Jedinečný posilňovač svalov panvového dna,stehien, zadku - motýľ

Kód: DS48054816
€22,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte jedinečný posilňovač panvových svalov v tvare motýľa a zbavte sa problémov s oslabenými panvovými svalmi. Cvičenie s prístrojom je veľmi jednoduché, ale vysoko efektívne.

Cvičením s unikátnym posilňovačom panvového dna pomôže predchádzať inkontinencii, zmierniť bolesti chrbta, posilniť a spevniť stehná, zadok a spodné brušné svaly. Navyše, zlepšuje intimitu a sexuálny život.

Vynikajúci posilňovač panvových svalov sa stal obľúbeným nielen v domácom prostredí, ale aj medzi športovcami a cvičencami, práve pre svoje kvalitné výsledky a praktické možnosti využitia.

Perfektný posilňovač panvového dna má jedinečný dizajn v tvare motýľa pre pohodlné používanie. Veľmi ľahko sa používa bez ohľadu na typ vašej postavy.

Navyše, cvičenie s motýľom tiež zlepšuje krvný systém pružnosť a tvar tela, vďaka čomu sa budete cítiť istejšie.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VYNIKAJÚCI POSILŇOVAČ PANVOVÝCH SVALOV

Trápia vás rôzne zdravotné problémy súvisiace s oslabenými panvovými svalmi? Chcete predchádzať inkontinencie, posilniť zadok, stehná, spodné brušné svaly a zmierniť bolesti chrbta? Toto všetko dokážete vďaka cvičeniu s vynikajúcim posilňovačom panvového dna.

Tento posilňovač panvových svalov sa taktiež stal neoddeliteľnou súčasťou tréningového programu pre mnoho športovcov a cvičencov.

 

 Jedinečný posilňovač svalov panvového dna,stehien, zadku - motýľ

 

CIELENÝ TRÉNING SVALOV PANVOVÉHO DNA

Posilnenie svalov panvového dna je jedným z najväčších benefitov cieleného tréningu pomocou kvalitného posilňovača. Tento super posilňovač panvových svalov dokáže posilniť panvové svaly a zlepšiť kontrolu nad močovým mechúrom, čo vedie k znižovaniu inkontinencie.

Navyše, posilňovač panvových svalov pomáha zlepšiť vašu intimitu a sexuálny život.

 

MNOŽSTVO ZDRAVOTNÝCH BENEFITOV

Cvičenie pomocou špeciálneho posilňovača panvových svalov prináša množstvo zdravotných benefitov:

  • posilnenie svalov panvového dna
  • znižuje inkontinenciu
  • zlepšuje intimitu
  • zoštíhľuje a spevňuje stehná, zadok a spodné brušné svaly
  • zmierňuje bolesti chrbta

 

VÝNIMOČNÝ DIZAJN PRE POHODLNÉ POUŽITIE

Super posilňovač panvových svalov má jedinečný dizajn v tvare motýľa, ktorý dokonale sadne na každý typ postavy. Jeho ergonomický tvar poskytuje pohodlie pri používaní. Tento jednoduchý, ale výnimočný dizajn posilňovača panvových svalov zabezpečuje, že sa s ním bude cvičiť veľmi ľahko a efektívne.

 

 špeciálny posilňovač svalov panvového dna

 

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Tento jedinečný posilňovač v tvare motýľa je kompaktné a pohodlné zariadenie, ktoré vám umožní efektívne precvičiť nielen svaly panvového dna ale aj stehenné svaly, zadok, boky, chrbát, sporné brušné svaly  a iné časti tela v pohodlí domova. Docielite tak cvičenie presne podľa vašich potrieb.

 

ZLEPŠUJE KRVNÝ SYSTÉM A PRUŽNOSŤ SVALOV

Super posilňovač panvových svalov dokáže zlepšiť krvný systém dolných končatín a sedacích svalov. Taktiež zvyšuje pružnosť zadku a dolných končatín a podporuje celkovú aktivitu organizmu.

 

KOMPAKTNÝ DIZAJN

Odteraz môžete cvičiť vždy, keď budete chcieť. Tento úžasný posilňovač panvových svalov má kompaktný dizajn s rozmermi 32 cm x 16 cm x 11 cm, takže ho ľahko pribalíte do batožiny. Má nízku hmotnosť a dobre sa prenáša i uskladňuje.

 posilňovač svalov panvového dna - motýľ

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • materiál: plast
  • rozmery: 32 cm x 16 cm x 11 cm

Farbu odosielame podľa skladovej dostupnosti

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: