Špeciálna obojstranná lepiaca páska transparentná

Kód: DS77072320
€10,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte špeciálnu obojstrannú lepiacu pásku transparentnúvo vašej domácnosti spoľahlivo prilepíte všetko, čo budete potrebovať. Gélová páska je multifunkčná. Prilepíte k stene nové obrazy, nové plagáty, upevníte páskou koberce a podobne.

Jedinečná akrylová obojstranná páska využíva poznatky z nanotechnológie,  vďaka čomu je veľmi kvalitná. Veľkou výhodou je samozrejme jej priehľadnosť.

Priesvitná obojstranná lepiaca páska je ideálna na povrchy zo skla, kovu, mramoru, keramických dlaždíc, kože a plastov. Inštalácia pásky je tiež veľmi jednoduchá.

Po odlepení sa táto špeciálna gélová páska dá použiť znova a znova. Stačí pásku umyť vodou, vysušiť a môžete ňou znova lepiť predmety podľa potreby.

Niekedy na vytvorenie jedinečných vecí potrebujeme práve lepiacu pásku. Tak prečo nepoužiť túto kvalitnú špeciálnu lepiacu pásku transparentnú.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 2-balenie špeciálnej obojstrannej pásky za zvýhodnenú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCA OBOJSTRANNÁ LEPIACA PÁSKA TRANSPARENTNÁ

Potrebujete rýchlo pripevniť menší predmet ako napríklad obraz, či plagát? Zišlo by sa upevniť koberec o podlahu? Tieto a mnohé iné rýchle riešenia vám ponúka použitie vynikajúcej obojstrannej lepiacej pásky transparentnej.

Táto jedinečná gélová páska lepí dokonalo.

 

 lepiaca-paska-obojstranna

MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE

Úžasná opakovane použiteľná páska je skutočne multifunkčná. Dokáže vyriešiť mnoho problémov, čo bežná páska nedokáže, pretože má široké možnosti použitia:

Používa sa napríklad na pripevnenie

 • kobercov
 • kuchynského náradia na kuchynskú zástenu
 • LED svetelných pásov
 • party a svadobných dekorácií
 • plagátov a fotorámikov
 • držiakov na perá, nálepiek na stenu, dekorácií a podobne

 

NA RÔZNE POVRCHY

Táto špeciálna obojstranná lepiaca páska je priesvitná, esteticky ladí s každým povrchom. Vďaka svojmu materiálu, z ktorého je vyrobená, je vhodná na povrchy zo skla, kovu, mramoru, keramických dlaždíc, kože a plastov.

 

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Inštalácia praktickej priesvitnej obojstrannej lepiacej pásky je skutočne veľmi jednoduchá.

 • pred použitím očistíte povrch, na ktorý chcete lepiť
 • odrežete veľkosť pásky, ktorú potrebujete
 • nalepíte na plochu
 • odstránite ochrannú fóliu z hornej časti pásky a prilepíte druhý predmet

 

 lepiaca-paska-transparentna

UMÝVATEĽNÁ A OPAKOVATEĽNE POUŽITEĽNÁ

Unikátna akrylová obojstranná páska je použiteľná opakovateľne. Stačí ju umyť pod tečúcou vodou a vysušiť. Netreba pritom používať žiadne utierky ani čistiace prostriedky. Po umytí získa táto obojstranná lepiaca páska transparentná opäť svoju lepivosť.

 

ŠPECIÁLNA TECHNOLÓGIA – NENIČÍ POVRCHY

Priesvitná obojstranná lepiaca páska využíva novú nanotechnológiu. Pri jej výrobe sa používa špeciálny flexibilný materiál. Je veľmi odolný a trvácny.

Navyše pri použití nezanecháva na predmete žiadne stopy. Nepoškodí vaše steny, ak si vaše dieťa bude chcieť nalepiť na isté obdobie na stenu plagát. Po odlepení lepiacej pásky nezostane na stene nepríjemný lepkavý povrch.

 

ŠETRÍ PRÍRODU I VAŠE FINANCIE

Tým, že máte možnosť odstrihnúť si z pásky len takú dĺžku, akú reálne práve potrebujete, šetríte zároveň prírodu i vaše financie. Zbytočné plytvanie neprichádza do úvahy.

Samotná recyklovateľnosť pásky, jej niekoľkonásobné použitie, je tiež faktorom, ktorý pomáha k šetreniu.

Všetky výhody, ktoré senzačná akrylová obojstranná páska prináša, sú výsledkom jej vysokej kvality.

 

 obojstranna-lepiaca-paska

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • dĺžka: 5 m
 • šírka: 3 cm
 • opakovane použiteľná: až 600-krát
 • umývateľná

 

NÁŠ TIP

ŠPECIÁLNA STRIEBORNÁ REFLEXNÁ PÁSKA 5M

 

strieborná reflexná páska

 

Zabezpečte si vynikajúcu viditeľnosť a väčšiu bezpečnosť s praktickou striebornou reflexnou páskou s dĺžkou 5 metrov. Je to nielen bezpečnostný prvok, ale aj štýlový doplnok.

 

 

EXTRA SILNÁ HLINÍKOVÁ VODOTESNÁ LEPIACA PÁSKA

 

extra silná hliníková vodotesná lepiaca páska

 

Spoznajte rýchly a efektívny spôsob opravy prasklín, trhlín a netesností. Táto hliníková lepiaca páska je ideálnym riešením väčšiny problémov, kedy obyčajná páska zlyháva.

 

 

PRAKTICKÁ OCHRANNÁ PÁSKA NA AUTO

 

ochranná páska na auto

 

Vyskúšajte túto kvalitnú ochrannú pásku na auto a vaše autíčko zostane stále ochránené pred nečistotami a poškriabaním. Je ideálna najmä v nepriaznivom jesennom a zimnom počasí.

 

 

SPOĽAHLIVÁ PÁSKA NA OPRAVU SIETÍ PROTI HMYZU

 

páska na opravu sietí proti hmyzu

 

Spoľahlivá páska na opravu sietí proti hmyzu je vysoko kvalitná lepiaca sieťová páska, ktorá vám poskytne rýchle a jednoduché riešenie na opravu trhlín na okenných sieťkach a iných moskytiérach.

 

 

PROTIŠMYKOVÁ PÁSKA DO KÚPEĽNE

 

protišmyková páska do kúpeľne

 

Predíďte nebezpečným úrazom a zvýšte bezpečnosť vo svojej domácnosti. Prinášame Vám unikátne a efektívne riešenie - protišmyková páska do kúpeľne. Od teraz sa nemusíte báť, že sa pošmyknete a škaredo sa zraníte.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: