Viacúčelová vodováha s laserom

Kód: DS96025913
€18,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Zoznámte sa s viacúčelovou vodováhou s laserom pre profesionálov, aj domácich kutilov. Zaručuje presné horizontálne a vertikálne meranie. Je plne využiteľná pri renováciách, či skladaní nábytku. S ňou vykonáte svoju prácu detailne a s presnosťou.

Laser sa jednoducho zapne tlačidlom a presne odmeria pravý uhol, rovinu a vzdialenosť. Toto meracie zariadenie bude neoddeliteľnou súčasťou pri všetkých druhoch remeselných a domácich prác.

Skvelou pomôckou pre vás bude praktický zvinovací 250 cm meter. Ovládanie vodováhy zvládne naozaj každý. Posúvaním laseru prepínate medzi vertikálnym, horizontálnym a krížovým laserovým svietením.

Vodováhu môžete využiť najmä v stavebníctve, je ideálna na presné uloženie podlahy, zarovnanie závesných políc, alebo akéhokoľvek nábytku v domácnosti.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

VIACÚČELOVÁ A PRESNÁ VODOVÁHA S LASEROM

Montujte podlahu, skrine, police, či rámy obrazov s presnosťou. S laserovou viacúčelovou vodováhou vám to pôjde ako od ruky. Je skvelým ideálnym pomocníkom pre profesionálov, ako aj pre domácich kutilov.

 

vodovaha-s-laserom

 

VŠETKO V JEDNOM

Vodováha s laserom je vybavená viacerými praktickými možnosťami, akými si jednoducho uľahčíte prácu, a pritom vám stačí len toto náradie. Je totiž vybavená zvinovacím 250 cm metrom, pravítkom, laserom a tromi bublinkami pre horizontálne aj vertikálne meranie.

 

PROFESIONÁLNE VÝSLEDKY S LASEROM

Dosiahnite detailnéprofesionálne výsledky vďaka presnému laseru so širokým dosahom, s ktorým bude ľahšierýchlejšie určiť akúkoľvek mieru. Spoľahlivo značí úroveň, olovnicu, alebo bod. Už viac nebudete mať problém s rovným uložením podlahy, či presne odmerať výšku obrazu.

 

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA

Vodováha s laserom skvele padne do ruky a v kufríku s náradím nezaberie veľa miesta. Laser sa zapína jedným tlačidlom, kedykoľvek ho budete potrebovať. Stačí len umiestniť vodováhu na rovný povrch a pomocou bubliniek skontrolovať hladinu roviny lasera.

 

jedinecna-vodovaha

 

PRE MUŽOV AJ PRE ŽENY

Nezáleží na tom, či ste muž, alebo žena. Pracovať s vodováhou zvládne naozaj každý, je ľahkáprenosná. Ak ste sa rozhodli napríklad okrášliť izbu tapetami, tak s touto vodováhou nebude problém spraviť to rýchlo a hlavne ušetríte čas zdĺhavým meraním.

 

INOVATÍVNY PRACOVNÝ NÁSTROJ

Vodováhu s laserom určite využijete pri všetkých prácach, ktoré vyžadujú presnosť a ten správny uhol. Všestranná pomôcka, ktorú možno využiť aj pri inštalácií mechanických a elektrických zariadení. Použiteľná pri výstavbách, renováciách aj montovaní nábytku.

 

UĽAHČITE DOMÁCE PRÁCE AJ OSTATNÝM

Neváhajte si uľahčiť prácu! Zvládnite to šikovnejšie, rýchlejšie a hlavne bez zbytočného nosenia ďalšieho náradia. Vodováha je skvelý typ ako darček pre všetkých kutilov, majstrov a remeselníkov, ktorý radi vykonávajú veľké i malé úpravy v domácnosti.

 

vodováha-s-laserom-digitálna

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • Rozmery: 19 cm x 6,2 cm x 3 cm
  • Dĺžka zvinovacieho metra: 250 cm
  • Dĺžka pravítka: 15 cm
  • Napájanie: 3x batérie
  • Dosah lasera: 15 m
  • Vertikálne aj horizontálne meranie
  • Maximálny výkon: 5mW
  • Materiál: ABS, kov, liquid

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: