Praktická strieborná reflexná páska 5m

Kód: DS13807541
€9,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Zabezpečte si vynikajúcu viditeľnosť a väčšiu bezpečnosť s praktickou striebornou reflexnou páskou s dĺžkou 5 metrov. Je to nielen bezpečnostný prvok, ale aj štýlový doplnok.

Reflexný materiál v kombinácii s kvalitnou výrobou zabezpečuje, že budete viditeľní aj v zhoršených svetelných podmienkach. Špeciálna reflexná páska je skutočným výstražným doplnkom.

S rozmermi 2 x 500 cm máte dostatok pásky na jej prispôsobenie svojim potrebám. Páska je nažehľovacia a ľahko sa dá prichytiť na odev, batoh, kočík a ďalšie predmety.

Okrem svojej funkčnosti je táto unikátna reflexná páska aj pohodlná na nosenie. Bez zbytočného zaťažovania odevov či predmetov plní svoju funkciu.

Praktická strieborná reflexná páska 5 m vám poskytne istotu, že ste dobre viditeľný vo všetkých situáciách.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete 2-balenie striebornej reflexnej pásky za zvýhodnenú cenu.

Pozrite si našu bezpečnostnu reflexnu pásku.

Tu ponúkame protišmykovu svietiacu pásku na schody.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ŠPECIÁLNA STRIEBORNÁ REFLEXNÁ PÁSKA 5M

Chcete sa cítiť istejšie pri každom kroku? Praktická strieborná reflexná páska je práve to, čo potrebujete. S touto reflexnou páskou získate neoceniteľný výstražný doplnok, ktorý vám zabezpečí vhodné reflexné označenie v šere, aj v tme.

Zvýšte svoju bezpečnosť so štýlom pomocou Praktickej striebornej reflexnej pásky na 5 metrov!

kvalitná strieborná reflexná páska 5m 

VÝNIMOČNÁ BEZPEČNOSŤ

Reflexný materiál použitý na tejto unikátnej striebornej reflexnej páske zabezpečuje vynikajúcu viditeľnosť aj na väčšiu vzdialenosť. To je samozrejme neoceniteľné, keď sa pohybujete v zhoršených svetelných podmienkach.

 

UNIVERZÁLNE VYUŽITIE

Využitie kvalitnej striebornej reflexnej pásky je veľmi univerzálne. Pohodlne ju môžete umiestniť všade tam, kde potrebujete docieliť reflexné označenie daného predmetu.

  • na svoje oblečenie
  • na batoh
  • na kočík
  • na rôzne ďalšie predmety

 

PRAKTICKÝ ROZMER REFLEXNEJ PÁSKY

Reflexná páska má dĺžku 5 m a šírku 2 cm, čo je ideálne na označovanie predmetov rôzneho druhu. Rozmery pásky je samozrejme možné meniť a prispôsobiť veľmi jednoducho, strihaním presne podľa vašich potrieb, čím si zabezpečíte jej perfektné prispôsobenie.

 

skvelá strieborná reflexná páska 5m 

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Praktická strieborná reflexná páska je nažehľovacia páska. Bez ohľadu na to, či si ju chcete pripevniť na oblečenie, batoh, kočík alebo iný predmet, toto riešenie je rýchle a efektívne.

 

BEZPEČNOSŤ SO ŠTÝLOM

Už neexistuje dôvod, prečo by ste mali prispôsobovať svoj štýl kvôli bezpečnosti. Úžasná strieborná reflexná páska s dĺžkou 5 m spája funkciu a dizajn do jedinej úžasnej jednoty.

Jej strieborná farba je univerzálna a zvýrazní akýkoľvek dizajnérsky štýl.

Buďte trendy a v bezpečí zároveň!

 

POHODLNÁ NA NOSENIE

Okrem svojej funkčnosti je táto špeciálna, praktická a odolná strieborná reflexná páska aj pohodlná na nosenie. Vďaka kvalitným a ľahkým materiálom, z ktorých je vyrobená, sa nemusíte obávať žiadnych nepohodlných výstupkov či zbytočného zaťažovania.

 vynikajúca strieborná reflexná páska 5m

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • 1 x reflexná páska
  • rozmery produktu: 2 x 500 cm
  • reflexný materiál
  • nažehľovacia páska

 

NÁŠ TIP

VYNIKAJÚCA OBOJSTRANNÁ LEPIACA PÁSKA TRANSPARENTNÁ

 

špeciálna obojstranná lepiaca páska transparentná

 

Spoznajte špeciálnu obojstrannú lepiacu pásku transparentnú a vo vašej domácnosti spoľahlivo prilepíte všetko, čo budete potrebovať. Gélová páska je multifunkčná. Prilepíte k stene nové obrazy, nové plagáty, upevníte páskou koberce a podobne.

 

 

EXTRA SILNÁ HLINÍKOVÁ VODOTESNÁ LEPIACA PÁSKA

 

extra silná hliníková vodotesná lepiaca páska

 

Spoznajte rýchly a efektívny spôsob opravy prasklín, trhlín a netesností. Táto hliníková lepiaca páska je ideálnym riešením väčšiny problémov, kedy obyčajná páska zlyháva.

 

 

PRAKTICKÁ OCHRANNÁ PÁSKA NA AUTO

 

ochranná páska na auto

 

Vyskúšajte túto kvalitnú ochrannú pásku na auto a vaše autíčko zostane stále ochránené pred nečistotami a poškriabaním. Je ideálna najmä v nepriaznivom jesennom a zimnom počasí.

 

 

SPOĽAHLIVÁ PÁSKA NA OPRAVU SIETÍ PROTI HMYZU

 

páska na opravu sietí proti hmyzu

 

Spoľahlivá páska na opravu sietí proti hmyzu je vysoko kvalitná lepiaca sieťová páska, ktorá vám poskytne rýchle a jednoduché riešenie na opravu trhlín na okenných sieťkach a iných moskytiérach.

 

 

PROTIŠMYKOVÁ PÁSKA DO KÚPEĽNE

 

protišmyková páska do kúpeľne

 

Predíďte nebezpečným úrazom a zvýšte bezpečnosť vo svojej domácnosti. Prinášame Vám unikátne a efektívne riešenie - protišmyková páska do kúpeľne. Od teraz sa nemusíte báť, že sa pošmyknete a škaredo sa zraníte.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: