Profesionálny ohrievač depilačného vosku

Kód: DS97878238
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Profesionálny ohrievač vosku rýchlo rozpustí vosk a následne udržiava konštantnú teplotu na aplikáciu vosku. Je určený na opakované použitie. 

Pravidelným používaním sa môžete zbaviť chĺpkov na trvalo. Tento systém odstraňovania chĺpkov je špeciálne navrhnutý tak, že vytrhne chĺpok aj s korienkom a zároveň narúša štruktúru koreňa vlasu. Nový chĺpok narastie už tenší a slabší.

Spoznajte najefektívnejší spôsob odstránenia nevzhľadných chĺpkov jednoducho, rýchlo a dlhodobo.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné balenie kvalitných depilačných pásikov 300 kusov za skvelú akciovú cenu

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VÝKONNÝ OHRIEVAČ VOSKU

Výkonný ohrievač depilačného vosku dokáže  pripraviť vosk k depilácií rýchlo a pohodlne. Následne vosk udržiava v konštantnej teplote vhodne pre dokonalú depiláciu. Vďaka regulátoru teploty dokážete nastaviť požadovanú teplotu. Veko pomáha udržiavať ustálenú teplotu na aplikáciu vosku. Na veku sú otvory, ktoré zaisťujú odvádzanie prebytočnej pary.  Ohrievač je vhodný pre rôzne druhy vosku na depiláciu.

Tento skvelý ohrievač sa používa nesmierne pohodlne a ľahko sa čistí. Je určený na opakované použitie.

 ohrievac-vosku

 

 

PREČO DEPILÁCIA VOSKOM?

Za pomoci depilácie voskom možno odchlpovať celé časti tela, intímne partie nevynímajúc. Depilácia voskom je jedna z najefektívnejších metód, nakoľko odstráni chĺpky aj s korienkami. Tým, že sa chĺpok odstráni, ani po dlhšom čase nenastáva nepríjemný pocit "strniska" oproti klasickému holeniu žiletkou. Pocit hladkých nôh vydrží niekoľko týždňov. Výhodou depilácie je najmä to, že sa korienky oslabujú a chĺpky sú jemnejšie. Pri klasickom holení žiletkou môže nastať spevnenie chĺpkov a tým pádom aj jemné chĺpky sú viditeľnejšie. 

 

AKO SA DEPILUJE POMOCOU VOSKU

Pri depilácii voskom sa horúca emulzia nanáša na pokožku v smere rastu chĺpkov a strháva v protismere. Strháva sa buď samotný vosk bez použitia pásikov, alebo s nimi, závisí od druhu vosku. Nanáša sa väčšie množstvo na širšiu plochu, vďaka čomu sa naraz odstráni viac chlpov. Naneste vosk následne priložte depilačný pásik. Jednou rukou si podržíte pokožku a druhou odtrhnite voskovú časť. A tak postupne pokračujte všade tam, kde sa neželaného ochlpenia chcete zbaviť. Po depilácii si pokožku umyte a použite prípravky po depilácii, ktoré pokožku upokoja a hydratujú.

 

MÔŽETE SA ZBAVIŤ CHĹPKOV NATRVALO 

Pravidelným používaním sa redukuje hrubosť chĺpkov. Vaše chĺpky dorastú jemnejšie a mäkšie, čím sa znižuje potreba odstraňovať chĺpky tak často. Pri dlhodobom používaní sa môžete stať, že sa ich zbavíte natrvalo.  

 

ohrievac-depilacneho-vosku

 

KVALITNÉ SPRACOVANIE A FUNKČNÝ DESIGN  

Ohrievač vosku je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, čo zaručuje dlhú životnosť a funkčnosť produktu. Vďaka vysokému výkonu dokáže vosk rozpustiť mimoriadne rýchlo a udržuje konštantnú teplotu potrebnú na depiláciu.  

 

UŠETRÍTE ČAS AJ PENIAZE 

Dajte stop predraženým procedúram a ušetrite množstvo peňazíTaktiež ušetríte váš drahocenný čas. Od teraz si doprajete profesionálnu depiláciu kedykoľvek v pohodlí vášho domova.  

 

PRE DOMÁCE AJ PROFESIONÁLNE POUŽITIE

Jedným z najpopulárnejších spôsobov odstraňovania nežiadúcich chĺpkov je vosková depilácia. Vytrhne chĺpky aj s korienkom a pokožka zostane krásne hladká po dlhú dobu. Ohrievač vosku je vhodný na domáce aj profesionálne použitie.

 

 ohrievac-vosku-na-depilaciu

 

NÁŠ TIP

Vďaka voskovaniu sa môžete rýchlo a ľahko zbaviť chĺpkov celého tela! Pamätajte, že deň pred zákrokom by ste nemali používať saunu alebo solárium. Dva týždne pred zákrokom by ste sa nemali holiť, pretože vosk „nezachytáva“ kratučké chĺpky.

                          

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA 

  • výkon ohrievača: 100W
  • napätie: 220-240V; 50 - 60 Hz
  • rozmery ohrievača (dĺžka / šírka / výška): 18/18 / 13,5cm
  • dĺžka kábla: 100cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: