Inteligentná clona na čelné sklo proti námraze aj slnku

Kód: DS42529984
€17,99 –6 % €16,99 / ks
Skladom (>5 ks)

Spoznajte túto jedinečnú inteligentnú clonu čelného skla, ktorá dokonale ochráni pred námrazou, nečistotami, slnkom a UV žiarením. Odteraz už žiadne rozpálené sedačky alebo minúty škrabania čelného skla. S touto clonou bude Váš život ľahší.

Inteligentný kryt ponúka výborné riešenie na ochranu predného skla pred namŕzaním a pred horúcim slnkom. Vďaka špeciálnym materiálom a prepracovanému dizajnu sa dokonale prispôsobí čelnému sklu a dokonale ho ochráni pred námrazou a snehom.

Najkvalitnejšie materiály a najmodernejšia technológia výroby sú zárukou životnosti a funkčnosti produktu. Vďaka špeciálnemu prevedeniu je clona ideálna na celoročné použitie ako zimná aj letná clona.


NÁŠ TIP 

Vyskúšajte okuliare na nočné videnie pre vodiča, ktoré zabraňujú oslepeniu protiidúcimi autami, odporujú videnie v noci, v hmle a aktívne chránia zrak

Čistič autoskiel s mikrovláknom proti zahmlievaniu pomáha vďaka špeciálnej handričke z mikrovlákna zabraňovať zahmlievaniu okien v aute. 

Už žiadne predmety v kufri auta, ktoré sa povaľujú sem a tam. Kúpte si praktický organizér do kufra auta a veci zostanú na svojom mieste.

Pozrite sa na aj ďalšie vychytávky pre vodičov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA CLONA NA ČELNÉ SKLO NA OCHRANU PRED NÁMRAZOU A SLNKOM

Pripravte sa na nízke teploty s inteligentnou clonou čelného skla. Už žiadne škrabanie skiel v mrazivých ranách. S inteligentným krytom na predné sklo ušetríte čas, ktorý by ste strávili odstraňovaním ľadu zo skiel, a peniaze, ktoré by ste utratili pri vykurovaní auta. Clona pomôže chrániť čelné sklo vášho auta pred snehom, ľadom, mrazom, mrazivým dažďom, úlomkami zo stromov, slnku a UV žiareniu.

clona-na-celne-sklo 

DOKONALÁ OCHRANA PRED NÁMRAZOU A SNEHOM

Táto clona Vás dokonale ochráni pred škrabaním čelného skla. Už žiadne škrabanie čelného skla. Od teraz stačí v zime naštartovať a môžete ihneď vyraziť. Tajomstvo je ukryté v ideálnych rozmeroch a špeciálnych materiáloch, ktoré dokonale priliehajú k čelnému sklu a poskytujú dokonalú ochranu pred námrazou a snehom.  

 

KONIEC ROZPÁLENÝM SEDAČKÁM

Táto clona je nesmierny pomocník aj v horúce letné dni. Od teraz Vás už neprekvapia rozžeravené sedačky a volant, ktorého sa nemôžete ani dotknúť. Špeciálna hliníková vrstva dokonale odráža slnečné žiarenie a udržiava v interiéri lepšiu klímu. Zároveň poskytuje interiéru potrebnú ochranu pred UV žiarením.

 

 clona-na-celne-skklo

 

NAJJEDNODUCHŠIA MANIPULÁCIA

Inštalácia tejto clony zaberie doslova iba okamih. Natiahnite ju na čelné sklo a bočné pásy uchyťte v zatvorených dverách. Takto máte istotu že clona bude držať dokonale na svojom mieste. Až clonu nepotrebujete užívať, pohodlne si ju uskladnite v kufri auta. V zimnom období inštalujte čiernou stranou na vrchu a v letnom období striebornou stranou na vrchu.

 

VHODNÉ SKORO PRE VŠETKY AUTÁ

Táto špeciálna clona proti námraze a slnku je univerzálna. Vďaka ideálnym rozmerom sa hodí pre absolútnu väčšinu áut. Dokonale ochráni a uľahčí Vám život.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe tejto clony na čelné sklo boli použité prémiové materiály a najmodernejšia technológia výroby, čo je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Máte istotu že Vám bude slúžiť po mnoho rokov.

 inteligentna-clona-na-auto

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 180 cm x 120 cm
  • Vhodné skoro pre všetky typy automobilov
  • Vhodné pre všetky ročné obdobia

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: