Gélová podložka s opierkou zápästia

Kód: DS75440222
€14,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte jedinečnú ergonomickú podložku pod klávesnicu s opierkou zápästia a vaša práca s notebookom bude presnejšia a pre vaše zápästie prirodzenejšia.

Unikátny ergonomický tvar gélovej podložky a mäkká opierka zápästia pomáhajú udržiavať vaše zápästie pri používaní počítača v prirodzenej polohe. Poskytne vám plný komfort práce a zabráni únave a bolestiam zápästia.

Povrch praktickej ergonomickej podložky pod myš je vyrobený z vysokokvalitného materiálu, ktorý ponúka množstvo výhod. Užijete si jednoduchú, pohodlnú opierku. Úžasnou kvalitou je aj udržateľne čistý povrch.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete balenie okuliarov na počítač, ktoré aktívne chránia zrak a minimalizujú namáhanie a únavu očí.

Spoznajte tieto unikátne dierkované okuliare, ktoré Vám môžu pomôcť pri bolesti a únave očí, ako aj pri krátkozrakosti a iných očných vadách.  

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PRAKTICKÁ GÉLOVÁ PODLOŽKA

Aj vy trávite veľa času pri práci s počítačom? Aj vás často bolí zápästie, či celá ruka? Teraz vám pomôže praktická ergonomická podložka. Odbúrava záťaž na zápästie a vďaka špeciálnemu povrchu uľahčuje samotný pohyb rukou.

Sami pocítite rozdiel.

 

 gelova-podlozka-s-opierkou-zapestia

PRECÍZNA PRÁCA NA PC A NOTEBOOKU

Povrch tejto vynikajúcej gélovej podložky je pokrytý materiálom, ktorý zaručuje vysokú presnosť pohybov na klávesnici. Budete môcť pracovať presnejšie a tým aj rýchlejšie.

 

ERGONOMICKÝ TVAR S OPIERKOU ZÁPÄSTIA

Gélová podložka  udržiavať zápästie v prirodzenej polohe pri používaní počítača.

Všetkým druhom odrenín či preťažení spojených s prácou s myšou sa spoľahlivo vyhnete vďaka ergonomickej opierke zápästia s mäkkou výplňou.

  

PROTIŠMYKOVÝ DIZAJN

Praktický protišmykový dizajn podložky vám výrazne uľahčí prácu na PC. Nemusíte sa báť, že sa  vám bude hýbať a tak prekážať pri práci.  Naopak, pomôže vám získať stabilitu, presnosť a istotu pri vašej práci.

 

 podlozka-gelova-s-opierkou-zapestia

VÝNIMOČNE HLADKÝ POVRCH

Povrch ergonomickej podložky pod myš je výnimočne hladký. Okamžite sa to odrazí na kvalite práce. Neblokuje pohyby, ale naopak poskytuje trenie potrebné na „cítenie“ pohybu.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: lycra (zvonka) a gumová pena / gél (vnútri)
  • Šírka: 46 cm
  • Výška: 8,5 cm
  • Hrúbka: 2 cm
  • Čierna farba

 

NÁŠ TIP

UNIKÁTNA BANDÁŽ NA BOLESŤ ZÁPÄSTIA, KARPÁLNY TUNEL A INÉ

terapeutická bandáž na zápästie

Unikátna terapeutická bandáž na zápästie je určená pri problémoch s karpálnym tunelom, kĺbmi ruky, pri bolesti a únave zápästia.

 

 

TERAPEUTICKÁ MAGNETICKÁ BANDÁŽ NA ZÁPÄSTIE

terapeutická magnetická bandáž na zápästie

Terapeutická bandáž na zápästie je vhodná pre dlhodobé a pravidelné používanie. Využijete ju doma, v práci, v škole a všade tam, kde ju potrebujete.

 

 

KVALITNÁ TEJPOVACIA PÁSKA

profesionálna tejpovacia páska 5m

Spoznajte túto kvalitnú tejpovaciu pásku, s ktorou si doprajete profesionálne tejpovanie.

 

 

UNIKÁTNE AKUPUNKTÚRNE PERO

 

terapeutické akupunktúrne pero

 

Spoznajte toto jedinečné akupunktúrne elektromasážne pero pre úľavu od bolesti a stuhnutosti chrbta, ramien, nôh, rúk, zadku, svalov, kĺbov a iné.

 

UNIKÁTNY POSILŇOVAČ ZÁPÄSTIA, PRSTOV A RÚK

posilňovač zápästia, prstov a rúk

Spoznajte unikátny posilňovač zápästia pre najúčinnejšie posilňovanie svalov rúk. Vďaka nastaviteľnému zaťaženiu je vhodný pre začiatočníkov ale aj profesionálov, mužov aj ženy.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: