DVOJBALENIE - Praktický pohlcovač vlhkosti do auta

Kód: DA89131933
€25,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Praktický pohlcovač vlhkosti do auta je jedinečný, inovatívny a elegantný doplnok do auta, vďaka ktorému sa zbavíte vlhkosti, pachov a zamedzíte zahmlievaniu okien.

Doprajte si vyššiu bezpečnosť vďaka lepšej priehľadnosti okien. Ak nebude v aute vlhkosť, nebudú sa vám sklá zahmlievať. Vaša jazda v aute sa stane bezpečnejšou.

Unikátny odvlhčovač do auta funguje na báze kryštálov oxidu kremičitého, ktoré sú schopné absorbovať až 125 ml vlhkosti.

Vďaka indikátoru vlhkosti sa včas dozviete, kedy je potrebné vrecúško odvlhčovača do auta vysušiť a pripraviť na opätovné použitie.

Tento praktický odvlhčovač do auta môžete používať aj v iných menších priestorochochrániť si tak svoje veci pred negatívnym vplyvom vlhkosti, napríklad do skrinky s fotoaparátmi, počítačové skrinky a podobne.

Postarajte sa o svoje veci a o interiér svojho auta a vy sami budete spokojnejší.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÝ POHLCOVAČ VLHKOSTI DO AUTA

Zahmlievajúce sa predné sklo, zatuchnuté sedačky, či plesne na záhyboch palubnej dosky. Áno, toto všetko vám môže spôsobiť nadmerná vlhkosť vo vašom aute. Pod kontrolu ju teraz dostanete vďaka unikátnemu pohlcovaču vlhkosti do auta.

Má množstvo výhod:

 • Je opätovne použiteľný
 • S indikáciou vlhkosti
 • Vhodná veľkosť
 • Elegantný dizajn
 • Ochráni aj rôzne iné vaše predmety

 

 prakticky-pohlcovac-do-auta

 

AKO TO FUNGUJE?

Svoje auto môžete chrániť neustále a kvalitne. Stačí položiť elegantné vrecko odvlhčovača do auta na palubnú dosku, alebo vrecko jednoducho zavesiť na opierku hlavy. Kryštáliky oxidu kremičitého dokážu absorbovať až 125 ml vlhkosti. Interiér vášho auta zostane bez zbytočnej nadmernej vlhkosti.

 

S INDIKÁCIOU VLHKOSTI

Jedinečný pohlcovač vlhkosti do auta vám vďaka indikácii vlhkosti včas signalizuje, kedy je plný. Stačí skontrolovať priesvitné okno na tomto praktickom odvlhčovači do auta. Kryštáliky oxidu kremičitého zmenia po nasatí vlhkosti farbu z oranžovej na tmavozelenú.

Takže v prípade, že zbadáte v okienku odstraňovača vlhkosti do auta farbu tmavozelenú, je potrebné vrecúško odvlhčovača do auta vysušiť.

 

OPÄTOVNE POUŽITEĽNÝ

Praktický pohlcovač vlhkosti do auta je možné používať opätovne, znovu a znovu.

Keď je odvlhčovač do auta plný, čo vám signalizuje tmavozelené sfarbenie kryštálikov, ktoré absorbujú vlhkosť, je potrebné odvlhčovač vysušiť.

 • V mikrovlnnej rúre
 • Na slnku
 • V kuchynskej rúre

Najrýchlejší spôsob opätovnej prípravy odvlhčovača je v mikrovlnnej rúre. Pri nastavení 600 W to trvá 4 – 6 minút.

 

 pohlcovac-vlhkosti-do-auta

 

ZVYŠUJE BEZPEČNOSŤ

Zvýšte svoju bezpečnosť v aute tak, že zabránite zahmlievaniu sa vašich okien. Jedinečný odvlhčovač vzduchu do auta absorbuje vlhkosť, vďaka čomu nedochádza k zahmlievaniu okien. Vy si budete môcť užiť bezpečnejšiu cestu.

 

ELEGANTNÝ DIZAJN

Pôsobivý, jednoduchý a zároveň elegantný dizajn je ideálny do interiéru každého, aj najmodernejšieho auta. Vďaka tomuto pohlcovaču vlhkosti do auta získate praktický doplnok do auta.

 

OCHRÁŇTE SVOJE PREDMETY

Ochráňte nielen svoje auto, ale aj svoje ďalšie veci. Kdekoľvek v interiéri v menších priestoroch dokážete odstrániť nadbytočnú vlhkosť vďaka jedinečnému pohlcovaču vlhkosti. Dokáže poskytnúť ochranu proti vlhkosti napríklad pre:

 • Fotoaparáty uložené v menších priestoroch
 • Skrinky na náradie
 • Počítačové skrinky

 pohlcovac-vlhkosti-do-auta-jedinecny

TECHNICKÁ ŠPECIFKÁCIA

 • Odvlhčovač s kryštálikmi oxidu kremičitého
 • Absorbcia - až 125 ml vlhkosti
 • Opätovne použiteľný
 • Sušenie aj v mikrovlnnej rúre: 600 W, cca 4 -6 min

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: