Profesionálna diagnostická váha s meraním tuku, svalov, vody a iné

Kód: DS20033436
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Spoznajte túto kvalitnú a spoľahlivú digitálnu váhu. Meria jednoduchým, spoľahlivým a neinvazívnym spôsobom hmotnosť, obsah telesného tuku, svalov a vody.

Digitálna váha je pre športovcov ale aj zdravé osoby, ktorí chcú monitorovať svoj telesný stav. Použitie je mimoriadne jednoduché a komfortné. Stačí sa na váhu postaviť a automaticky sa zapne aj vypne. Vďaka prehľadnému a ľahko čitateľnému displeju môžete pohodlne odčítať hodnoty.

Vďaka kompaktným rozmerom, nízkej hmotnosti a napájaniu pomocou batérií je váha dokonale prenosná. Najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby sú zárukou životností a presnosti zariadenia.

Osobnú Váhu môžete využiť až pre 12 osôb. vďaka funkcii merania telesného tuku budete môcť pravidelne vyhodnocovať, ako sa Vám darí pri chudnutí. Merač telesného tuku Vám podá presnú a pravdivú informáciu.  


 

Detailné informácie

Podrobný popis

KVALITNÁ DIGITÁLNA VÁHA

Elektronická váha je špeciálne navrhnuté pre tých, ktorí sa starajú o svoje zdravie a fyzickú kondíciu. Štýlový dizajn, ultratenké puzdro na zariadenie, veľký displej pre lepšie videnie.

Táto multifunkčná váha je vynikajúcou pomôckou pre aktívnych športovcov, pre ľudí ktorí chcú schudnúť, pre aktívnych ľudí, alebo pre každého, kto chce monitorovať svoj stav. Namerané hodnoty Vám pomôžu zistiť či máte dostatok pohybu, či postupujete vo vašom tréningu, koľko tuku, svalov a vody máte a či sa Vám darí vo vašom chudnutí.

 

 unikatna-diagnosticka-vaha

KOMPAKTNÉ ROZMERY A NÍZKA HMOTNOSŤ 

Vďaka kompaktným rozmerom, modernému dizajnu a ľahkej hmotnosti sa z toho prístroja stala najobľúbenejšia osobná váha. Pohodlne si ju prenesiete kdekoľvek. Hodí sa do každej domácnosti či fitnescentra. Elegantný dizajn a dobre čitateľný displej pre maximálny komfort používania. Odolná konštrukcia zaistí dlhú životnosť produktu.  

 

SPOĽAHLIVÉ A PRESNÉ MERANIE  

Osobná váha sa môže pochváliť vysokou presnosťou merania. Vďaka 4 spoľahlivým čidlám tenzometra dokáže merať s nadpriemernou presnosťou. Vďaka zabudovanému automatickému vypnutiu pomáha táto váha spoľahlivo šetriť batérie, čo zvyšuje ich životnosť. Batérie Vám spoľahlivo vydržia po množstvo meraní.  

 

OTESTUJTE SEBA I VAŠICH PRIATEĽOV ČI RODINU  

Diagnostická Váha obsahuje možnosť nastaviť parametre až pre 12 ľudí. Vďaka ľahko čitateľnej obrazovke, mimoriadnej životnosti batérií je ideálny pre testovanie seba, vašich priateľov a rodiny. Vezmete si ho so sebou kamkoľvek idete a získajte potrebné informácie.

 

 jedinecna-diagnosticka-vaha

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe tejto diagnostickej osobnej váhy boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby pre maximálnu presnosť, výdrž a spoľahlivosť produktu.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA 

 • Meria percentuálny obsah telesného tuku, vody a svalov.
 • Vybavený štyrmi vysoko presnými snímačmi tenzometra.
 • Kapacita 180 kg / 396 lb
 • Divízia 100 g / 0,2 lb
 • Energeticky úsporný veľký LCD displej (70 * 30 mm)
 • Hmotnosť Jednotka: kg / lb / st
 • 6 mm vysokoteplotné bezpečnostné sklenené podložie
 • Nožný spínač zapnutý
 • Automatické vypnutie
 • Indikátor slabej batérie
 • Pamäť pre 12 používateľov
 • Indikátor preťaženia
 • Napájanie: 2 * AAA batérie (nie sú súčasťou balenia)

 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: