážny prístroj na dvojitú bradu

Kód: DS62639071
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Získajte sviežu tvár bez dvojitej brady pomocou výkonného elektrického masážneho prístroja na dvojitú bradu 2 v 1. Prístroj ponúka širokú škálu rôznych procedúr na tvárovú oblasť, čím formuje aj oblasť krku.

S až 12 druhmi tvárových vibračných masáži a možnosťou nastavenia z 3 úrovní režimu plasticity si presne doprajete masáž, ktorá sa prispôsobí kvalite vašej pokožky a vašim potrebám.

Unikátny dizajn masážneho prístroja spojuje výhody 2 prístrojov v 1 - poskytuje skutočne účinnú masáž a V - lifting tváre a súčasne odstraňuje dvojitú bradu, čím formuje krk.

Špeciálny elektrický masážny prístroj na dvojitú bradu a V – lifting tváre využíva najnovšiu EMS technológiu. Tá aktívne podporuje mikrocirkuláciu a metabolizmus buniek, čo vedie k viditeľnej redukcii previsov a vrások, k zlepšeniu elasticity a napnutiu pokožky tváre a krku.

S praktickým USB nabíjacím káblom bude tento masážny prístroj okamžite pripravený na použitie.

Výkonný elektrický masážny prístroj na dvojitú bradu vám prináša bezpečnú, účinnú a jednoducho použiteľnú alternatívu pre dosiahnutie krásneho a mladistvého vzhľadu, ktorý si zaslúžite.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ŠPECIÁLNY ELEKTRICKÝ MASÁŽNY PRÍSTROJ NA DVOJITÚ BRADU

Chcete mať bezchybnú tvár bez nežiaducich previsov a dvojitej brady?

Prinášame vám špeciálny elektrický masážny prístroj na dvojitú bradu, ktorý ponúka širokú škálu rôznych procedúr na tvárovú oblasť.

 • 12 druhov tvarových vibračných masáži.
 • môžete si užiť príjemný horúci obklad alebo aplikáciu séra
 • môžete si vybrať z 3 úrovní režimu plasticity –to vám umožní adresné prispôsobenie masáže na základe kvality vašej pokožky

 elektrický masážny prístroj na dvojitú bradu

LIFTING 2 V 1 NA TVÁR I BRADU

Výkonný elektrický masážny prístroj na dvojitú bradu 2 v 1 prináša všetko, čo potrebujete pre dokonalú a mladistvú tvár a krk. Jeho revolučný dizajn kombinuje skvelé výhody dvoch prístrojov v jednom:

 • poskytuje skutočne účinnú masáž a lifting tváre do tvaru písmena V
 • zároveň odstraňuje dvojitú bradu, čím výrazne formuje a skrášľuje krk

A to všetko bez námahy.

 

12 DRUHOV TVÁROVÝCH VIBRAČNÝCH MASÁŽI

Unikátny elektrický masážny prístroj 2 v 1 prináša neuveriteľných 12 druhov tvárových vibračných masáži. Masáže sú navrhnuté tak, aby poskytli presne tú masáž, ktorú vaša pokožka potrebuje.

Užijete si aj výhody rôznych režimov plasticity, ktoré umožňujú prispôsobiť masáž pre jednotlivé časti tváre a krku na základe ich špecifických potrieb.

Tento skvelý masážny prístroj vám ponúka komplexnú starostlivosť a účinné tvarovanie tvárových častí, čím vám pomôže dosiahnuť krásny, napnutý vzhľad a ešte lepšie sebavedomie.

 

ŠPIČKOVÁ TERAPIA SVETLOM PRE ZDRAVÚ A KRÁSNU PLEŤ

Originálny elektrický masážny prístroj na odstránenie dvojitej brady a na špeciálne V - tvarovanie vašej tváre kombinuje pokročilé technológie, akou je aj terapia svetlom.

 • Terapia červeným svetlom podporuje metabolizmus, obnovuje pokožku a podporuje tvorbu kolagénu.
 • Pomarančová terapia zvyšuje ochranu a prevenciu pred starnutím pleti.
 • Zelené svetlo zase účinne bojuje proti jazvám, akné a stresu.
 • Modré svetlo upokojuje pokožku, stiahne póry a vyrovná mastnotu.
 • Svetlofialová terapia eliminuje kožné toxíny a aktivuje enzýmy, aby ste dosiahli zdravú a sviežu pleť.

 

skvelý elektrický masážny prístroj na dvojitú bradu 

EMS TECHNOLÓGIA

Vložte sa do starostlivosti vedeckej dokonalosti a objavte profesionálny masážny prístroj, ktorý prináša nádherné výsledky aj prostredníctvom EMS technológie.

EMS, teda Elektrická svalová stimulácia, je známa svojou účinnosťou pri napínaní a spevňovaní svalov a pleti. Táto inovatívna technológia ponúka hlboké a stimulujúce vibrácie, ktoré aktívne podporujú mikrocirkuláciu a metabolizmus buniek.

Výsledkom je viditeľná redukcia previsov a vrások, zlepšenie elasticity a napnutie pokožky tváre a krku. S EMS technológiou vo vašom kútiku sa môžete tešiť na mladistvejší a svieži vzhľad, ktorý vyžaruje sebavedomie.

 

VYSOKOFREKVENČNÉ VIBRÁCIE PRE VYNIKAJÚCE VÝSLEDKY

Jedinečný vysoko kvalitný masážny prístroj disponuje vysokofrekvenčnými vibráciami , ktoré pracujú vo frekvencií 3500 - krát za minútu. Tieto vibrácie dokážu účinne napínať vašu pokožku a zvýšia jej pružnosť. Zmiernia opuchy a pomôžu stenčiť tvár.

 

KOMPLETNÝ SET PRE OKAMŽITÚ APLIKÁCIU

Vynikajúci elektrický masážny prístroj na dvojitú bradu je dodávaný s kompletom všetkého, čo potrebujete na okamžitú aplikáciu. V balení nájdete jeden masážny prístroj, praktický USB nabíjací kábel a pokyny na použitie.

Dôverujte našej vysoko kvalitnej masážnej pomôcke a získajte krásnu tvár, ktorá vás bude pýšiť. Elektrický masážny prístroj na dvojitú bradu a V - lifting tváre je bezpečný, účinný a jednoducho použiteľný. Stane sa vašim spoľahlivým spoločníkom na ceste k mladistvejšiemu vzhľadu.

 výkonný elektrický masážny prístroj na dvojitú bradu 2 v 1

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • set obsahuje:
 • 1 x elektrický masážny prístroj 2 v 1
 • praktický USB nabíjací kábel
 • pokyny na použitie

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: