Kvalitný leštiaci kotúč na vŕtačku – sada 12 dielov

Kód: DS91578409
€19,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte 12 dielnu sadu kvalitných leštiacich kotúčov na vŕtačku, ktorá vám umožní docieliť vysokú kvalitu leštenia laku za veľmi krátky čas.

S rýchlym efektom vynikajúco ošetríte nielen vaše auto, ale aj motocykel, karavan, či nákladné vozidlá a dodávky. Leštiaci kotúč na vŕtačku z tejto sady je ideálny aj na leštenie blatníkov, nárazníkov, podbehov a podobne.

Manipulácia je skutočne jednoduchá. Leštiace kotúče do vŕtačky upevníte pomocou špeciálneho adaptéru M10 s tŕňom 8 mm. Následne nasadíte hlavicu so suchým zipsom a potom len podľa potreby pripnete leštiacu hubku, dodávanú v dvoch tvrdostiach, alebo leštiacu kožušinu.

Kvalitnou sadou leštiacich kotúčov na vŕtačku nalakujete a navoskujete vaše auto bez chĺpkov a škrabancov.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VYNIKAJÚCI LEŠTIACI KOTÚČ NA VŔTAČKU – SADA 12 KS

Potrebujete kvalitné ošetrenie vášho auta? Použite vynikajúce leštiace kotúče na vŕtačku. Utriete pohodlne z neho špinu, odstránite škrabance a defekty, vyleštíte akékoľvek druhy lakových náterov. Dodáte lesk vášmu autu bez chĺpkov a škrabancov.

 

 kvalitny-lestiaci-kotuc-na-vrtacku

 

BALENIE OBSAHUJE

V tejto špeciálnej 12 prvkovej sade na leštenie nájdete 9 leštiacich hubiek,1 leštiacu kožušinu, 1 hlavicu so suchým zipsom a 1 montážny adaptér M10 s tŕňom 8 mm.

 

PROFESIONÁLNE POUŽITIE

Vysokokvalitné leštiace kotúče do vŕtačky splnia všetky vaše požiadavky. Sú vhodné na všetky druhy leštenia i voskovania. Ušetria váš čas, pretože ich tiež môžete použiť aj na leštenie blatníkov, nárazníkov, podbehov a podobne.  Neuniknú vám žiadne detaily pri leštení vášho auta, výsledok bude profesionálny.

Vhodné pre:

 • autá
 • dodávky
 • nákladné vozidlá
 • karavany
 • motocykle

 

DVA DRUHY TVRDOSTI

Leštiace hubky majú dve tvrdosti:

 • mäkkú (na leštenie)
 • tvrdú (na voskovanie)

 

 lestiaci-kotuc-jedinecny

 

SAMOLEPIACI DIZAJN

Používanie týchto leštiacich kotúčov do vŕtačky je jednoduchšie, než ste zvyknutí. Leštiacu hubku dokážete vymeniť len za pár sekúnd a to vďaka tzv. samolepiacemu dizajnu – pomocou suchého zipsu. Silný suchý zips je samozrejme opakovane použiteľný.

 

VÝBORNÁ KVALITA

Dostatočne hrubé absorpčné vankúšiky podporujú skutočne rovnomerné rozloženie leštidiel, voskov a ochranných prostriedkov. Sú vyrobené v špičkovej kvalite, umývateľné a opakovane použiteľné Kvalitná leštiaca kožušinka poskytne väčšiu schopnosť vyčistiť prach a vyleštiť auto.

 

POUŽITIE PRI VYSOKÝCH OTÁČKACH

Vďaka 3000 otáčkam za minútu vám sada leštiacich kotúčov do vŕtačky umožní dosiahnuť akékoľvek, aj ťažko dostupné miesto. Sadu jednoducho pripevníte pomocou montážneho adaptéra  k vŕtačke alebo skrutkovaču s výkonom do 3 000 otáčok za minútu.

 

 lestiaci-kotuc-na-vrtacku

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • otáčky: 3000 ot./ min
 • materiál: polyuretánová huba / plast / kov
 • montážny adaptér: M10 / 8 mm
 • priemer huby: 8 cm
 • rozmery hlavy (priemer / výška): 8 × 4 cm
 • hmotnosť: 108 g
 • hmotnosť v balení: 112g

 

Balenie obsahuje

 • 5 x leštiaca huba na suchý zips vrúbkovaná (80 mm)
 • 4 x leštiaca huba na suchý zips plochá (80 mm)
 • 1 x leštiaca kožušina na suchý zips (80 mm)
 • 1 hlavica so suchým zipsom (80 mm)
 • 1 montážny adaptér M10 s tŕňom 8 mm

 

NÁŠ TIP

 

JEDINEČNÝ VYŤAHOVAČ PRELIAČIN

 

vyťahovač preliačin

 

Spoznajte spoľahlivý vyťahovač preliačin a dokonalo odstránite rôzne preliačiny na vašom aute. Dokonalo zahladíte stopy po krupobití, či narazenú karosériu. Vaše auto bude ako nové. To všetko zvládnete dokonca vy sami v domácom prostredí.

 

 

SPOĽAHLIVÉ OBALY NA PNEUMATIKY

 

súprava obalov na pneumatiky

 

Objavte praktický spôsob, ako skladovať a prepravovať kolesá bez znečistenia a poškodenia. Poťahy na pneumatiky im zabezpečia dokonalú ochranu, ktorú mimochodom ocení aj interiér vášho auta v prípade prepravy.

 

 

VYNIKAJÚCA UTIERKA NA OPRAVU ŠKRABANCOV NA AUTE

 

utierka na opravu škrabancov na aute

 

Vyskúšajte špeciálnu utierku na opravu škrabancov a vaše auto bude ako nové. Behom okamihu sa zbavíte škrabancov či malých poškodení laku. Je to veľmi jednoduché, cenovo dostupné a hlavne vysoko efektívne riešenie.

 

 

UNIKÁTNA ŠPONGIA Z MIKROVLÁKNA NA AUTÁ A NÁBYTOK

 

špongia na umývanie auta z mikrovlákna

 

Spoznajte unikátnu špongiu na čistenie auta z mikrovlákna pre dokonalé, jednoduché, rýchle a profesionálne vyčistenie auta bez poškriabania. Vaše auto bude dokonalo čisté behom chvíle.

 

 

EXKLUZÍVNA SADA NA OPRAVU SVETLOMETOV

 

sada na opravu prasknutých svetlometov

 

Vyskúšajte samolepiace fólie na opravu vašich svetlometovAplikácia je maximálne jednoduchá a rýchla. Zaberie vám omnoho menej času než čakanie na termín v servise či výmena celého svetla.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: