Posilňovací expandér

Kód: DS10429378
€14,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Teraz môžete mať aj Vy dokonalú postavu ľahko a rýchlo s posilňovacím expandérom. Spoznajte najlepšie zariadenie pre vašu domácu posilňovňu. Cvičenie na tomto prístroji je mimoriadne účinné, efektívne a príjemné. Celé telo dokonale precvičíte behom pár minút s pomocou jedného zariadenia.

Expandér na cvičenie je mimoriadne ľahký a skladný, nezaberie veľa miesta preto si ho môžete vziať všade so sebou. Cvičiť môžete doma, v kancelárii alebo aj na dovolenke. 

Môžete dokonale precvičiť brucho, nohy, ramená, ruky, chrbát a všetky ostatné svaly. Tento prístroj je vhodný pre začiatočníkov i pre profesionálnych športovcov.

Prečo platiť za drahé fitnes štúdia, keď si svaly môžete vypracovať aj v pohodlí domova? Táto super pomôcka pre posilňovanie vám s tím pomôže. 


DOPRAVA ZADARMO

Tu nájdete dvojmesačné balenie náplastí na chudnutie ku ktorému získavate DOPRAVU ZDARMA.

ODPORÚČAME - pokiaľ trpíte celulitídou alebo chcete chudnúť zo stehien alebo zadku tu nájdete špeciálne náplasti na celulitídu a chudnutie.

Vyskúšajte tiež legíny na chudnutie alebo pás na chudnutie, ktorý Vám pomôže schudnúť v oblasti brucha. 

Pre efektívne chudnutie vyskúšajte rotačný disk - Rotana

Ak trpíte celulitídou riešením je špeciálny masážny prístroj.

Detailné informácie

Podrobný popis

EXPANDER PRE DOKONALÉ PRECVIČENIE CELÉHO TELA

Na expander.Výhodou môžete trénovať každú svalovú časť začínajúcich od svalov stehien a nôh až po zadný a brušné svaly a na rukách a pažiach, takže získate zariadenie, ktoré nahrádza rad ďalších za jednu cenu. Typy cvikov, ktoré možno vykonávať pomocou expandéru:

V stoji: Nohy vložte do strmeňov, rovno sa postavte, oboma rukami chyťte madla a naťahujte je hore smerom k hrudi.

V sede: Nohy vložte do strmeňov, sadnite si na zem alebo na podložku. Uchopte oboma rukami madla a naťahujte je smerom k hrudi.

V ľahu: Položte sa na chrbát na zem alebo na podložku, nohy vložte do strmeňov a zdvihnite je pokrčené v kolenách. Madla držte v úrovni brucha a nohy napínajte v kolenách.

V ľahu 2 .: Položte sa na chrbát na zem, vložte nohy do strmeňov, uchopte oboma rukami madla a priťahuje sa z ľahu do sedu.

 expander

PRE ZAČINAJÚCICH AJ PROFESIONÁLNYCH ŠPORTOVCOV

Vďaka peny odporovým gumám je zariadenie ideálne pre amatérov, ktorí chcú zlepšiť svoj stav, rovnako ako profesionálov, ktorí chcú komplexným spôsobom vyhovieť ich požiadavkám.

Využitie stroja je ako pre ženy, tak aj pre mužov.

 

ŠETRÍ ČAS AJ PENIAZE

Tento posilňovací expander má multifunkčné využitie. Spoľahlivo nahradí niekoľko drahých zariadení. S týmto zariadením šetríte množstvo peňazí a času.

 posilovaci-expander

KVALITA MATERIÁLU PRE MAXIMÁLNU VÝDRŽ

Pri výrobe tohto posilňovacieho stroja boli použité najkvalitnejšie materiály, tak aby bola zabezpečená jeho maximálna výdrž a životnosť. Preto máte istotu, že tento expander Vám vydrží.

 

JEDNODUCHÉ USKLADNENIE

Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti si Váš expander na cvičenie jednoducho uložíte a môžete ho používať doslova kdekoľvek. Je ideálny tiež na cesty alebo dovolenku. Nerobí hluk takže pri cvičení neobťažujeme susedov.

 

AKO DLHO CVIČIŤ?

Zo začiatku cvičte len chvíľku, prvý týždeň vám bude stačiť 5 - 10 minút a potom túto dĺžku postupne predlžujte. Efektívna je cvčit 20 - 30 minút trikrát týždenne. Spevnenie tela na sebe spoznáte už po pár týždňoch a chudnutie vám pôjde o to lepšie.

 

 jedinecny-posilnovaci-expander

Technická špecifikácia:

  • Rozmery: 26 cm x 13 cm
  • Rozmery držiaka nohy: 9cm x 10,5cm
  • Dĺžka pružiny (nenatiahnutá): 26cm
  • Šírka madla: 10 x 2 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: