Unikátny elektrický posilňovač svalov zadku, stehien a bokov

Kód: DS36761502
€14,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte najefektívnejší posilňovač svalov pre krásny a pevný zadoček, stehná a boky. Nový najúčinnejší dvojfunkčný elektrostimulátor využíva revolučnú metódu posilňovania. Vďaka EMS efektívne posilňuje vaše svaly a minimalizuje bolesť (účinok prúdu TENS).

Je omnoho účinnejší a bezbolestnejší ako pôvodné staré verzie. Okrem svalov zadku ho môžete pohodlne používať na stehná, či ruky. Navyše pomáha pri odburávaní celulitídy, spevňuje pokožku a tvaruje svaly. Využívajú ho aj fyzioterapeuti ako terapeutickú pomôcku.

Majte dokonalú postavu bezbolestne a rýchlo. Môžete ho využívať ako hlavný tréning, alebo pre doplnkové cvičenie.

• Podporuje spaľovanie tukov
• Zlepšuje postavu
• Zvyšuje pružnosť pokožky
• Spevňuje svaly
• Pomáha eliminovať celulitídu


 

DOPRAVA ZADARMO

Tu nájdete dvojmesačné balenie náplastí na chudnutie ku ktorému získavate DOPRAVU ZDARMA.

ODPORÚČAME - pokiaľ trpíte celulitídou alebo chcete chudnúť zo stehien alebo zadku tu nájdete špeciálne náplasti na celulitídu a chudnutie.

Vyskúšajte tiež legíny na chudnutie alebo pás na chudnutie, ktorý Vám pomôže schudnúť v oblasti brucha. 

Pre efektívne chudnutie vyskúšajte rotačný disk - Rotana  alebo posilňovací expander.

Ak trpíte celulitídou riešením je špeciálny masážny prístroj.

Pomôcť môže tiež unikátna sťahovacia bielizeň. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

POSILŇOVAČ SVALOV PRE DOKONALÚ POSTAVU A SEXI ZADOK

Chcete mať krásne tvarovaný sexi zadoček, stehná a boky? Nemáte čas stráviť hodiny v posilňovni? Práve pre vás prinášame efektívny domáci spôsob posilňovač svalov. Vďaka 15 úrovniam intenzity je zariadenie určené na posilňovanie svalov, spevnenie svalov a pokožky, odstraňovanie celulitídy a pre formovanie dokonalej postavy. Je vhodné pre mužov aj ženy ako cvičebná, ale aj terapeutická pomôcka pre posilňovanie,  či svalovú relaxáciu.

 posilovac-stehien-aj-zadku

 

MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE 

S týmto zariadením môžete pomôcť zlepšiť pružnosť svalov, pokožky a odstrániť celulitídu. Zároveň svaly spevňuje a tvaruje dokonalú postavu. Môžete ho pohodlne používať pri čítaní, chôdzi, behu domácich prácach, ale aj v práci, varení, či oddychovaní.

 

AKO POSILŇOVAČ FUNGUJE

Základom pohybu tela sú svalové kontrakcie, ktoré dostávajú príkazy k činnosti prostredníctvom impulzov vysielaných z mozgu. Prístroj dodáva prostredníctvom mikroimpulzov svalom podobné informácie ako mozog. Dochádza teda k ich pohybu. Pohybom sa svaly prirodzenou cestou posilňujú. Svaly pracujú presne na tých partiách, kam gélové elektródy nalepíte. Silnejšie impulzy slúžia na aktívne posilňovanie svalstva. Jemnejšie naopak k ich uvoľneniu po fyzickej námahe. Vysielané impulzy dosahujú do najhlbších svalových vlákien. Preto máte istotu že dokonale precvičia svaly na tele.

 

PRE BEZBOLESTNÉ CVIČENIE

Vďaka špeciálnej technológií a opakovateľne použiteľným vankúšikom je tento jedinečný elektrický posilňovač svalov efektívny a zároveň minimalizuje bolesť na akú ste boli zvyknutý, pri používaní elektro posilňovačov. Cvičenie bude príjemné a efektívne. Opakovane použiteľné priľnavé vankúšiky sú vyrobené z lekárskeho hydrogélu, pričom každý vankúšik môže byť znovu použitý najmenej 30 krát (v závislosti od použitia).

 posilovac-zadku

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNY ÚČINOK

Pri výrobe tohto posilňovača boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby, ktorá zabezpečí maximálny účinok a životnosť produktu. Zariadenie je vďaka svojej konštrukcii veľmi flexibilné, prispôsobí sa akejkoľvek postave. Má veľké elektródy namontované na pružnej podložke.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

2 typy elektrických prúdov: EMS (4 - 35 Hz) a TENS (4 Hz / 40 - 66 Hz);
15 úrovní intenzity;
25 minútový automatický program;
samolepiace elektródy;
rozmery 26x20x1,5 cm;
podložka z PU;


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: