Horúce lávové kamene - masážne

Kód: DS44868165
€30,99 / ks
Nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Doprajte si príjemnú relaxačnú a ozdravujúcu masáž lávovými kameňmi kedykoľvek v pohodlí domova. Pomôže Vám s tým táto profesionálna sada lávových kameňov.

V tejto sade nájdete najkvalitnejšie kusy lávových kameňov, ktoré sú dokonalo opracované, dohladka vyleštené takže dotyk s nimi bude maximálne príjemný. Tieto kamene majú špeciálne termo vlastnosti. Ak sú zahriate vedia po dlhú dobu uvoľňovať terapeutické teplo.

Unikátne lávové kamene vám poskytnú vďaka terapeutickému teplu ozdravný a uvoľňujúci účinok. Dokonale a hĺbkovo uvoľnia stuhnuté svaly, pomáhajú zmierňovať bolesť, fyzickú i psychickú únavu, detoxikujú, zlepšujú mikrocirkuláciu, regeneráciu a celkový zdravotný stav.

Kamene sa rýchlo ohrejú a výborne držia teplo. Toto teplo dokážu odovzdávať jedinečným spôsobom, ktoré preniká hĺbkovo a poskytuje jedinečnú úľavu a regeneráciu.


 

Ozdravovací účinok prináša tiež špeciálny Multifunkčný masážny prístroj.

Vyskúšajte tiež ostatné masážne pomôcky.

Detailné informácie

Podrobný popis

PROFESIONÁLNE HORÚCE KAMENE

Prinášame Vám kvalitné lávové kamene, ručne zbierané a vyhladené vodou pre maximálny účinok. Horúce kamene sú čierne, hladké a lesklé. Vznikajú z čadiča lávového pôvodu, ručne zbieraného a opracovávaného vodou. Lávové kamene sú pre masáže vhodné preto, že v sebe dobre držia teplo. Súčasne majú silné energetické vyžarovanie.

lavove kameny sada 

ÚČINKY LÁVOVÝCH KAMEŇOV

 • SVALOVÁ RELAXÁCIA - Teplo z kameňov pomáha uvoľniť napätie vo svaloch. Pomáha zvýšiť prietok v krvi na postihnutých oblastiach. Pri extrémne stiahnutých a stuhnutých svaloch poskytnú potrebné uvoľnenie napätia. 
 • ÚĽAVA OD BOLESTI - Blahodárne terapeutické teplo prináša úľavu od bolesti svalov, kĺbov, svalových kŕčov a zvyšuje flexibilitu a rozsah pohybu. Zároveň pôsobí hĺbkovo a podporuje prirodzenú regeneráciu.
 • ZLEPŠENIE CIRKULÁCIE - Teplo z kameňov preniká hlbšie do vašich tkanív, krvné cievy sa otvoria, čo má za následok zlepšenie cirkulácie krvi a rýchlejšiu regeneráciu. Slabá cirkulácia môže viesť k únave, stuhnutosti svalov a nahromadeniu kyseliny mliečnej a toxínov.
 • PSYCHICKÉ UVOĽNENIE - Relaxácia dosiahnutá prostredníctvom lávových kameňov pomáha zmierniť psychický stres. Masáž horúcimi kameňmi môže tiež pomôcť v boji proti niektorým z príznakov porúch úzkosti a depresie.
 • PODPORA SPÁNKU - Pri prílišnej únave je naozaj ťažké dosiahnuť kvalitný spánok. Pri uvoľnení, ktorú dosiahnete prostredníctvom tejto terapie bude pre vás jednoduchšie zaspať a dosiahnuť tak kvalitný hlboký spánok.
 • ZLEPŠUJE ZDRAVOTNÝ STAV - Masáž horúcimi kameňmi môže zmierniť bolestivé stavy a zlepšiť vaše zdravie. Pri dlhodobom používaní môže dôjsť k pozitívnemu zlepšenie.

 

LÁVOVÝ KAMEŇ - SYMBOL SILY A ŽIVOTNEJ ENERGIE

Lávový kameň je ochranným kameňom, podporuje silu a životnú energiu, pocit bezpečia, sebavedomie a odvahu. Prehlbuje spojenie s prírodou. Láva je roztavená hornina, ktorá vyviera na povrch zeme počas sopečných erupcií. Jej teplota sa pohybuje v rozmedzí 750 až 1 200 °C. Lávu tvorí roztavená hornina, kryštály a plyny, a vplyvom meniacej sa teploty chladne.

Patrí medzi kamene so silnými účinkami. Pomáha odstrániť negatívnu energiu a potláča fyzický aj psychický stres. Je výborným pomocníkom pre upokojenie emócií.

 

 

 

PROFESIONÁLNA MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI V POHODLÍ DOMOVA


Pripravte si relaxačnú masáž ručne vyberanými čadičovými horúcimi kameňmi. Vyskúšajte profesionálne masážne procedúry na uvoľnenie namáhaných svalov a celkový odpočinok tela a duše. S touto profesionálnou sadou lávových kameňov si ju doprajete kedykoľvek v pohodlí domova.

 

AKO SA LÁVOVÉ KAMENE POUŽÍVAJÚ


Lávové kamene môžete používať na hrejivú alebo chladivú masáž. Na prípravu ich stačí ponoriť na pár minút do horúcej alebo studenej vody. Následne ich vytiahnite, osušte a až majú požadovanú teplotu môžete ich priložiť na telo.

 lávové-kamene

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA 

 • Lávové masážne kamene 
 • Možno použiť teplé aj studené 
 • Postupne uvoľňujú teplo a hodí sa na domáce masáž 
 • Masáž lávovými kameňmi uľaví namáhaným svalom 
 • Súprava obsahuje vonné tyčinky a sviečku 
   

 • 12x Lávový kameň 

 • 1x Darčekové balenie 

 • 1x Sada vonných tyčiniek 

 • 1x Držiak na vonné tyčinky 

 • 1x Relaxačné sviečka 

 • 1x Mištička na sviečku 


 

 

NÁŠ TIP

ZDRAVOTNÝ PODSEDÁK

zdravotny-podsedak

 

BALANČNÁ PODLOŽKA

balancna-podlozka

 

V prípade že máte sedavé zamestnanie je pre vás určený zdravotný podsedák alebo balančná podložka pre zdravé sedenie.

 

ORTOPEDICKÝ VANKÚŠ

ortopedicky-vankus

Bolia vás nohy aj v noci? Vyskúšajte špeciálny ortopedický vankúš.

 

KOREKTOR PRE SPRÁVNE DRŽANIE TELA

korektor-pre-spravne-drzanie-tela

S problémami bolesti chrbta vám môže pomôcť korektor pre správne držanie tela.

 

DETOXIKAČNÉ NÁPLASTÍ

detoxikacne-naplasti

Pri opuchoch nôh môže pomôcť aj detoxikácia pomocou týchto detoxikačných náplastí.

 

MASÁŽNE MAGNETICKÉ VLOŽKY

masazne-magneticke-vlozky

 

Pri bolesti nôh a opuchoch vám môžu pomôcť aj tieto špeciálne masážne magnetické vložky.

 MULTIFUNKČNÝ MASÁŽNÝ PRÍSTROJ

multifunkcny-masazny-pristroj

Na bolesť kĺbov odporúčame multifunkčný masážny prístroj.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: