Terapeutická podložka na masáž a natiahnutie chrbta

Kód: DS51444469
€23,99 / ks
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA PODLOŽKA NA MASÁŽ A NATIAHNUTIE CHRBTA

Bolí Vás chrbát, krčná chrbtica alebo spodný chrbát? Máte sedavé zamestnanie? Cítite sa stuhnutý alebo len milujete uvoľňujúcu masáž? Práve pre Vás je určená táto jedinečná podložka, ktorá dokonale natiahne Váš chrbát, prinesie Vám úľavu, zlepšenie rozsahu pohybu a jedinečnú relaxačnú masáž.

 

 terapeuticka-podlozka-na-chrbat

 

ČO SA SKRÝVA ZA TAJOMSTVOM ÚSPECHU?

Masážna podložka na natiahnutie chrbta funguje na princípoch fyzioterapie. Je ergonomicky navrhnutá tak, aby Vám poskytovala maximálny terapeutický účinok. Pomáha natiahnuť jednotlivé stavce chrbtice a bedrovej chrbtice, čo prináša uvoľnenie od bolestí a zároveň zlepšuje rozsah pohybu. Je pohodlný domáci produkt na liečbu bolesti chrbta a preventívnej starostlivosti.

Keď si ľahnete na podložku, gravitácia umožní, aby sa celá vrchná časť tela bez námahy natiahla a okolité svaly sa začnú uvoľňovať, jemne dekomprimujú platničky, vyrovnávajú chrbticu, zmierňujú napätie a bolesť. Budete ohromený tým, ako dobre sa cítite už po jednom použití. A to všetko bez akejkoľvek námahy.  Uľavte Vášmu chrbtu s touto skvelou podložkou.

 

BLAHODÁRNA  AKUPUNKTÚRA

Podložka disponuje aj špeciálnymi výstupkami, ktoré stimulujú akupunktúrne body, ktoré masíruje, prekrvuje, aktivuje a tak podporuje proces prirodzenej regenerácii celého tela. Akupunktúrne body môžu stimulovať celé telo a postupom času zlepšiť jeho fungovanie. 

 

 jedinecna-terapeuticka-podlozka

 

AKO SA MASÁŽNA PODLOŽKA POUŽÍVA?

Vyberte si režim nastavenia. Položte podložku na pevnú plochu. Sadnite si hneď za položku a ľahnite si na ňu. Následne zhlboka dýchajte a užívajte si relaxačnú masáž. Vďaka tejto technológii a obyčajnému ležaniu na podložke dochádza k celkovému ozdravnému efektu. Pre začiatočníkov alebo pri prvom použití si môžete na podložku položiť uterák. Zmiernite tým tlak akupresúrnych bodov.

 

AŽ 3 REŽIMY NASTAVENIA

Zariadenie je možné nastaviť v troch úrovniach prevádzky:

  • Prvá úroveň: Počiatočná pozícia poskytuje najmenší rozsah pre začiatočníkov.
  • Druhá úroveň: Poskytuje viac strečingu pre pokročilých používateľov
  • Tretia úroveň: Poskytuje maximálny rozsah pre pokročilých používateľov

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe tejto unikátnej podložky na natiahnutie a relaxáciu chrbtice boli použité najkvalitnejšie materiály a najmodernejšia technológia výroby, čo je zárukou funkčnosti a životnosti produktu.

 

 terapeuticka-podlozka-na-masaz-chrbta

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: plast
  • Masážne výstupky
  • Tri režimy nastavenia
  • Funkčnosť
  • Odolnosť
  • Rozmery: 38 cm x 24 cm x 4 cm

 


 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: