Kvalitná rezačka na plech do vŕtačky

Kód: DS38220859
€25,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte profesionálnu rezačku na plech s ktorou presne, pohodlne a rýchlo odrežete akýkoľvek plech. Dokonale ostrá čepeľ si poradí s oceľou, hliníkom, meďou a inými kovmi.

Pohodlne sa s ňou reže plech na menšie časti, vyrezávajú otvory, alebo s ňou pohodlne odrežete plech akýchkoľvek tvarov.

Jednoducho ju pripojíte k vŕtačke a môžete začať s rezaním. Použitie je mimoriadne jednoduché a zvládne to každý.

Najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Univerzálny dizajn umožňuje použitie vo všetkých klasických vŕtačkách a elektrických skrutkovačoch.

Rezák na plech je nesmierne praktický, bezpečný a užitočný pomocník v každej dielni a hodí sa pre profesionálov aj kutilov.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA REZAČKA NA PLECH DO VŔTAČKY

Potrebujete urobiť presné a ostré rezy do plechu? Použite túto rezačku na plech a pôjde to takmer samo. Hravo zvládnete vyrezať otvory, narezať plech na rôzne kúsky všetkých tvarov. Nebudete potrebovať žiadne nožnice na plech ani rozbrusovačku. Všetko zvládne rezačka na plech. Náradie vysokej kvality s jednoduchým použitím.

 • Špeciálne materiály pre rýchle, účinné a jednoduché rezanie materiálov  
 • Dlhá životnosť  
 • Na rôzne druhy materiálov  
 • Ostrý a presný rez

 rezacka-na-plech-do-vrtacky

 

ROBUSTNÝ A ODOLNÝ REZÁK NA PLECH

Rezák na plech je vyrobený z vysoko odolných a kvalitných materiálov pre maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Vďaka špeciálnemu dizajnu je rezanie mimoriadne pohodlné, rýchle a jednoduché. Tento neoceniteľný pomocník vám skvele pomôže vo vašej dielni.

 

NA PROFESIONÁLNE A DOMÁCE VYUŽITIE

Špeciálny rezák na plech sa hodí na každodenné používanie pre profesionálov ale aj pre všetkých domácich kutilov. Vďaka kvalitným materiálom má mimoriadnu životnosť a funkčnosť. Vďaka praktickej veľkosti je vhodný pre väčšinu bežných potrieb.

 

VYUŽIJETE HO NA ČOKOĽVEK

Tento rezák plechov je najlepším nástrojom na rezanie rôznych druhov plechu. Môžete s ním rezať železo, hliník, oceľ a iné materiály. Rezanie je mimoriadne pohodlné rýchle a presné. Vyrežete s ním plech akýchkoľvek tvarov.

 

 kvalitna-rezacka-na-plech

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Práca s rezákom je nesmierne jednoduchá a pohodlne ju zvládne každý. Vďaka univerzálnej koncovke je vrták vhodný do všetkých bežných vŕtačiek alebo elektrických skrutkovačov. Upevnite šesťhran do skľučovadla vŕtačky. Následne môžete začať s rezaním plechu podľa vašich požiadaviek.

Rezaný materiál upnite bezpečne do zveráka a nasuňte na plech rezaciu časť (výrez, v ktorom sa pohybuje oceľová tyčka). Pustite vŕtačku a pomaly posúvajte rezačku v smere rezu. Nezastavujte vŕtačku vo chvíli, keď režete. Najskôr rezák posuňte o trochu späť a potom vŕtačku zastavte.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Maximálne hrúbky materiálov: železo 1,8mm; oceľ 1,2mm; mäkké materiály (hliník, meď) 2mm
 • Pre rezanie železa, ocele, hliníka, medi
 • Ostrý a presný rez
 • Kvalitné spracovanie
 • Na upevnenie do vŕtačky
 • Ergonomicky tvarovaná rukoväť
 • 1x rezačka na plech
 • 1x kľúč

Ilustračné video:


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: