Magnetický náramok na náradie

Kód: DS11605394
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Kvalitný magnetický náromok na skrutky je ideálny pomocník do každej dielne a pre každého kutila. Od teraz sa už nemusíte báť, že sa vám vysype miska alebo že sa skrutka zakotúľa a vy ju nenájdete. Všetky tieto starosti vyrieši tento magnetický náramok.

Vďaka silnému magnetu pevne drží všetky skrutky a malé náradie. Najkvalitnejšie materiály sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie magnetického náramku na skrutky za zvýhodnenú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PREČO JE UNIKÁTNÝ MAGNETICKÝ NÁRAMOK? 

Výnimočnosť magnetického náramku je práve v jej kvalitnom a funkčnom vyhotoveníSilný magnetický materiál pre bezpečné odloženie skrutiek a drobného náradia. Je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú maximálnu funkčnosť produktu. Rýchlo sa čistí, má elegantný dizajn. Práve preto je vhodný do každej dielne.

 • Náramok vám umožní umiestniť na ruku akékoľvek malé kovové prvky
 • Mimoriadne pohodlné riešenie, ktoré urýchľuje dielenské a servisné práce!
 • Náramok je vyrobený z odolného nylonového vlákna
 • Pohodlné nastavenie veľkosti (suchý zips).
 • Až 16 silných magnetov všitých do materiálu!

 magneticky-naramok-na-naradie


PRE KOHO JE MAGNETICKÝ NÁRAMOK URČENÝ?

S týmto magnetickým náramkom sa nemusíte obávať, že sa vám dôležitá šruba alebo matica zakotúľa a vy ju nenájdete. Tento neoceniteľný pomocník je vhodný pre všetkých opravárov, montérov a domácich majstrov.


PRE NAJJEDNODUCHŠIU MANIPULÁCIU

Pre vás to znamená, že keď budete potrebovať nejakú skrutku či náčinie, tak nemusíte zliezať z rebríka. Náramok si jednoducho dáte na ruku a máte všetko náradie pri sebe.

Na náramok si dáte všetko kovové náčinie, čo v danej chvíli potrebujete a oprava môže začať. Vďaka náramku sa vám bude lepšie manipulovať, a aj dostupnosť bude jednoduchšia. 


TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
 • Materiál (pásik): nylon
 • 16 všitých magnetov
 • Regulácia popruhu na suchý zips
 • Magnetizovaný povrch: 15 cm x 6 cm
 • Rozmery: 30 cm x 9 cm
 • Hmotnosť: 46 g
 • Čierna farba

 

NÁŠ TIP

ŠPECIÁLNA GOLA SADA S RAČŇOU

 

gola sada s račňou

 

Praktická gola sada - sada nástrčných kľúčov s račňou obsahuje kľúče rôznych veľkostí, ktoré umožňujú pohodlné a presné utiahnutie skrutiek a matícJe spoľahlivá pre najnáročnejšie práce.

 

 

KVALITNÁ MAGNETICKÁ MISKA NA SKRUTKY, MATICE A DROBNÉ NÁRADIE

 

magnetická miska na skrutky, matice a drobné náradie

 

Kvalitná magnetická miska na skrutky je ideálny pomocník do každej dielne a pre každého kutila. Od teraz sa už nemusíte báť, že sa vám vysype miska alebo že sa skrutka zakotúľa a vy ju nenájdete. Všetky tieto starosti vyrieši táto jedinečná magnetická miska.

 

 

VYSOKOKVALITNÝ MOMENTOVÝ KĽÚČ

univerzálny momentový kľúč

Vysokokvalitný momentový kľúč je univerzálny nástroj na uťahovanie a povoľovanie skrutiek a matíc rôznych veľkostí. Disponuje minimálnym krútiacim momentom 5 Nm a maximálnym krútiacim momentom 25 Nm.

 

 

UNIKÁTNE OCHRANNÉ PROTIPOREZOVÉ RUKAVICE

 

protiporezové rukavice-ochranné rukavice

 

Spoznajte profesionálne protiporezové rukavice, ktoré zabezpečia maximálnu ochranu vašich rúk pri práci. Vďaka špeciálnym materiálom a patentovanému spôsobu výroby sú tieto rukavice s vysokou odolnosťou proti prerezu vhodné na akúkoľvek manuálnu prácu.

 

 

VYNIKAJÚCA SADA V KUFRÍKU S AKUMULÁTOROVÝM SKRUTKOVAČOM

akumulátorový skrutkovač-sada v kufríku

Spoznajte praktickú sadu akumulátorového skrutkovača s príslušenstvom a uľahčite si bežné práce v domácnosti, v záhrade, v garáži a podobne.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: