Perfektná šablóna na vŕtanie dier na kolíky a hmoždinky

Kód: DS83915020
€18,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Perfektná šablóna na vŕtanie dier na kolíky a hmoždinky je ideálna pre remeselníkov profesionálov i začiatočníkov. S unikátnym designom a precíznym prevedením umožňuje rýchle vŕtanie otvorov na kolíky a hmoždinky.

Je vybavená nastaviteľnou zátkou a vodítkom pre otvory rôznych veľkostí, čo zabezpečuje ohromnú všestrannosť. Vodítko s centimeter / milimetrovou stupnicou a konštrukcia z hliníka, ocele a mosadze zabezpečujú presnosť a pevnosť.

Perfektná šablóna na vŕtanie dier pre kolíky a hmoždinky umožňuje rýchle a presné spoje na rohoch, hranách alebo plochách.

Vodítko umožňuje vyvŕtať otvory rôznych veľkostí, s priemerom 6, 8 a 10 mm. Kovové puzdrá zabezpečujú presné rovné vŕtanie, čo vedie k dokonale inštalovaným hmoždinkám a kolíkom.

Vďaka samostrediacemu vedeniu šablóny môžete lokalizovať stred nápravy bez zdĺhavého merania, čím ušetríte čas a energiu.

Vyskúšajte unikátnu šablónu na vŕtanie dier pre kolíky a hmoždinky, ktorá vám uľahčí prácu a zdokonalí všetky vaše projekty.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si naše ďalšie produkty a príslušenstvo pre domácich kutilov.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ORIGINÁLNA ŠABLÓNA NA VŔTANIE DIER NA KOLÍKY A HMOŽDINKY

Hľadáte špeciálnu novinku do svojej dielne?

Naša originálna šablóna na vŕtanie dier na kolíky a hmoždinky predstavuje dokonalý nástroj pre všetkých remeselníkov a majstrov.

 • S unikátnym designom a precíznym prevedením umožňuje rýchle a bezchybné vŕtanie otvorov pre kolíky a hmoždinky.
 • Je vybavená nastaviteľnou zátkou a vodítkom pre otvory rôznych veľkostí, čo zabezpečuje maximálnu všestrannosť pri každom projekte.
 • Vodítko s centimeter / milimetrovou stupnicou, ako aj konštrukcia z hliníka, ocele a mosadze zabezpečujú presnosť, pevnosť a dlhú životnosť.

Investícia do originálneho nástroja vám prinesie profesionálne výsledky vo vašich remeselných a stavebných projektoch.

 

Šablóna pre hmoždiny

 

HRANÁCH ALEBO PLOCHÁCH

Perfektná šablóna na vŕtanie dier pre kolíky a hmoždinky je unikátny nástroj, ktorý vám umožní vytvárať rýchle a presné spoje na rohoch, hranách alebo plochách. S jeho pomocou sa vyhnete frustráciám spojeným s náročným nastavovaním a meraním, vďaka praktickému samostrediacemu vedeniu.

 

VŠESTRANNOSŤ VO VYUŽITÍ

Táto jedinečná šablóna umožňuje vyvŕtať otvory rôznych veľkostí. Spolu s nastaviteľnou zátkou ponúka maximálnu všestrannosť. Vždy si pohodlne nastavíte, kde potrebujete vyvŕtať dieru na hmoždinku.

Rýchlo a presne dokážete vyvŕtať otvory:

 • s priemerom 6 mm
 • s priemerom 8 mm
 • s priemerom 10 mm

 

PERFEKTNÉ SPOJENIE KOLÍKOV A HMOŽDÍNOK

Vytváranie spojov pomocou kolíkov či hmoždinok nikdy nebolo jednoduchšie! Táto špeciálna šablóna na vŕtanie dier je dokonalým nástrojom na vytváranie rohových, okrajových a povrchových hmoždinkových spojov. Kovové puzdrá zabezpečujú presné rovné vŕtanie, čo v konečnom dôsledku vedie k dokonale inštalovaným hmoždinkám, či kolíkom.Skvelá šablóna na vŕtanie dier na kolíkyPRESNÉ VEDENIE BEZ MERANIA

Vďaka samostrediacemu vedeniu šablóny môžete lokalizovať stred nápravy bez zdĺhavého merania a nastavovania. Otvory s priemerom 6, 8 a 10 mm budú vŕtané s úžasnou presnosťou, čím ušetríte čas a energiu.

 

PRAKTICKÁ CENTIMETER / MILIMETROVÁ STUPNICA

Náš nástroj je vybavený praktickou centimeter / milimetrovou stupnicou, umožňujúcou presné nastavenie obmedzovača. Označte stred osi jednoducho ceruzkou alebo nožom a takto pohodlne dosiahnete optimálnu presnosť pri vŕtaní otvorov.

 

PRE MAJSTROV I ZAČIATOČNÍKOV

S touto praktickou šablónou na vŕtanie dier na kolíky a hmoždinky dosiahnete presnosť na každom kroku. Vyvŕtajte otvory pre malé a veľké kovania s maximálnou presnosťou, či už sú to závesy skríň, dverí alebo zárubne. S našim nástrojom budú vaše projekty precízne a profesionálne.

Všestranná šablóna na vŕtanie dier vám umožní dosiahnuť rýchle a presné výsledky, či už ste majster dielne alebo začiatočník.

Unikátna šablóna - vodítko je vyrobená z hliníka, ocele a mosadze, s dvoma paralelnými ramenami, čo zaistí vysokú pevnosť a dlhú životnosť produktu.

Investujte do nástroja, ktorý vám uľahčí prácu a posunie vaše projekty na vyššiu úroveň.

 

Kvalitná šablóna na vŕtanie dier na kolíky

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • šablóna na vŕtanie dier na kolíky a hmoždinky
 • vodítko pre otvory rôznych veľkostí
 • nastaviteľná zátka
 • na vytváranie spojov

Na vŕtanie otvorov:

 • s priemerom 6 mm
 • s priemerom 8 mm
 • s priemerom 10 mm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: