Špeciálny HUD – head up display

Kód: DS15699659
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte špeciálny HUD – head up display a okamžite si vychutnáte bezpečnejšiu a prehľadnejšiu jazdu vo vašom vozidle. Priamo pred vašimi očami sa vám zobrazia potrebné informácie, napríklad z GPS aplikácie.

Na displeji nájdete informácie, ktoré si vyžiadate prostredníctvom aplikácie. Unikátna priehľadná obrazovka HUD displeja zaistí, že zároveň budete dokonalo vidieť dopredu na vozovku.

Jedinečný, praktický a moderný head up display je určený pre smartfóny, ktoré majú displej maximálne 6.5“. Pre efektívne využitie GPS je potrebná aplikácia GPS s funkciou HUD. Okrem toho môžete využívať aplikácie vhodné pre použitie v systéme Android, alebo iOS.

Luxusné zariadenie, vyššia bezpečnosť, jedinečný prehľad a ešte mnohé iné vymoženosti sú zahrnuté pod pojmom head up display. Teraz si ich môžete dopriať aj vy.


 

NÁŠ TIP 

Vyskúšajte okuliare na nočné videnie pre vodiča, ktoré zabraňujú oslepenie protiidúcimi autami, podporujú videnie v noci a v hmle a aktívne chráni zrak.  

Čistič autoskiel s mikrovláknom proti zahmlievaniu pomáha vďaka špeciálnej handričky z mikrovlákna zabraňovať zahmlievanie okien v aute.  

Kúpte si praktický organizér do auta na sedačku, ktorý vám prinesie vytúžený poriadok a množstvo odkladacieho priestoru

Pozrite sa na tiež ďalšie vychytávky pre vodiča.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY HUD – HEAD UP DISPLAY

Hľadáte aj vy rôzne novinky, ktorými by ste si vylepšili a zdokonalili vaše auto? Práve teraz vám ponúkame špeciálny podmanivý a unikátny HUD – head up display. Tento jedinečný gadget vám zaistí bezpečnejšiu jazdu vo vašom aute s využitím najmodernejších technológií.

 

 specialny-HUD

VYŠŠIA BEZPEČNOSŤ JAZDY

Vyššia bezpečnosť jazdy je tým najhlavnejším atribútom, ktorý ponúka tento vysoko kvalitný haed up display. Nebudete sa už viac musieť otáčať do strán k navigácii, alebo k smartfónu, pretože želaný obraz bude priamo pred vami.

  • head up display umiestnite priamo pod čelné sklo auta
  • jednoducho položíte váš smartfón na podložku HUD displeja
  • spustíte vami zvolenú aplikáciu
  • obraz sa vám premietne priamo na priehľadný display

 

ŠPIČKOVÁ TECHNOLÓGIA

Vynikajúci, praktický a vysoko kvalitný HUD display využíva špičkovú technológiu HUD. Táto bola pôvodne určená pre stíhačky, no teraz ju môžete začať využívať aj vy. A to priamo vo vašom aute.

Priamou podstatou HUD technológie je zobraziť počas jazdy užitočné a potrebné informácie na čelnom skle, alebo na priehľadnom displeji. Ani na chvíľu nie je nutné spustiť oči z vozovky. Zvyšuje sa tým veľmi výrazne bezpečnosť cestovania.

 

SMARTFÓNY S DISPLEJOM 6.5“

Špeciálny gadget - head up display je určený pre smartfóny, ktoré majú displej maximálne 6.5“. Pre využitie GPS je potrebná aplikácia GPS s funkciou HUD.

 unikatny-HUD

PRE RÔZNE APLIKÁCIE

Výberom a využitím správnej aplikácie si budete môcť premietnuť na HUD display akúkoľvek potrebnú informáciu. Môžete sledovať napríklad jazdné vlastnosti auta, alebo využívať priamo GPS navigáciu.

Aplikácií, ktoré môžete použiť v systéme Android, alebo iOS, je skutočne veľa.

 

NA PRIEHĽADNEJ OBRAZOVKE - PRIAMO PRED VAŠIMI OČAMI

Počas jazdy v cudzom prostredí je veľmi dôležité mať neustály výhľad na vozovku, značky, okolie, a súčasne mať možnosť bezpečne sledovať GPS navigáciu. Vďaka HUD GPS displeju sa vám všetky potrebné informácie budú zobrazovať priamo pred vašimi očami na priehľadnej obrazovke.

Práve vďaka priehľadnej obrazovke ani na chvíľu nestratíte prehľad o dianí na vozovke.

 

JEDINEČNÝ DARČEK

Hľadáte špeciálny darček? Možno práve táto špeciálna novinka do auta – HUD display bude tou správnou voľbou. Určite poteší každého, kto rád, prípadne často cestuje.

 jedinecny-HUD

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • HUD display
  • kompatibilné: smartfóny s displejom maximálne 6.5“

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: