Čistič autoskiel s mikrovláknom proti zahmlievaniu

Kód: DS41199048
Akcia Tip
€12,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Unikátna stierka na okná do auta z mikrovlákna s odnímateľnou rukoväťou pre dokonalé, jednoduché, rýchle a profesionálne vyčistenie vašich okien. Vďaka špeciálnej handričke z mikrovlákna pomáha zabraňovať zahmlievaniu okien v aute.

Dokonale vyčistí každé sklo bez poškriabania. Čistič je ľahký, prenosný a ľahko rozložiteľný preto nezaberie veľa miesta. Zmestí sa pohodlne do príručnej skrinky alebo akejkoľvek priehradky. Otočná hlavica a predĺžená rukoväť vám pomôžu dôkladne vyčistiť aj ťažko prístupné miesta.

Vďaka patentovanému dizajnu efektívne vyčistíte vaše okná behom okamihu. Unikátne mikrovlákno má špeciálne absorbčné vlastnosti násobne väčšie ako klasické handričky a iné čističe. Dokonalé čisté okná zabraňujú zahmlievaniu skiel a zaisťujú dobré videnie. Kvalitné materiály zaistia dlhú životnosť. Každý motorista bude tento čistič autoskiel skutočne milovať.


 

TERAZ AKCIA: Ku kúpe dvojbalenia čističa autoskiel DOPRAVA ZADARMO. Tu nájdete zvýhodnený balíček.

Vyskúšajte okuliare na nočné videnie  pre vodičov, ktoré zabraňujú oslepeniu protiidúcimi autami, podporujú videnie v noci a v hmle a aktívne chránia zrak

Už žiadne predmety v kufri auta, ktoré sa povaľujú sem a tam. Kúpte si praktický organizér do kufra auta a veci zostanú na svojom mieste.

Pozrite sa tiež na ďalšie  vychytávky pre vodiča.

Detailné informácie

Podrobný popis

ZABRAŇUJE ZAHMLIEVANIU OKIEN

Stáva sa vám, že po nasadnutí sa vám zahmlí okno a vy nič nevidíte? Pretrete ju handričkou, vydáte sa na cestu, ale zahmlia sa znova? Kým Vám vetráčik autá odhmlí okno prejdete aj niekoľko kilometrov? 

S tým všetkým Vám pomôže táto praktická stierka do auta. Stačí jednoducho pretrieť okná, ktoré takto jednoducho odmlžíte a zároveň vyčistíte. Vďaka dokonalému vyčisteniu sa autosklá zahmlievajú podstatne menej ako pri bežnom čistení.

 

cistic -autoskel-z-MIKROVLAKNA

 

DOKONALE ČISTÉ OKNÁ 

Praktická stierka na okná do auta z mikrovlákna pôsobí na odstránenie prachu, mastnoty, nečistôt a šmúh z okien. Vďaka unikátnemu dizajnu a predĺženej rozložiteľnej rukoväte vyčistíte okná z miesta vodiča bez nutnosti prílišného naťahovania pohodlne aj počas jazdy. Špeciálne mikrovlákno je k sklám veľmi jemné, ale zároveň nemilosrdné k mastnote, špine, šmuhám a iným nečistotám.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Vďaka kvalitným materiálom, ktoré zaisťujú funkčnosť a dlhú životnosť Vám bude čistič slúžiť na množstvo čistení. Čistič je skladný a ľahko prenosný, preto ho môžete mať kdekoľvek v aute. Unikátne mikrovlákno má špeciálne absorbčné vlastnosti násobne väčšie ako klasické handričky a iné čističe.

 

ŽIADNE OBAVY Z POŠKRIABANIA SKLA

Špeciálne mikrovlákno efektívne vyčistí sklo a zároveň ho ochráni pred poškriabaním. Je extrémne jemné ku sklu no nemilosrdné k nečistotám.

unikatne-stierka

OPAKOVANÉ POUŽITIE

Čistič autoskiel obsahuje dva čistiace návleky z mikrovlákna. V prípade potreby sa dajú jednoducho vyprať a používať zas a znova.

 

VYUŽIJETE HO AJ V DOMÁCNOSTI

Špeciálny čistič môžete použiť aj na čistenie okien vo vašom dome, či byte. Hravo si poradí s televíziou, obrazmi, zrkadlami a inými elektrickými zariadeniami.

  • 1x Ergonomická skladacia rukoväť s otočnou hlavou
  • 2x Čistiace návleky z mikrovlákna
  • 1x Nádobka s rozprašovačom

 

NÁŠ TIP

UNIKÁTNA CLONA NA NOČNÉ VIDENIE AJ DENNÉ RIADENIE PRE VODIČOV 

 

clona na nočné i denné riadenie

 

Špeciálna clona do auta na nočné a denné videnie pre vodiča slúži pre perfektne čisté, ostré a kontrastné videnie na cestách, ktoré prispieva k lepšej koncentrácii a orientáciu.

 

 

PRAKTICKÁ ROLETA DO AUTA 

 

roleta do auta

 

Spoznajte kvalitnú roletu do auta, ktoré dokonale chráni pred slnečným žiarením a teplom. Vďaka najkvalitnejším materiálom a špeciálnej technológii výroby je navrhnutá tak, aby dokonale chránila pred slnečným žiarením a teplom.

 

 

VYNIKAJÚCI DVOJITÝ VENTILÁTOR DO AUTA NA 12 V

 

dvojitý ventilátor do auta na 12V

 

Vyskúšajte tento praktický ventilátor do auta na 12V a zažite príjemné ochladzovanie aj v tých najväčších horúčavách. Ventilátor je nápomocný pre šoférov v aute, autobuse, nákladných autách, ale aj v poľnohospodárskych strojoch a traktoroch.

 

 

DIERKOVANÉ OKULIARE PRE ZLEPŠENIE ZRAKU

 

dierkované okuliare pre zlepšenie zraku

 

Spoznajte tieto unikátne dierkované okuliare, ktoré Vám môžu pomôcť pri bolesti a únave očí, ako aj pri krátkozrakosti, ďalekozrakosti, astigmatizme a iných očných poruchách.

 

 

UNIKÁTNY ČISTIČ OKULIAROV PRE KRIŠTÁĽOVÚ ČISTOTU

 

čistič na okuliare z mikrovlákna

 

Unikátny čistič na okuliare z mikrovlákna pre dokonalé, jednoduché, rýchle a profesionálne vyčistenie dioptrických a slnečných okuliarov. Okuliare čistíte jedným ťahom z oboch strán. 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: