Vynikajúci keyboard – elektronické klávesy

Kód: DS52199166
€80 –13 % €69,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte vynikajúci keyboard, ktorý vás vtiahne do sveta hudby. Kvalitné elektronické klávesy vám umožnia naučiť sa, alebo zdokonaliť sa v hre na klavíri. Zároveň vám zabezpečia hodiny kvalitnej zábavy.

K elektrickým klávesom získate aj senzačný mikrofón, vďaka čomu budete môcť popri hre na klávesoch aj spievať. Túto aktivitu určite každý ocení najmä počas rôznych osláv.

Jedinečnosť týchto elektronických klávesov spočíva v tom, že zahŕňajú v sebe aj výukový program. Keyboard zvýrazní červenou farbou klávesy, ktoré musíte stlačiť.

Súčasťou elektronických klávesov je praktický stojan na noty a na svojej klaviatúre má až 61 klávesov.

Disponuje rôznymi špeciálnymi funkciami, ako sú rôzne efekty, nahrávanie, prehrávanie nahrávok, regulácia hlasitosti, rôzne rytmy, tóny a hudobné ukážky, zmena tempa a podobne. Užijete si perfektný čas pri muzicírovaní.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

PODMANIVÉ ELEKTRONICKÉ KLÁVESY

Hľadáte vynikajúcu, tvorivú a podnetnú zábavnú aktivitu pre svoje dieťa? Chcete si splniť svoj sen a naučiť sa hrať na klavíri? Tieto podmanivé elektronické klávesy splnia obe vaše priania a ešte omnoho viac. Je to veľmi jednoduché, prvé tóny dokážete zahrať okamžite.

 • s mikrofónom
 • so stojanom na noty
 • praktický režim učenia
 • rôzne efekty a podklady
 • 5 oktáv

vynikajuci-keybord

 S MIKROFÓNOM

K jedinečným elektrickým klávesom získate navyše mikrofón, vďaka čomu budete môcť rozvíjať aj spevácky talent vo vašej rodine. Samozrejme tak zažijete spolu veľa zábavy.

Chcete oživiť a spríjemniť svoje oslavy? Spev do mikrofónu je vynikajúcim spôsobom zábavy pre malých i veľkých. Stačí mikrofón zapojiť do keyboardu.

 

SO STOJANOM NA NOTY

Tieto úžasné elektronické klávesy sú dodávané aj so stojanom na noty. Pohodlne si oň opriete noty, pretože hrať aj podľa nôt od začiatku výučby je veľmi dôležité.

Stojan vám poslúži aj vtedy, ak sa budete chcieť učiť z výukových lekcií cez internet. Stačí, ak si opriete tablet o stojan a môžete začať hrať.

 

PRAKTICKÝ REŽIM UČENIA

Senzačný, praktický a moderný keyboard má režim výučby hry. Stačí, ak stlačíte tlačidlo LESSON a elektronický klavír zvýrazní červenou farbou klávesy, ktoré musíte stlačiť. S touto klávesnicou je učenie - hranie skutočne veľmi jednoduché.

 

 jedinecny-keybord

 

RÔZNE EFEKTY A PODKLADY

Vďaka týmto špeciálnym elektronickým klávesom budete môcť muzicírovať rôznymi spôsobmi. Klávesy patria do skupiny hudobných nástrojov, ktoré sú určené na hranie melódií a hudobných doprovodov. Pri vašej hre môžete využívať a zapnúť si aj rôzne ukážky.

Ovládačom si samozrejme môžete znížiť a zvýšiť hlasitosť, zmeniť rýchlosť tempa, vybrať hudobné efekty. Takisto sa môžete nahrať a následne prehrať to, čo ste predtým nahrali.

 

AŽ 61 KLÁVESOV

Tieto elektrické klávesy majú na svojej klaviatúre až 61 klávesov, čo predstavuje 5 oktáv. Sú teda dokonalé aj pre náročnejšie skladby.

 

IDEÁLNY KEYBOARD PRE CELÚ RODINU

Tento keyboard je skutočne ideálny pre celú rodinu. Môže sa stať súčasťou detskej izby, ako aj vašej obývačky. Podľa potreby viete využiť buď napájanie prostredníctvom AC adaptéra, alebo jednoducho pomocou batérii, čo je ideálne najmä pri veľmi malých deťoch.

keyboard

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • vek: 3+
 • farba: čierna a biela
 • počet kláves: 61
 • nastavenie hlasitosti
 • napájanie: 6 x AA (nie je súčasťou balenia) alebo AC adaptér (nie je súčasťou balenia)
 • rozmery (dĺžka / šírka / výška): 25 / 81 / 25 cm
 • hmotnosť: 1,96 kg
 • hmotnosť s obalom: 2,4 kg

Balenie obsahuje:

 • elektronické klávesy
 • mikrofón
 • hudobný stojan na noty

 

VAŠE SKÚSENOSTI

hviezdy-icon

„Mojej mamičke sa splnil detský sen. Dostala od nás do daru tento úžasný keyboard a má z neho veľkú radosť. Naučila sa podľa režimu učenia celkom slušne zahrať na klavíri. Teraz si hráva aj so svojimi vnúčatami. Ďakujeme a odporúčame aj ostatným.“

TATIANA P.

hviezdy-icon

„Výborné klávesy. Ideálne aj pre deti, chodia na umeleckú školu na keyboard.“

SIMONA L.

hviezdy-icon

„Tieto elektronické klávesy sú výborné. Zvukové efekty sú kvalitné a s mikrofónom zažívame kopec srandy.“

PAVOL K.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: