Podložka na jogu - jogamatka s ukážkami pozícií

Kód: DS14941292
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Spoznajte túto jedinečnú jogamatku, ktorá je určená pre dokonalé, komfortné a bezpečné cvičenie, pre dokonalú stabilitu a pohodlie.

Špeciálny protišmykový dizajn zabezpečí maximálne bezpečné cvičenie. Zobrazeniu rôznych pozícií Vám umožní, aby bolo vaše cvičenie rozmanité a efektívne.

Ideálne rozmery Vám umožňujú cvičenie všetkých možných cvikov. Vďaka tejto podložke bude vaše cvičenie pohodlné a bezpečné.

Bez ohľadu na to či cvičíte doma, v telocvični, na podlahe, koberci táto podložka vám zaručí, že sa nebudete šmýkať a dokonale vás podrží v každej situácii.

Je univerzálna, maximálne pevná a vhodná pre mužov aj ženy. Zabezpečte si túto jedinečnú podložku na jogu a spravte vaše cvičenie lepším.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete dvojmesačné balenie náplastí na chudnutie ku ktorému získavate DOPRAVU ZDARMA.

ODPORÚČAME - pokiaľ trpíte celulitídou alebo chcete chudnúť zo stehien alebo zadku tu nájdete špeciálne náplasti na celulitídu a chudnutie.

Vyskúšajte tiež legíny na chudnutie alebo pás na chudnutie, ktorý Vám pomôže schudnúť v oblasti brucha. 

Pre efektívne chudnutie vyskúšajte rotačný disk - Rotana  alebo posilňovací expander.

Ak trpíte celulitídou riešením je špeciálny masážny prístroj.

Pomôcť môže tiež unikátna sťahovacia bielizeň

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA PROTIŠMYKOVÁ PODLOŽKA NA JOGU

Radi by ste cvičili, ale nechce sa Vám tráviť čas v preplnených fitness centrách a doma neviete, ako na to? Táto podložka na jogu okrem toho, že plní funkciu skvelé protišmykové podložky, je potlačená 28 najznámejšími pozíciami, ktorými sa môžete počas cvičenia inšpirovať. Mimo to je také ideálne mäkká a poskytuje dostatočnú stabilitu. Takže ju stačí len roztiahnuť na podlahe a môžete začať cvičiť telo a relaxovať myseľ.

 jogamatka-s-ukazkami-pozicii

PREČO SI KÚPIŤ TÚTO ŠPECIÁLNU PODLOŽKU NA JOGU

Táto jedinečná podložka na jogu je navrhnutá tak, aby bolo cvičenie nesmierne pohodlné, účinné a bezpečné. Poskytne Vám pohodlie, lepšiu stabilitu efektívnejšie cvičenie.

 

OPTIMÁLNA HRÚBKA

Chráňte kolená a kĺby bez toho, aby ste ohrozili svoju stabilitu. Vďaka 6 mm hrubej konštrukcii sa budete na podložke cítiť pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým!

 

ŠPECIÁLNY PROTIŠMYKOVÝ DESIGN

Podložka má z oboch strán špeciálny protišmykový dizajn. Nešmýka sa na nej ani na podlahe, v telocvični, na koberci a iných povrchoch. Takto bude vaše cvičenie maximálne bezpečné. Navyše ľahko sa čistí.

 

 podlozka-na-jogu

UKÁŽKY POZÍCÍ PRE ĽAHŠIE CVIČENIE

Na podložke bolo použitých 28 tréningových polôh pre každú časť tela. Zoznam cvičení vám umožní zapamätať si tréning a umožní vám nemyslieť na súbor cvičení. 
Rohož je možné používať v ľahu aj v kľaku. Je možné napríklad aj ležať pevne na lakte - podložka na jogu sa pod tlakom nedeformuje. Je univerzálna, vhodná ja pre mužov aj ženy.

 

JEDINEČNÝ DESIGN A NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe tejto podložky boli použité najkvalitnejšie materiály a najmodernejšia technológia výroby, či je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Je extrémne pevná čo zaisťuje maximálnu odolnosť.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Podložka na jogu 
  • Rozmery: 173 x 61 x 0,3 cm
  • Materiál: PVC

 


 

NÁŠ TIP

 

POSILŇOVACIE KOLIESKO NA CVIČENIE

 

posilňovacie koliesko na cvičenie

 

Spoznajte výkonné posilňovacie koliesko na dokonalé precvičenie brucha, chrbta, rúk a nôh. Koliesko je vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu, preto vydrží aj vysokú hmotnostnú záťaž. Je určené pre mužov i ženy všetkých vekových kategórii.

 

 

VYSOKOVÝKONNÁ VIBRAČNÁ PLOŠINA NA CHUDNUTIE A POSILŇOVANIE

 

vibračná plošina na chudnutie a posilňovanie

 

Využite revolučnú vibračnú plošinu na aktívne posilnenie a vypracovanie svojich svalov, spevnenie všetkých častí svojho tela a na redukciu svojej hmotnosti vďaka zefektívneniu vlastného cvičenia.

 

 

SENZAČNÁ BALANČNÁ PODLOŽKA - BOSU LOPTA

 

balančná podložka - bosu lopta

Bosu lopta – senzačná balančná podložka je najlepšia tréningová pomôcka, ktorá vám pomôže nadobudnúť rovnováhu, vytvaruje vám úžasnú postavu a postará sa o vaše celkové zdravie z dlhodobého hľadiska.

 

 

ÚŽASNÝ NASTAVITEĽNÝ TWIST SWING STEPPER S LANAMI

 

nastaviteľný twist swing stepper s lanami

 

Spoznajte jedinečný Twist Swing stepper s lanami, ktorý posilní vaše svaly a zlepší vašu celkovú kondíciu. Moderný cvičebný prístroj vhodný aj do posilňovní môžete mať teraz priamo doma.

 

 

VÝBORNÁ PILATES TYČ

 

pilates tyč

 

Získajte dokonalú postavu ľahko a rýchlo s vynikajúcou pilates tyčou na posilňovanie. Spoznajte ideálnu cvičebnú pomôcku pre vašu domácu posilňovňuCelé telo úžasne precvičíte v priebehu niekoľkých minút s pomocou jedného zariadenia.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: