Kvalitná ochranná páska na auto

Kód: DS34873768
€14,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Vyskúšajte túto kvalitnú ochrannú pásku na auto a vaše autíčko zostane stále ochránené pred nečistotami a poškriabaním. Je ideálna najmä v nepriaznivom jesennom a zimnom počasí.

Použitie vynikajúcej ochrannej pásky je skutočne veľmi rýchle, jednoduché a zvládne to naozaj každý.

Páska je po nanesení priehľadná, takže dizajn vášho auta nijak nenaruší. Dokonca aj po odstránení nezanecháva žiadne stopy lepidla a váš lak bude neporušený.

Túto jedinečnú a praktickú ochrannú pásku na auto môžete použiť tak vo vnútorných priestoroch auta, ako aj na vonkajšie.

Podľa miesta, ktoré budete chcieť lepením ochrannej pásky ochrániť, si vyberte vhodnú variantu ochrannej pásky na auto.


NÁŠ TIP 

Tu nájdete výhodné 2-balenie ochrannej pásky na auto za zvýhodnenú cenu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÁ OCHRANNÁ PÁSKA NA AUTO

Potrebujete ochrániť svoje auto pred vplyvom nepriaznivého počasia? Jednou z možností je aj použitie praktickej ochrannej pásky na auto, ktorá ochráni rôzne špecifické vonkajšie i vnútorné priestory auta pred nečistotami a poškodením vplyvom zlého počasia. Je dobre auto včas na toto obdobie pripraviť.

 

 jedinecna-ochranna-paska-na-auto

OCHRÁNI AUTO POČAS JESENE A ZIMY

V jesennom a zimnom období je karoséria auta vystavená rôznym nepriaznivým vplyvom počasia ako je dážď, vietor, chlad, námraza, sneh, či dokonca aj soľ a kamienky z posypu ciest. Preto je toto obdobie pre údržbu najnáročnejšie.

 

PRIEHĽADNÁ PÁSKA – AKO TO FUNGUJE

Po správnom nanesení ochrannej pásky na auto sa voda odparí a lepidlo sa naviaže na daný podklad. Páska sa tak stáva neviditeľnou.

V chladnom počasí však môže páske trvať aj 2-3 dni, kým úplne zaschne. Lepidlo sa môže mierne počas tuhnutia zahmlieť, no po úplnom vytvrdnutí sa stane úplne bezfarebným.

 

NA VONKAJŠIE I VNÚTORNÉ ČASTI

Túto vynikajúcu ochrannú pásku na auto môžete použiť bez problémov na:

  • vonkajšie časti auta - dokonalo ochránite napríklad spätné bočné zrkadielka, predné i zadné nárazníky, dvere a podobne
  • vnútorné časti auta – spoľahlivo ochránite vnútorné priestory okolo dverí a kufra

 

 ochranna-paska-na-auto

 

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA

Manipulácia s ochrannou páskou na auto je skutočne veľmi jednoduchá, rýchla a pohodlná. Stačí ju rovnomerne a postupne nanášať na vopred očistené a suché miesto a na konci nalepovania požadovanej dĺžky pásku odstrihnúť.

 

ODSTRÁNENIE BEZ POŠKODENIA

Po skončení zimného obdobia, alebo aj kedykoľvek, keď budete považovať za potrebné, môžete túto ochrannú pásku z vášho auta odstrániť bez akéhokoľvek poškodenia povrchu auta. Nezničí sa farba na vašom aute, ani sa nemusíte báť lepkavého povrchu, lebo na aute nezostanú žiadne zvyšky lepidla.

 

VÝHODY RÔZNYCH VARIANT OCHRANNEJ PÁSKY NA AUTO

Ochranné pásky na auto sú dodávané v rôznych veľkostných variantoch tak, aby sme pre vás zabezpečili čo najlepší komfort pri ich používaní.

Výberom správnej veľkosti pásky, podľa miesta jej využitia v aute, môžete nielen ušetriť, ale aj efektivita vašej práce bude vyššia.

Neváhajte, svoje auto môžete ochrániť už teraz.

 

 paska-na-auto-jedinecna

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Ochranná páska na auto
  • Priehľadná 

 

NÁŠ TIP

VYNIKAJÚCA OBOJSTRANNÁ LEPIACA PÁSKA TRANSPARENTNÁ

 

špeciálna obojstranná lepiaca páska transparentná

 

Spoznajte špeciálnu obojstrannú lepiacu pásku transparentnú a vo vašej domácnosti spoľahlivo prilepíte všetko, čo budete potrebovať. Gélová páska je multifunkčná. Prilepíte k stene nové obrazy, nové plagáty, upevníte páskou koberce a podobne.

 

 

ŠPECIÁLNA STRIEBORNÁ REFLEXNÁ PÁSKA 5M

 

strieborná reflexná páska

 

Zabezpečte si vynikajúcu viditeľnosť a väčšiu bezpečnosť s praktickou striebornou reflexnou páskou s dĺžkou 5 metrov. Je to nielen bezpečnostný prvok, ale aj štýlový doplnok.

 

 

EXTRA SILNÁ HLINÍKOVÁ VODOTESNÁ LEPIACA PÁSKA

 

extra silná hliníková vodotesná lepiaca páska

 

Spoznajte rýchly a efektívny spôsob opravy prasklín, trhlín a netesností. Táto hliníková lepiaca páska je ideálnym riešením väčšiny problémov, kedy obyčajná páska zlyháva.

 

 

SPOĽAHLIVÁ PÁSKA NA OPRAVU SIETÍ PROTI HMYZU

 

páska na opravu sietí proti hmyzu

 

Spoľahlivá páska na opravu sietí proti hmyzu je vysoko kvalitná lepiaca sieťová páska, ktorá vám poskytne rýchle a jednoduché riešenie na opravu trhlín na okenných sieťkach a iných moskytiérach.

 

 

PROTIŠMYKOVÁ PÁSKA DO KÚPEĽNE

 

protišmyková páska do kúpeľne

 

Predíďte nebezpečným úrazom a zvýšte bezpečnosť vo svojej domácnosti. Prinášame Vám unikátne a efektívne riešenie - protišmyková páska do kúpeľne. Od teraz sa nemusíte báť, že sa pošmyknete a škaredo sa zraníte.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: