Výkonný solárny ventilátor do auta

Kód: DS90026268
€18,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento výkonný solárny ventilátor pre účinné, rýchle a pohodlné ochladenie vášho auta. Účinný ventilátor pomáha udržiavať príjemnú klímu aj v zaparkovanom vozidle. Už žiadne teplotné šoky. Tento ventilátor vám s tým pomôže.

Najkvalitnejšie materiály sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Vďaka solárnej energii ho pohodlne využijete v akomkoľvek aute. Inštalácia je mimoriadne pohodlná a zvládne ju každý.

Perfektné riešenie, keď auto dlho stojí na prudkom slnku. Navyše, tento jedinečný ochladzovač vzduchu prispieva k zdravšej klíme vo vašom aute. Užite si chladný vzduch vo vašom aute.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

SCHLADTE VAŠE AUTO

Poznáte ten nepríjemný pocit, keď si sadáte do rozhorúčeného auta v ktorom sa kvôli horúčave nemôžete ani nadýchnuť? Musíte čakať celé minúty pokiaľ sa teplota v interiéri schladí na požadovanú teplotu? Prinášame riešenie vhodné pre každého motoristu. Unikátny solárny ventilátor do auta udržiava príjemnú klímu aj v zaparkovanom aute.

 unikatny-vykonny-ventilator-do-auta

AKO SOLÁRNY VENTILÁTOR FUNGUJE

Tajomstvo úspechu tkvie v silnom ventilátore, ktorý sa umiestni na okna auta. Výkonný ventilátor vyháňa z interiéru rozhorúčený vzduch a vháňa chladný. Takto efektívne znižuje teplotu v aute.

 

DO VŠETKÝCH AÚT

Tento výkonný vetrák do auta je vhodný pre všetky druhy áut. Môžete ho využívať aj v kamiónoch a nákladných autách.

 

EKOLOGICKÉ RIEŠENIE

Vďaka solárnej energii je tento ventilátor dokonale šetrný k životnému prostrediu. Na jeho prevádzku nepotrebujete žiadne batérie ani napájanie zo zdroja. Postačí čistá solárna energia. Citlivé solárne panely efektívne napájajú tento ventilátor pre maximálny účinok.

 

 vykonny-solarny-ventilator-do-auta

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Zariadenie je napájané slnečnou energiou, takže inštaláciu zvládne každý. Ventilátor umiestnite do okna vozidla. Následne pridajte ochranné lišty. Zariadenie fúka teplý vzduch z interiéru vozidla a naháňa studený vzduch z exteriéru. Do prevádzky sa uvedie samostatne.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály s dôrazom na dlhú výdrž produktu a opakovateľné používanie. Preto Vám výrobok bude slúžiť po množstvo použití. Navyše dizajn výrobku je nadčasový a štýlový, preto sa hodí aj ako vkusný doplnok do každého auta.

 

 jedinecny-vykonny-solarny-ventilator-do-auta

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Odvádza horúci vzduch z auta
  • Funguje vďaka solárnej energii.
  • Rozmery: 15cm x 11cm x 6,5cm
  • Tesnenie
  • Nepoužívať na tmavých tónovaných oknách

 

Ilustračné video:

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: