Terapeutická bandáž na zápästie

Kód: DS87630479
Akcia Tip
€19,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Unikátna terapeutická bandáž na zápästie je určená pri problémoch s karpálnym tunelom, kĺbmi ruky, pri bolesti a únave zápästia.  

Vďaka špeciálnemu dizajnu dochádza k riadenej kompresií pre odstránenie bolesti. Zároveň terapeutické teplo dokonale prehreje postihnutú oblasť a tak prispieva k regenerácii a zlepšeniu hybnosti. Bandáž je univerzálna na ľavú i pravú ruku, vhodná pre mužov aj ženy.  

Terapeutická bandáž na zápästie je vhodná pre dlhodobé a pravidelné používanie. Využijete ju doma, v práci, v škole a všade tam, kde ju potrebujete. Je odporúčaná chiropraktikmi, terapeutmi aj lekármi ako terapeutická pomôcka pre zlepšenie zdravia vášho zápästia.  


 

NÁŠ TIP

Pri reumatizme a zápalových ochoreniach je dôležité očistiť telo od nežiaducich látok. Vhodnou pomocou môžu byť detoxikačné náplasti.

Dôležité je aj cvičenie pomocou posilňovača zápästia.  

Potrebnú oporu môžu dodať aj špeciálne rukavice pre spevnenie zápästia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA BANDÁŽ NA BOLESŤ ZÁPÄSTIA, KARPÁLNY TUNEL A INÉ  

Lekári odporúčajú na rýchlu rehabilitáciu i po ľahkých výronoch, preťažení pri problémoch s karpálnym tunelom. Táto inovatívna podpora zápästia ponúka potrebnú stabilitu a veľmi dobrú priľnavosť. Bandáž je vďaka svojmu dizajnu ideálna pre šport a prácu. Ľahko sa čistí a je odolná proti poškodeniu. Vnútorný tlmiaci materiál zaisťuje veľmi pohodlné nosenie.  

  

AKO FUNGUJE TÁTO BANDÁŽ NA ZÁPÄSTIE  

Táto bandáž je vyrobená zo silného, ​​elastického, priedušného neoprénu, ktorý  spevňuje karpálny kĺb a karpometakarpální kĺb palca, zaisťuje kompresiu a tiež zahrieva kĺb. Zmenšuje bolesť spojenú s preťažovaním kĺbu.  

Mierna kompresia a teplo nielen pomáhajú kontrolovať a znižovať opuchy kĺbov, ale tiež zvyšujú cirkuláciu krvi a kyslíka do jednotlivých tkanív. Vďaka tomu nielen odstraňuje bolesť, ale pomáha aj obnovovať poškodené tkanivá.  

Odporúča sa používať ako preventívny prostriedok, chráni a zmierňuje následky úrazu.  

 

PRE KOHO JE BANDÁŽ URČENÁ 

  • Pre ľudí trpiacich bolesťami zápästia, únavou a preťažením   
  • Pri karpálnom tunely a bolesti zápästia
  • Pri práci s počítačom  
  • Pri športových aktivitách   

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ  

Špeciálna ortéza na zápästie je vyrobená z najkvalitnejších a pevných materiálov pre maximálny účinok. To zaistí, že Vám poskytne potrebnú oporu aj po dlhodobom používaní. Táto kombinácia robí z tejto ortézy prémiový produkt.  

  

JEDNODUCHÉ POUŽITIE  

Použitie bandáže je jednoduché a rýchle. Stačí ju navliecť na zápästie a popruhom upevniť. Aplikuje sa pretiahnutím cez palec a obtočením okolo zápästia. Upevňuje sa pomocou suchého zipsu. Stupeň utiahnutia môže byť individuálne nastavený pomocou špeciálneho suchého zipsu.  

 

NOSENIE POČAS CELÉHO DŇA

Pre maximálny terapeutický účinok a v závislosti na rozsahu ochorenia sa odporúča nosiť bandáž tak často ako je to možné. Je ju možné nosiť v noci, počas spánku, cez deň alebo kombinované. Bandáž je určená pre ženy aj mužov na ľavú i pravú ruku.  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: