Praktické výstražné svetlo nielen do auta

Kód: DS26012162
€14,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte jedinečné výstražné svetlo, ktorým jednoducho a bezpečne upozorníte ostatných účastníkov cestnej premávky na vzniknutú situáciu. Či už ide o poruchu vášho vozidla, alebo o inú prekážku na ceste, určite oceníte, že ho máte poruke. 

Tento praktický pomocník slúži nielen ako výstražné svetlo, ale tiež ako pohotovostné osvetlenie. Môžete ho položiť na zem, zavesiť alebo pripevniť na karosériu auta pomocou integrovaného magnetu.

Výstražné svetlo vás môže sprevádzať počas pobytu v kempe, pri zdolávaní turistických výziev a poslúži vám aj pri jazde na bicykli. Jeho využitie je skutočne široké. Poteší vás aj jeho nárazuvzdorná konštrukcia.

Získajte 6 druhov výstražného blikania, 2 úrovne svietenia a 1 jasné biele svetlo, a to všetko v jednom zariadení. Vďaka tomuto núdzovému osvetleniu budete pripravení na čokoľvek. 


 

NÁŠ TIP

Vyskúšajte praktickú štartovaciu powerbanku, vďaka ktorej spoľahlivo a rýchlo naštartujete vašej auto v akomkoľvek nepriaznivom počasí.

Tu nájdete jedinečné ochranné lišty na dvere auta, ktoré dokonale ochránia rohy a okraje Vášho auta.

Pozrite sa na ďalšie vychytávky pre vodičov.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VIACÚČELOVÉ VÝSTRAŽNÉ LED SVETLO

Výstražné LED svetlo patrí k tým zariadeniam, ktoré sa oplatí mať k dispozícii za každých okolností. Pomôže vám privolať pomoc, zviditeľní prekážku na ceste, dokonca vám poskytne spoľahlivý zdroj svetla pri výmene kolesa či zisťovaní poruchy v motorovej časti. Núdzové svetlo je nenahraditeľnou súčasťou výbavy. 

  • Má 9 režimov
  • Jednoducho sa používa
  • Možnosť zavesenia alebo pripevnenia ku karosérii 
  • Má široké využitie
  • Je odolné voči vode a nárazom
  • Má skvelú viditeľnosť 
  • Pohodlne sa zmestí do priehradky či ruksaku

Jedinečné výstražné svetlo nielen do auta

ŠIROKÝ VÝBER

Buďte pripravení na každú situáciu. Toto výstražné svetlo disponuje až deviatimi funkciami, konkrétne 6 druhmi blikania, 2 úrovňami intenzity a 1 bielym svetlom. Vďaka tomu ho môžete presne prispôsobiť svojim potrebám a daným okolnostiam

 

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Výstražné svetlo je ideálnou voľbou v prípade núdze, pretože sa veľmi ľahko používa. Na zapnutie, výber režimu a vypnutie slúži jediné tlačidlo, čo výrazne uľahčuje jeho obsluhu.

 

SKVELÁ VYBAVENOSŤ

Spoznajte mimoriadne praktické núdzové osvetlenie, ktoré vás nebude obmedzovať. Vďaka magnetu na spodnej strane ho totiž môžete pripevniť na karosériu auta, čím získate komfort a voľné ruky. Môžete ho aj zavesiť pomocou háčika alebo jednoducho položiť na zem.

Jedinečné výstražné svetlo nielen do auta

DO HÔR AJ DO KEMPU

Výstražné svetlo je nenahraditeľným pomocníkom, ktorého ocenia nielen vodiči, ale aj cyklisti, turisti či nadšenci kempovania. Nemusíte čakať na núdzovú situáciu, môžete ho používať aj ako klasický zdroj svetla.

 

VYSOKÁ KVALITA A ODOLNOSŤ

Spoľahnite sa na výstražné LED svetlo, ktoré sa vyznačuje vysokou kvalitou materiálu a dokonalou odolnosťou. Jeho vonkajší kryt ho chráni pred nárazmi a vodou, vďaka čomu je použiteľné prakticky kdekoľvek

 

KOMPAKTNÉ ROZMERY

Majte núdzové osvetlenie vždy poruke. Keďže má malé rozmery, zmestí sa do priehradky v aute, ruksaku alebo ľadvinky. Už vás nemôže nič prekvapiť. Praktické výstražné svetlo nielen do autaTECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 10 x 4 cm
  • Napájanie: 3 x AAA 1,5 V (batérie nie sú súčasťou balenia)
  • Počet režimov: 9

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: