Účinný pás na redukciu tuku a celulitídy

Kód: DS49557017
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte najefektívnejší pás na redukciu tuku a celulitídy pre krásne, pevné a vypracované brucho. Nový najúčinnejší elektrostimulátor využíva revolučnú metódu posilňovania. Vďaka EMS efektívne posilňuje vaše svaly a minimalizuje bolesť (účinok prúdu TENS).

Je omnoho účinnejší a bezbolestnejší ako pôvodné staré verzie. Navyše pomáha pri odburávaní celulitídy, spevňuje pokožku a tvaruje svaly. Využívajú ho aj fyzioterapeuti ako terapeutickú pomôcku.

Majte dokonalú postavu bezbolestne a rýchlo. Môžete ho využívať ako hlavný tréning, alebo pre doplnkové cvičenie.

• Podporuje spaľovanie tukov
• Zlepšuje postavu
• Zvyšuje pružnosť pokožky
• Spevňuje svaly
• Pomáha eliminovať celulitídu


   

NÁŠ TIP

Pokiaľ trpíte celulitídou alebo chcete chudnúť zo stehien alebo zadku tu nájdete špeciálne náplasti na celulitídu a chudnutie.

Vyskúšajte tiež legíny na chudnutie alebo pás na chudnutie ktorý Vám pomôže schudnúť v oblasti brucha. 

Pre efektívne chudnutie vyskúšajte rotačný disk - Rotana alebo posilňovací expander

Ak trpíte celulitídou riešením je špeciálny masážny prístroj

Detailné informácie

Podrobný popis

POSILŇOVAČ SVALOV PRE DOKONALÚ POSTAVU A PEVNÉ BRUCHO

Chcete mať krásne, ploché a pevné brucho? Nemáte čas stráviť hodiny v posilňovni? Práve pre vás prinášame efektívny domáci spôsob - pás na redukciu tuku a celulitídy. Vďaka 6 programom je zariadenie určené na posilňovanie svalov, spevnenie svalov a pokožky, odstraňovanie celulitídy a pre formovanie dokonalej postavy. Je vhodný pre mužov aj ženy ako cvičebná, ale aj terapeutická pomôcka pre posilňovanie,  či svalovú relaxáciu.

Vytvorte si dokonalú postavu. Tento prístroj spôsobil revolúciu v posilňovaní a tvarovaní brušných svalov. Jednoducho pomôže zvýšiť svalovú silu, pomáha odbúravať tuk a schudnúť v oblasti brucha. Výsledný efekt dosiahnete už po pár minútach denne. Chudnutie najlepšie podporíte racionálnym stravovaním.

 

Účinný pás na redukciu tuku a celulitídy

 

MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE 

S týmto zariadením môžete pomôcť zlepšiť pružnosť svalov, pokožky a odstrániť celulitídu a prebytočný podkožný tuk. Zároveň svaly spevňuje a tvaruje dokonalú postavu. Môžete ho pohodlne používať pri čítaní, chôdzi, behu domácich prácach, ale aj v práci, varení, či oddychovaní.

 

AKO POSILŇOVAČ FUNGUJE

Základom pohybu tela sú svalové kontrakcie, ktoré dostávajú príkazy k činnosti prostredníctvom impulzov vysielaných z mozgu. Prístroj dodáva prostredníctvom mikroimpulzov svalom podobné informácie ako mozog. Dochádza teda k ich pohybu. Pohybom sa svaly prirodzenou cestou posilňujú. Svaly pracujú presne na tých partiách, kam gélové elektródy nalepíte. Silnejšie impulzy slúžia na aktívne posilňovanie svalstva. Jemnejšie naopak k ich uvoľneniu po fyzickej námahe. Vysielané impulzy dosahujú do najhlbších svalových vlákien. Preto máte istotu, že dokonale precvičia svaly na tele.

 efektívny  pás na redukciu tuku a celulitídy

PRE BEZBOLESTNÉ CVIČENIE

Vďaka špeciálnej technológii a opakovane použiteľným vankúšikom je tento jedinečný pás na redukciu tuku efektívny a zároveň minimalizuje bolesť, na akú ste boli zvyknutý pri používaní elektro posilňovačov. Cvičenie bude príjemné a efektívne. 

Pred použitím navlhčite silikónové záplaty vo vnútri pásu.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNY ÚČINOK

Pri výrobe tohto pásu na redukciu tuku a celulitídy boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby, ktorá zabezpečí maximálny účinok a životnosť produktu. Zariadenie je vďaka svojej konštrukcii veľmi flexibilné, prispôsobí sa akejkoľvek postave. Má veľké elektródy namontované na pružnej podložke.

 pás na redukciu tuku a celulitídy

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Vysoká odolnosť
  • Veľká stimulačná sila
  • Počet režimov: 6
  • 9 stupňov intenzity
  • Jednoduchý ovládací panel
  • Napájanie: nabíjateľná batéria
  • Nabíjanie pomocou kábla: microUSB

* Výstraha! Toto zariadenie by nemali používať osoby s kardiostimulátorom, inzulínovou pumpou a tehotné ženy.


 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: