Praktická digitálna detská váha do 20 kg

Kód: DS44435374
€39,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Praktická digitálna detská váha - kojenecká vám poskytne dokonalý prehľad o telesnej hmotnosti vášho bábätka. Je navrhnutá pre bezpečné, spoľahlivé a jednoduché použitie. Pomôže vám zabezpečiť dôslednú starostlivosť o vaše dieťatko.

Jej využitie je dlhodobejšie. Svojimi rozmermi je detská váha ideálna aj na váženie detí mladšieho veku do 20 kg.

Senzačná detská váha vám pomôže zistiť skutočnú váhu dieťaťa, pretože disponuje špeciálnou funkciou TARE. Táto funkcia vám umožní vynulovať hmotnosť plienky, či deky, na ktorej je dieťatko na váhe položené.

Vďaka dostatočne veľkému a prehľadnému LCD displeju ľahko a rýchlo odčítate hmotnosť dieťaťa, čo je pri malých bábätkách veľmi praktické.

Protišmykové prvky na spodnej strane detskej kojeneckej váhy zabezpečujú maximálne bezpečie.

Detská novorodenecká váha je ideálnym pomocníkom, aby ste získali prehľad, ako vaše dieťatko prospieva na hmotnosti. V prípade potreby vám umožní včas zareagovať.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

DETSKÁ NOVORODENECKÁ VÁHA

Detské kojenecké váhy sú podľa mnohých mamičiek nevyhnutnou záležitosťou. Pokiaľ chcete mať o vývoji svojho drobca prehľad a chcete pravidelne kontrolovať, či priberá, ako má, bez nich sa nezaobídete.

Odporúčajú sa najmä u dojčiat a predčasne narodených detí, kedy je váha dieťaťa mimoriadne dôležitá. Kojenecké váhy sú vynikajúcim, spoľahlivým a praktickým pomocníkom.

 

 osobna-detska-vaha

 

KONTROLA VÁHY V POHODLÍ DOMOVA

Po narodení sa vaše bábätko bude vážiť pri kontrolách v ambulancii, ale môže to byť málo. Najmä ak má bábätko problémy s jedením. Vynikajúcim riešením je práve použitie tejto digitálnej detskej váhy, aby ste mohli včas reagovať.

Ak bábätko málo papá, mohlo by začať strácať na váhe a bolo by slabé. Detská váha vás na tento fakt upozorní u vás doma a včas. Vy budete vedieť, že je potrebné dieťatko častejšie kŕmiť, zväčšiť mu porcie, prípadne kontaktovať pediatra. Nikdy nepodceňujte stratu hmotnosti vášho bábätka!

 

PREHĽADNÝ LCD DISPLAY

Táto moderná a praktická detská váha má veľký LCD display, na ktorom sa zobrazuje nameraná hmotnosť. Pomocou tlačidla UNIT vám táto detská váha umožní zmeniť merné jednotky.

 

DETSKÁ VÁHA AŽ DO 20 KG

Praktická kojenecká detská váha vám poľahky umožní zvážiť vaše dieťatko od narodenia až do času, keď dosiahne 20 kg. Budete vedieť, či priberá dostatočne – ani moc veľa, ani moc málo. Stane sa tak vašim jedinečným, pohodlným a spoľahlivým pomocníkom na dlhšie obdobie.

 

 detska-vaha

 

VYNULOVANIE VÁHY PRE PRESNÉ ODČÍTANIE HMOTNOSTI

Táto jedinečná elektronická detská váha je digitálna a disponuje funkciou TARE, ktorá vám umožňuje vynulovať váhu. Vďaka tomu budete vedieť zohľadniť hmotnosť napríklad detskej prikrývky, ktorú podložíte pod dieťatko. Vy získate presné údaje.

 

BEZPEČNÁ DETSKÁ VÁHA

Maximálnu bezpečnosť zaisťujú protišmykové prvky na spodnej strane váhy. Váhu tak môžete bezpečne použiť do maximálnej váhy 20 kg.

 

IDEÁLNY DARČEK PRE BUDÚCU MAMIČKU

Táto praktická digitálna detská váha je ideálnym darčekom pre každú budúcu mamičku. Urobte radosť vašej manželke, dcére, neveste, kamarátke, či kolegyni pri odchode na materskú dovolenku.

 prakticka-digitalna-vaha

MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE

Táto jedinečná detská váha má vďaka svojej nosnosti viac možností využitia. Dá sa použiť ako kojenecká váha, váha pre mladšie deti, váha pre šteňatá alebo aj ako váha pre mačky. LCD displej vám v okamihu zobrazí ich hmotnosť.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Do hmotnosti 20 kg
  • Rozmery: 55 x 33 x 3 cm

 


 

NÁŠ TIP

 

PRAKTICKÁ DETSKÁ POISTKA NA SKRINKY PRE BEZPEČNÝ DOMOV

 

detská poistka na skrinky

 

Použite spoľahlivú detskú poistku na skrinky a zvýšte bezpečnosť vašich malých detí vo svojej domácnostiPraktické bezpečnostné detské poistky na skrinky sú skutočne nevyhnutnosťou pre každého, kto má malé deti

 

 

OCHRANA ROHOV - CHRÁNIČ ROHOV STOLA A NÁBYTKU

 

ochrana rohov - chránič rohov stola a nábytku

 

Keď sa deti učia chodiť, padajú stovky krát. Zabezpečte svoju domácnosť a ochráňte vaše deti pred nárazmi, pomliaždeninami či rozbitím hlavy. Tieto kvalitné chrániče rohov vám s tým pomôžu.

 

 

UNIKÁTNE ZRKADLO DO AUTA PRE DETI

 

zrkadlo do auta pre deti

 

Vyskúšajte jedinečné zrkadlo do auta pre deti a získajte neustály prehľad o tom, čo vaše dieťatko robí, aj keď sedí v autosedačke otočenej proti smeru jazdy.

 

 

JEDINEČNÁ A PRAKTICKÁ DETSKÁ VIDEO PESTÚNKA

 

detská video pestúnka

 

Spoznajte túto jedinečnú video pestúnku, s ktorou budete mať Vaše bábätko pod dohľadom a v bezpečí, nech ste kdekoľvek. Ako náhle bude niečo Vášmu drobcovi chýbať, okamžite Vás na to upozorní. Výnimočný dosah, citlivé senzory a režim nočného videnia Vám poskytnú spoľahlivý prehľad.

 

 

UNIKÁTNY USPÁVAČ BÁBÄTIEK – BIELY ŠUM

 

biely šum - pomôcka na zaspávanie

 

Spoznajte tento skvelý uspávač bábätiek, ktorý pomôže zaspať vášmu drobcovi behom chvíle. Vďaka bielemu šumu to bude hračka. Biely šum pripomína bábätkám zvuky, ktoré počúvali v maternici. To ich upokojuje a uvoľňuje, a tak zaspia omnoho skôr.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: