Kvalitné depilačné pásiky 100 kusov

Kód: DS11515150
€8,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Kvalitné depilačné pásiky sú vyrobené z vysoko kvalitného mäkkého a veľmi odolného rúna (~ 80 g / m2). Pásiky sú hladké, silno priliehavé a savé. Depilácia bude s týmito páskami bezbolestná a nespôsobí Vám vyrážky.

Naproti tomu,  pri nekvalitných pásikoch sa môže depilácia zasekávať, chĺpky sa lámu  a následne zarastajú. Výsledok nekvalitných pásikov je podráždená pokožka s vyrážkami.

S týmito depilačnými pásikmi bude vaša depilácia znesiteľnejšia a výsledok bude dokonalý.


NÁŠ TIP

Tu nájdete najvýhodnejšiu sadu na depiláciu, ktorá vám vydrží po množstvo depilácií. Obsahuje tieto kvalitné depilačné pásiky, depilačný vosk, profesionálny ohrievač vosku a aplikačné tyčinky.  To všetko za výhodnú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PREČO POUŽÍVAŤ TIETO DEPILAČNÉ PÁSIKY

Pri depilácii pomocou voskových pásikov nedokážete odstrániť všetky chĺpky. Musia sa prikladať opakovane aj niekoľko krát na to isté miesto. Výsledkom je nesmierne podráždená pokožka, zarastanie a vyrážky. Často krát ani neodstránia všetky chĺpky a vy sa budete musieť oholiť.

Naproti tomu depilácia pomocou vosku je oveľa precíznejšia a šetrnejšia k vašej pokožke. Na jedno použitie odstránite všetky chĺpky. Výsledok je dokonalý a bez podráždenia pokožky.

 

 unikatne depilacne pasiky

 

VEĽKÉ BALENIE

Toto balenie depilačných pásikov obsahuje až 100 pásikov. Balenie je dostatočne veľké, že vám vydrží po množstvo depilácii. Depilácia s nimi je maximálne hygienická a bezpečná. Po použití každý prúžok jednoducho zahoďte.

 

MAXIMÁLNE PEVNÉ A PRISPÔSOBIVÉ

Tieto depilačné pásiky sa vyznačujú maximálnou pevnosťou no zároveň sú dostatočne pružné. Neroztrhnú sa pri vytrhávaní ani najhustejších chlpov. Zároveň sa dokážu dokonale prispôsobiť. To oceníte najmä pri depilácii tváre, obočia alebo hornej pery. Môžete ich bezpečne používať kdekoľvek na tele.

 

VHODNÉ NA AKÝKOĽVEK VOSK

Depilačné pásiky sú vhodné na odstraňovanie chĺpkov pomocou akéhokoľvek vosku. Majú ideálnu veľkosť na voskovanie veľkých plôch, ale môžete si ich prispôsobiť na ľubovoľnú veľkosť pre použitie na menších plochách.

 

 kvalitne depilacne pasiky

 

VÝHODNÁ SADA NA DEPILÁCIU

Tu nájdete najvýhodnejšiu sadu ktorá vám vydrží po množstvo depilácií. Obsahuje tieto kvalitné depilačné pásiky, depilačný vosk, profesionálny ohrievač vosku a aplikačné tyčinky.  To všetko za výhodnú cenu.

 

AKO SA DEPILUJE POMOCOU VOSKU

Pri depilácii voskom sa horúca emulzia nanáša na pokožku v smere rastu chĺpkov a strháva v protismere. Následne sa priloží depilačný pásik a pritlačí. Nanáša sa väčšie množstvo na širšiu plochu, vďaka čomu sa naraz odstráni viac chlpov. Naneste vosk následne priložte depilačný pásik. Jednou rukou si podržíte pokožku a druhou odtrhnite voskovú časť. A tak postupne pokračujte všade tam, kde sa neželaného ochlpenia chceme zbaviť. Po depilácii si pokožku umyte a použite prípravky po depilácii, ktoré pokožku upokoja a hydratujú.

 

MÔŽETE SA ZBAVIŤ CHĹPKOV NATRVALO 

Pravidelným používaním voskovej epilácie sa redukuje hrubosť chĺpkov. Vaša chĺpky dorastú jemnejšie a mäkšie, čím sa znižuje potreba odstraňovať chĺpky tak často. Pri dlhodobom používaní sa môžete stať, že sa ich zbavíte natrvalo.   

 

 depilacne-pasiky

 

UŠETRÍTE ČAS AJ PENIAZE 

Dajte stop predraženým procedúram v salónoch. Pri domácej depilácií ušetrite množstvo peňazíTaktiež ušetríte váš drahocenný čas. Od teraz si môžete dopriať profesionálnu epiláciu kedykoľvek v pohodlí vášho domova.


 

NÁŠ TIP

DEPILÁTOR PRE DOKONALÉ OBOČIE   

depilátor obočia

Depilátor obočia je najúčinnejší prístroj na dôkladnú, rýchlu a profesionálnu úpravu obočia ako z profesionálneho kozmetického salónu.

 

  

DEPILAČNÁ PRUŽINA PRE DOKONALÚ DEPILÁCIU

 

depilačná pružina pre dokonalú depilácia tváre

 

Špeciálna depilačná pružina je určená pre efektívnu epiláciu tváre, hornej pery, brady, krku. Spoznajte najefektívnejší a najbezpečnejší spôsob odstránenia nevzhľadných chĺpkov jednoducho, rýchlo a bezbolestne.

 

 

OHRIEVAČ DEPILAČNÉHO VOSKU, TVRDÝ VOSK, PÁSIKY - KOMPLETNÁ SADA

 

ohrievač depilačného vosku, tvrdý vosk, pásiky - KOMPLETNÁ SADA

 

Spoznajte túto jedinečnú sadu na depiláciu, ktorá obsahuje profesionálny ohrievač depilačného vosku, 30 ks kvalitných depilačných pásikov, aplikačné tyčinky a veľké balenie účinného depilačného vosku. Všetko čo potrebujete pre dokonalú domácu depiláciu.

 

 

UNIKÁTNY DEPILÁTOR PRE BEZBOLESTNÚ DEPILÁCIU 

 

depilátor pre bezbolestnú depiláciu

 

Spoznajte najúčinnejšiu a bezbolestnú depiláciu Vášho tela a tváre. Tento unikátny depilátor dôkladne a účinne odstráni aj tie najmenšie chĺpky s dokonalou presnosťou. Po depilácii zanecháva vašu pokožku hebkú a zamedzí ďalšiemu rastu chĺpkov po niekoľko týždňov.

 

 

LASEROVÝ EPILÁTOR PRE NAJÚČINNEJŠIU EPILÁCIU VÁŠHO TELA A TVÁRE

 

laserový epilátor

Spoznajte najmodernejšiu, najúčinnejšiu a bezbolestnú depiláciu celého Vášho tela. Výkonný IPL epilátor pre dokonalú, rýchlu a trvalú epiláciu.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: