Profesionálna sada na sťahovanie nábytku

Kód: DS59299882
€17,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Spoznajte túto unikátnu sadu na sťahovanie, vďaka ktorej bude každé prenášanie ťažkých predmetov pohodlné, jednoduché a bezpečné.

Sada využíva kolieska a špeciálnu manipulačnú tyčku. Takto pohodlne a bezpečne presuniete akýkoľvek nábytok bez pomoci druhej osoby. Manipulácia bude oveľa lepšia a pohodlnejšia.

S touto sadou sa vyhnete preťaženiu chrbta, rúk aj ramien. Takto bude prenášanie omnoho bezpečnejšie a ľahšie.

Pri výrobe sady na sťahovanie boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby, čo je zárukou funkčnosti a životnosti. Bude Vám slúžiť množstvo rokov.

 • Znížte bolesť chrbta a uľahčite pohyb
 • Sťahujte bezpečne, ľahko, efektívne
 • Eliminuje možnosť poškriabania drevených a dlaždicových podláh
 • Vysoká nosnosť

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

UNIKÁTNA SŤAHOVACIA SADA

Sťahovacie sada je skvelým pomocníkom pri sťahovaní nábytku, skríň, chladničiek pračiek a iné. Vaše telo totiž nedostane tak zabrať, a vy si mnohonásobne uľahčíte prenášanie. Je šetrná k vášmu zdraviu. Podložky sú univerzálne a prispôsobivé nábytku.

 

 kvalitna-sada-na-stahovanie-nabytku

S TOUTO SADOU NA SŤAHOVANIE TO ZVLÁDNETE SAMI

Vďaka tejto sade bude každé sťahovanie mimoriadne pohodlné a jednoduché. Poradíte si aj s ťažkými skriňami, sedačkami, chladničkou či iným nábytkom. 

 

PRENÁŠANIE BUDE HRAČKA

Táto sada využíva na prenos bremien zdvihák a štyri sťahovacie podložky s kolieskami, vďaka ktorým ťažký nábytok ľahko presuniete bez akejkoľvek nadmernej námahy. Takto budete schopný odniesť omnoho ťažšie predmety s ľahkosťou. Vďaka otočnej plošine je možné podložky ľahko naklápať do strán.

 

PRE MAXIMÁLNU BEZPEČNOSŤ

Táto sada na sťahovanie bola vytvorené s maximálnym dôrazom na ergonómiu pohybu pri zdvíhaní predmetov. Výrazne sa zníži zaťaženie chrbta, ramien a rúk. Každé sťahovanie bude oveľa bezpečnejšie a stabilnejšie. 

 

 profesionalna-sada-na-stahovanie-nabytku

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE

Použitie tejto sady na sťahovanie je mimoriadne jednoduché a zvládne to naozaj každý. Zdvihák zasuňte pod nábytok, zdvihnite ho a do rohu umiestnite podložky. Pre jednoduchšie zasunutie zdviháka zľahka nakloňte nábytok. Podložky vkladajte pod nábytok tak, aby kolieska boli orientované do smeru, kam chcete nábytok posunúť.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe tejto sady na sťahovanie boli použité najkvalitnejšie materiály a najmodernejšia technológia výroby, čo je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Máte istotu, že sada Vám vydrží po množstvo sťahovaní.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Dĺžka zdviháka: 31 cm
 • Rozmer podložky: 10 cm x 8 cm x 2 cm
 • Nosnosť: 150 kg
 • Jednoduchý spôsob sťahovania
 • Vhodné na rovné alebo spevnené povrchy
 • Určené pre domácu potrebu
 • V prípade potreby umyte vlhkou handričkou
 • Pre ľahké sťahovanie nábytku

 


 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: