Nanopodložka s držiakom na telefón

Kód: DS19718390
€8,99 / ks
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanopodložka s držiakom na telefón je unikátna podložka so skvelými vlastnosťami, vďaka ktorým drží na akomkoľvek povrchu a navyše udrží všetky predmety, ktoré na ňu položíte. Na dotyk sa zdá, že je podložka potretá lepidlom, pretože je lepivá, to však nie je pravda. Podložka sa k akémukoľvek materiálu prisaje a drží ako pribitá. Na prichytenie podložky nepotrebujete žiadne lepidlo ani lepiacu pásku.  

Odstránenie nanopodložky:

Ak podložku chcete zase odstrániť, dá sa zložiť veľmi jednoducho. Veľkou výhodou navyše je, že po sebe nezanecháva žiadne fľaky. Po odstránení ani nespoznáte, že na danom mieste podložka bola.  

Využitie nanopodložky: 

Najvyššie Nanopodložka využijete v aute, kde ľahko udrží Váš mobilný telefón. Telefón na podložke krásne drží aj pri prudkej jazde, nemusíte sa teda báť, že vám bude lietať po aute. Podložku môžete využiť aj na iných miestach ako v aute.  

Udržiavanie nanopodložky:

Ak je podložka špinavá môžete ju jednoducho umyť pod mydlovou vodou a nemusíte sa báť, že stratí svoje vlastnosti práve naopak - pre obnovenie vlastností podložky sa odporúča ju umyť mydlovou vodou a podložka je opäť ako nová.  

Technická špecifikácia: 

 
   
 • Rozmery podložky: 15,5 x 10 cm  
 • Vnútorné rozmery na telefón: 7,5 x 13 cm 
 • Farba: čierna 
 • Určená pre viacnásobné použitie 
 • Umývateľná vodou   
 • Materiál: polyuretán  

  Podložku ale nemusíte mať len v aute. Využijete ju napríklad aj v kuchyni na chladničku na prichytenie papierika so zoznamom nákupu. Akonáhle bude podložka špinavá, stačí ju umyť pod vodou. Svoje priľnavé schopnosti s vodou nestratí, práve naopak jej priľnavosť sa zase obnoví.  

  Ilustračné video: 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: