Profesionálne popruhy na sťahovanie

Kód: DS85564369
€26,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Spoznajte tieto unikátne popruhy na sťahovanie, vďaka ktorým bude každé prenášanie ťažkých predmetov pohodlné, jednoduché a bezpečné.

Popruhy využívajú pákový efekt, a tak zodvihnete oveľa ťažšie bremená. Manipulácia bude oveľa lepšia a pohodlnejšia. Pri prenášaní Vám ostanú voľné ruky, čo určite využijete pri stabilizácii predmetov, otváraní dverí či privolaní výťahu.

Popruhy na sťahovanie sú široké a využívajú ergonómiu pohybu. Vyhnete sa preťaženiu chrbta, rúk aj ramien. Takto bude prenášanie omnoho bezpečnejšie a ľahšie.

Pri výrobe popruhov na sťahovanie boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby, čo je zárukou funkčnosti a životnosti. Budú Vám slúžiť množstvo rokov. Sú vhodné na domáce aj profesionálne použitie.

 • Znížte bolesť chrbta a uľahčite pohyb
 • Zdvíhajte bezpečne, ľahko, efektívne
 • Ergonomický popruh pre lepšie pohodlie
 • Znížte hmotnosť prepravovaného predmetu
 • Eliminuje možnosť poškriabania drevených a dlaždicových podláh

 

NÁŠ TIP

Pozrite sa na ďalšie skvelé produkty pre kutilov

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNE SŤAHOVACIE POPRUHY

Sťahovacie pásy sú skvelým pomocníkom pri sťahovaní ťažkého nábytku, skríň, chladničiek pračiek a iné. Vaše telo totiž nedostane tak zabrať, a vy si mnohonásobne uľahčíte prenášanie. Sú šetrné k vášmu zdraviu. Vďaka pákovému efektu sa totiž znižuje napätie v rukách a chrbte. Pásy sú univerzálne a prispôsobivé nábytku.

 

S TÝMITO POPRUHMI TO ZVLÁDNETE SAMI

Vďaka týmto popruhom bude každé sťahovanie mimoriadne pohodlné a jednoduché. Poradíte si aj s ťažkými skriňami, sedačkami, chladničkou či iným nábytkom. Hravo ich vynesiete aj po schodoch.

 

PRENÁŠANIE BUDE HRAČKA

Tieto popruhy fungujú na princípe pákového efektu. Hmotnosť sa rovnomerne rozloží. Takto budete schopný odniesť omnoho ťažšie predmety s ľahkosťou. Navyše ruky Vám zostanú voľné. Skvelé na podopieranie prenášaných vecí alebo, pokiaľ potrebujete otvoriť dvere, zavolať výťah a iné činnosti. Oveľa hrubší popruh rozdeľuje hmotnosť a prenášanie bude oveľa jednoduchšie.

 

PRE MAXIMÁLNU BEZPEČNOSŤ

Tieto unikátne popruhy na sťahovanie boli vytvorené s maximálnym dôrazom na ergonómiu pohybu pri zdvíhaní predmetov. Výrazne sa zníži zaťaženie chrbta, ramien a rúk. Každé sťahovanie bude oveľa bezpečnejšie a stabilnejšie. Navyše, nemusíte sa báť poškriabania podlahy či poškodenia nábytku.

 

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE

Použitie týchto popruhov je mimoriadne jednoduché a zvládne to naozaj každý. Pod zdvíhaný predmet položte zdvíhací popruh. Následne prevlečte zdvíhací popruh cez kovovú pracku v postroji. Nastavte zdvíhací popruh a zatlačte na predmet a postavte sa. Ako správne navliecť a používať sťahovacie pásy, sa dozviete v priloženom návode.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe týchto popruhov na sťahovanie boli použité najkvalitnejšie materiály a najmodernejšia technológia výroby, čo je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Máte istotu, že tieto popruhy Vám vydržia po množstvo sťahovaní.

 

 popruhy-na-stahovanie

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Univerzálna veľkosť popruhov na sťahovanie
 • Rozmery nosného pásu: cca 265 x 5 cm
 • Materiál: 100% polypropylénové vlákno, kov
 • Farba: oranžová s čiernymi detailmi
 • Nosnosť: 110 kg
 • V prípade zašpinenie utrite vlhkou handričkou
 • Jednoduché použitie a uskladnenie
 • Spôsob uchytenia: pod nábytkom
 • 2x nosný pás

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: