Ako nezaspať - Strážca mikrospánku

Kód: DS35593897
Akcia Tip
€10,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Každý rok zomierajú ľudia na cestách pri autonehodách kvôli mikrospánku vodiča. Prinášame riešenia, ktoré by mal mať každý vodič. Strážca mikrospánku SleepDriver spoľahlivo varuje vodiča a jeho spolujazdca v prípade mikrospánku.

Funguje na princípe elektronickej rovnováhy. To znamená, že keď vám pri mikrospánku hlava náhle poklesne, spustí sa alarm,  ktorý Vás zaručene preberie. V prípade pomalého a plynulého pohybu sa alarm nespustí. 

Spoznajte účinný spôsob ako nezaspať. Či už ste vodič, operátor strojov, strážnik alebo študent, tento záchranný prístroj by mal mať každý.  


 

ODPORÚČAME: 

Tu nájdete BALÍČEK PRE BEZPEČNÉ NOČNÉ ŠOFÉROVANIE, ktorý obsahuje okuliare na šoférovanie a strážcu mikrospánku, s ktorým nezaspíte za volantom. Teraz s DOPRAVOU ZADARMO.

Pozrite sa aj  na ďalšie vychytávky pre vodičov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

MIKROSPÁNOK SPÔSOBUJE MILIÓNY NEHÔD ROČNE - MÔŽETE SA BRÁNIŤ  

Trvá tri až pätnásť sekúnd. Potom buď zaspíte, alebo sa prebudíte. Po mikrospánku je človek zmätený , zľakne sa, spanikári a často strhne volant. Mikrospánok je veľmi nebezpečný obzvlášť, ak riadite auto, stroj, ste v práci alebo robíte čokoľvek, pričom môže dôjsť k úrazu. Počas dlhej monotónnej jazdy autom sa dá len ťažko vyhnúť únave a ubrániť mikrospánku.  

 

  strazca-mikrospanku-ako-nezaspat

 

STRÁŽCA MIKROSPÁNKU- ÚČINNÉ RIEŠENIE  

Bezpečnostný alarm proti ospalosti vám môže zachrániť život alebo vám pomôže nezaspať. Nosí sa cez ucho a má elektronický snímač polohy. Keď vaša hlava kývne dopredu, zaznie hlasný alarm, ktorý vás okamžite zobudí a upozorní vašich cestujúcich.  

 

Strážca mikrospánku bude pred nebezpečenstvom varovať vás aj spolucestujúcich.  

 

NIE LEN PRE VODIČOV

Väčšina ľudí, ktorí podnikajú dlhé jazdy autom, býva unavená či ospalá a rapídne sa zvyšuje riziko nehody. Ak idete na dlhú cestu, často šoférujete alebo ste profesionálny vodič, alarm je určený práve pre Vás. Je vhodný tiež pre operátorov strojov, pracovníkov bezpečnostných agentúr, študentov pri učení a všade tam, kde je dôležitá bdelosť.  

 

 strazca-mikrospanku_1

 

AKO TO FUNGUJE?  

Stačí si pred jazdou dať na ucho alarm proti mikrospánku zapnúť tlačidlo a je to. Alarm funguje na základe elektronického snímača pozície hlavy. Ak vám hlava klesne spustí sa alarm, ktorý vás preberie. Takto Vás ochráni pred nechceným zaspaním počas jazdy, učení a pri iných situáciách.  Poplach sa nespustí, keď človek sedí uvoľnene, rovno alebo jemne otáča hlavou do strán.

 

ODNAUČÍ VÁS PÍSAŤ SMS ALEBO POZERAŤ NA MOBIL  

Strážca je vhodný aj pre tých, čo sa chcú odnaučiť neustále pozerať na mobil a písať sms počas jazdy. Keď skloníte hlavu, aby ste sa pozreli na displej, tak strážca nasadení na ucho zafunguje rovnako ako pri mikrospánku - začne pískať. Vďaka nemu sa zbavíte tohto nebezpečného zlozvyku.  

 

POHODLNÉ NOSENIE  

Strážca je malý a nesmierne ľahký, má len 20 gramov. Preto je jeho nosenie pohodlné a pri riadení vás nebude nijako rušiť.  


 

NÁŠ TIP 

Vyskúšajte aj clonu do auta  Clear View.

Pre jednoduché, prehľadné a bezpečné uloženie veci v aute prinášame rôzne organizéry do auta.

Pre čisté skla bez zarosenia prinášame čistič autoskiel s mikrovláknom , ktorý jednoducho a rýchlo vyčistí vaše okná.

Pozrite sa aj  na ďalšie vychytávky pre vodičov.


 

 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: